Skocz do zawartości

Bialy Alfa?


pawcio

Rekomendowane odpowiedzi

> Gratuluje

> Obstawiam, ze w ten sposob pobity zostanie rekord spadku wartosci

> pojazdu przy odsprzedazy

przeca to nie novum ....

17.jpg

przy obecnym trendzie na biale auta (mowa o zachodzie, choc i w PL coraz czesciej mozna spotkac dobre auto w bialym kolorze) mysle ze nie bedzie zle smile.gif np taki BIANCO PERLATO smile.gif mniam wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ulala biała ślicznie wygląda

No generalnie to lubie bialy kolor - mialem kiedys biale auto zlosnik.gifok.gif

Ale majac na uwadza to jak sie je potem sprzedaje to raczej drugi raz bym sie dwa razy zastanowil zanim bym kupil bialy samochod zlosnik.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No generalnie to lubie bialy kolor - mialem kiedys biale auto

> Ale majac na uwadza to jak sie je potem sprzedaje to raczej drugi raz

> bym sie dwa razy zastanowil zanim bym kupil bialy samochod

No, ja bym był gotów więcej zapłacić za biały kolor w Alfie! myślę, że te trudności w sprzeaży , czy niższa cena - to zależą nie tyle od białego, co od tego że np miał niższą cenę jako nowy (jeśli to taki zwykły biały a nie perła) , czy po prostu (dotyczy aut typu corolla czy focus) - dlatego, że to częsty kolor w firmowych/flotowych autach.

Ale widziałem kiedyś piękną białą perłową (chyba to bianco nuvola się nazwyał tern kolor?) 147 GTA z czarnymi dodatkami - nawet przyciemniane szyby jej pasowały , które trudno osobiście toleruję smile.gif

156 w białym też jest racze j rodzynkiem.

Mody... kiedyś srebrne, później srebrne błeee, dalej - czarne, teraz czarne błee, pewnie biały niedługo wróci do łask, ew w uszlachetnionej wersji, bo już troche czasu minęło od kiedy był błee smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> fajne, nie ?

Nie wiem w jakim kolorze jest to 8C Spider... trudno po zdjeciach ostatecznie stwierdzic zlosnik.gif

Ale obstawiam "Bianco Ghiaccio" zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

... Alfa robi podobne do siebie lakiery srebrno biale np.:

(bardziej srebrny) Argento Alfa

(bardziej bialy) bianco nuvola

W bianco jest to auto i jak widac nie jest to "czysty" bialy kolor grinser006.gif

Alfa147GTA_12_lg.jpg

A spis kolorow Alfy jest tu

>>KLIK<< zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.