Skocz do zawartości

Sony - Xplod


grzechootnik

Rekomendowane odpowiedzi

> Bede strzelal:

> exploduje dzien po okresie gwarancji

może nie eksploduje, ale zdycha biglaugh.gif

pozdrawia "dumna i szczęśliwa" posiadaczka radia Sony z Xplode po upływie okresu gwarancji crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zastanawiam się co to oznacza ?

> wie ktoś ?

> pozdrawiam

Dawniej sie to nazywało syndromem efektu loudness....a teraz Xplozją "dynamicznego",mułowatego,buczącego i zapiaszczonego brzmienia+dresiarsko-odpustowego wzornictwa(czerwone z niebieskim itd.) sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a co konkretnie się dzieje, bo kilka dni temu własnie kupiłem radio

> sony

ja mam takowe radyjko i nic sie niedzieje...mam juz 3 rok i cały czas smiga,ogólnie jestem zadowolony,a x-pload to nazwa serii radyjek (ot tak sobie producent nazwał) w rzeczywistosci nic to nie oznacza...co do tych którzy wieszaja koty na sonym,ze awaryjne i wogóle,znam kilka osób które maja i 0 awarji,a powiem wiecej kumpel nazeka ze w alpine na dziurach płyta mu przeskakuje natomiast u mnie jeszce nie miałem takowej sytuacji (radyjka z tego samego segmentu cenowego)...reasumujac ot zwykłe radyjko,nadaje sie do codziennego urzytku...

czy radyjko sony jest dresiarskie?? niewydaje mi sie zawsze uwazam ze pionki dealnie pasuja do autek typu BMW,a jezeli jeszcze widnieje lepa typu pioniear na szybce to juz jest szczyt lansu na wsi...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czy radyjko sony jest dresiarskie?? niewydaje mi sie zawsze uwazam ze

> pionki dealnie pasuja do autek typu BMW,a jezeli jeszcze

> widnieje lepa typu pioniear na szybce to juz jest szczyt lansu

> na wsi...

> pzdr

dresiarskie nie dresiarskie.... nie ma znaczenia. pionki graja lepiej i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zastanawiam się co to oznacza ?

> wie ktoś ?

> pozdrawiam

bardzo dawno temu słyszałem o "eksplozji mocy" wink.gif ale czas pokazał ze radia te ewidetnie zaliczają sie do low-endu w dziedzinie car audio smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zastanawiam się co to oznacza ?

> wie ktoś ?

> pozdrawiam

Niby miała to być nowa technologia budowy wzmacniaczy (tzw. końcówek mocy; radia zaczęły mieć 4x50W zlosnik2.gif). Poszedł za tym nowy design (pojawiło się duużo czerwonego dla podkreślenia mocy).i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a co konkretnie się dzieje, bo kilka dni temu własnie kupiłem radio

> sony

konkretnie to Ci nie odpowiem biglaugh.gif soniak po prostu trochę zgłupiał po upływie gwarancji. gra w dalszym ciąge dobrze, tylko sąpewne problemy z włączeniem tego ustrojstwa, zależny chyba od humoru radia crazy.gif dziwnie reaguje po założeniu panelu, albo się włącza od razu (czyli tak jak powinien), ale to coraz rzadziej, albo słychać tylko trzaski, albo wyswietlacz działa, a reszta nie, albo... kombinacji jest masa. ale jak już zaskoczy to jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.