Skocz do zawartości

LPG on Tjet


opti_

Rekomendowane odpowiedzi

> szkoda że jeszcze nie abarth

a ja sie spytam czy to jakis wstyd??

po co diesle ludzie kupuja? dlatego ze klekocze? nie, dlatego ze malo pali, znaczy tanio jezdzi.... tak samo jak gaz

wiem ze w glowach caly czas sa instalacje gazowe w stylu kuchenka gazowa w aucie smile.gif ale technika idzie do przodu i nie jest powiedziane ze auto napedzane gazem jedzie gorzej, pali wiecej niz napedzane benzyna czy olejem napedowym.... nie wiem skad to wysmiewanie.... sciana.gif

smiem twierdzic ze za kilkanascie lat wysmiewani beda ci co jezdza na benzynie, a nie na prad, czy wodor, czy inne zrodla energii...

edit: dlaczego wstydem nie jest jezdzenie autem na paliwo od ciezarowek i koparek? zeby.GIF

BTW nie mam ani gazu, ani diesla smile.gif ale tez nie bronie sie przed tymi zrodlami zasilania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jak to bylo ferrari?

Zdaje sie, ze Ferrari nie pozwala na takie modyfikacje. Przypomina mi sie motyw, gdy jakis gosc przerobil swoje Ferrari (chodzilo o karoserie) wiec firma zakazala mu uzywac oznakowan Ferrari oraz stracil licencje.

Gaz w Ferrari? Impossible. Na 100% widzial replike.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.