Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Nowe Palio Weekend- Facelifting

Featured Replies

Napisano

Tak wyglada Palio Weekend po przeprowadzonym niedawno faceliftingu. Produkowane jest w Brazyli i Argentynie. Ciekawe czy wersje na rynek europejski rowniez zostana poddane temu liftingowi.

palio1.jpg

palio2.jpg

palio.jpg

Napisano

> Tak wyglada Palio Weekend po przeprowadzonym niedawno faceliftingu.

> Produkowane jest w Brazyli i Argentynie. Ciekawe czy wersje na

> rynek europejski rowniez zostana poddane temu liftingowi.

Mi się nie podoba no.gif

Napisano

> Tak wyglada Palio Weekend po przeprowadzonym niedawno faceliftingu.

Palio 3d, 4d i 5d tez przeszlo ten lifting... ale to bylo dosc dawno , chyba conajmniej rok temu niewiem.gifwink.gif (na AK zdjecia tez byly)

Napisano

> Tak wyglada Palio Weekend po przeprowadzonym niedawno faceliftingu.

> Produkowane jest w Brazyli i Argentynie. Ciekawe czy wersje na

> rynek europejski rowniez zostana poddane temu liftingowi.

Jasne ze juz nie jest dostepny ten samochod w Polsce i w Europie wink.gif Zostal wycofany z powodu malej ilosci sprzedawanych tych aut

a jesli chodzi o wyglad to i tak jemu juz nic nie pomoze 270751858-jezyk.gif

Napisano

A mnie sie akurat zadne paliowki nie podobaja,choc te sa lepsze od pierwszego modelu juz zdecydowanie.

Napisano

jemu juz nic nie pomoże 270751858-jezyk.gif

Napisano

taka lepianka z tego wyszła... tongue.gif

Napisano

> Tak wyglada Palio Weekend po przeprowadzonym niedawno faceliftingu.

> Produkowane jest w Brazyli i Argentynie. Ciekawe czy wersje na

> rynek europejski rowniez zostana poddane temu liftingowi.

Tył jakoś Stilo mi przypomina. hmm.gif

.

Napisano

jakos mi sie nie podoba, wyglada dziwnie ociezale, za bardzo masywnie.

Napisano

> Tak wyglada Palio Weekend po przeprowadzonym niedawno faceliftingu.

> Produkowane jest w Brazyli i Argentynie. Ciekawe czy wersje na

> rynek europejski rowniez zostana poddane temu liftingowi.

Jak była to siena z wyciagnietym kombinerkami kuprem tak dalej jest siena, czyli błeeeee oslabiony.gifsick.gif

Napisano

..... zlosnik.gif....ale prześwit to ma spory..... hehe.gif....

Napisano

> Jak była to siena z wyciagnietym kombinerkami kuprem tak dalej jest

> siena, czyli błeeeee

to nie byla siena, tylko palio z doklejonym bagaznikiem...

wpe7.jpg

1.jpg

big_296_fotoreporter_fiat%20palio%20davanti.jpg

Napisano

ale wersja Adventure wyglada swietnie cool.gifok.gif

4592.jpg

a pickup rządzi wink.gifserduszka.gif

strada_abre.jpg

Napisano

> ale wersja Adventure wyglada swietnie

ta tak

ale reszta jak mi siem nie widziała tak dalej nie widzi smirk.gif

Napisano

>FAJNE AUTKO, szkoda że nie ma go w sprzedaży w Polsce, nawet starego modelu

Miłego dnia

Napisano

Zalatuje koreancem sick.gif Przod jeszcze ujdzie ale nie tyl...

Napisano

Ciekawy krztałt reflektorów i ogólnie na plus waytogo.gif

Napisano

> Ciekawy krztałt reflektorów i ogólnie na plus

kształt reflektorów - zywcem p2 FL lekko przycięte inaczej ok.gif

Napisano

> Tak wyglada Palio Weekend po przeprowadzonym niedawno faceliftingu.

> Produkowane jest w Brazyli i Argentynie. Ciekawe czy wersje na

> rynek europejski rowniez zostana poddane temu liftingowi.

jakby patrzeć tylko na sam przó to nieźle wygląda.... ale cała reszta.. sylwetka etc .........wygląda tragicznie........

to jest tak jakby kroś np w syrenie ktoś lampy zmieniał .. i tak nic wyglądu nie poprawi....

Napisano

> ale wersja Adventure wyglada swietnie

> a pickup rządzi

Bajera brawo.gif

Napisano

> Tak wyglada Palio Weekend po przeprowadzonym niedawno faceliftingu.

> Produkowane jest w Brazyli i Argentynie. Ciekawe czy wersje na

> rynek europejski rowniez zostana poddane temu liftingowi.

gdyby je troche obnizyc to nawet bylo by calkiem calkiem

aha i ten chrom z przodu bym wywalil

Napisano

dla mnie qpa no.gif...najfajniejsza była pierwsza wersja palio( bliźniak sieny)...IMO ofkors

Napisano

> gdyby je troche obnizyc to nawet bylo by calkiem calkiem

> aha i ten chrom z przodu bym wywalil

Najpierw to niech zaczną sprzedawać , to potem sie przerobi waytogo.gif

  • 2 tygodnie później...
Napisano

nawet nie takie brzydkie

ciutke inne od albei

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.