Skocz do zawartości

Giełda


rwIcIk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...

Posiadam do sprzedania 4 kpl. alarmów antydrzemkowych marki Doze Alert.Według statystyk śmiertelne wypadki na drogach Europy są również spowodowane zmęczeniem i zaśnięciem przy kierownicy.

Słuchawka douszna Doze Alert oferuje proste rozwiązanie tego problemu.

Gdy głowa kierowcy zbytnio się pochyli urządzenie zaczyna wibrować to znak, że trzeba się zatrzymać i odpocząć . Słuchawka ta przestrzega przed zbytnim zmęczeniem ale nie służy do rozbudzania w nocy !

Wystarczy mała sjesta lub spacer na świeżym powietrzu aby odpocząć i móc podjąć dalszą drogę.

Żeby urządzenie poprawnie funkcjonowało trzeba przeprowadzić próbę prawidłowego umiejscowienia słuchawki pochyl głowę i w razie potrzeby popraw pozycję słuchawki i wyreguluj potencjometrem pochylenie.

Doze Alert działa jak kubeł zimnej wody w środku nocy. Jadąc po prostej drodze, przez długi czas powoli stajesz się coraz mniej uważny, znużony, aż w końcu zapadasz w sen, co jak wiadomo, może być tragiczne w skutkach. Tak przydatne dla zawodowych kierowców, jak i kierowców amatorów udających się w dłuższe nocne podróże.

Urządzenie analizuje położenie, a będąc przyczepionym do głowy, także pozycję głowy. Całość zapakowana w estetyczne pudełko idealne na prezent.Oryginalny produkt nie Chińska podróbka.W komplecie nowa bateria.Cena to 25 zł z wysyłką.Zapraszam do zakupu.Doskonałe na prezent zapakowane w eleganckie etui.Kontakt na priv. 502062607.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

> Kupię ramki klamki wewnętrznej drzwi przednich w lacetti. Chodzi o te

> ramki, gdzie montowany jest głośnik wysokotonowy.

Pytałeś w ASO?

Całą klamkę w kasecie kupowałem za 40zł. Więc i ramka powinna niedrogo wyjść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kupię ramki klamki wewnętrznej drzwi przednich w lacetti. Chodzi o te

> ramki, gdzie montowany jest głośnik wysokotonowy.

W ASO płaciłem 15 zł/szt. (ściągali z Holandii na zamówienie - 1.5 tygodnia czekania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytałeś w ASO?

> Całą klamkę w kasecie kupowałem za 40zł. Więc i ramka powinna

> niedrogo wyjść.

Nie pytałem w ASO. Najpierw pytanie dałem na giełdę, ponieważ może ktoś mieć niepotrzebną ramkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Powoli przymierzamy się do kupna autka dla mulher.gif

Głównie do miasta, więc preferuję Aveo (najlepiej po FL). Wymagania co do autka:

- 2-3 latka (mile widziana gwarancja)

- 5 drzwi (3D odpadają ze względu na juniora i upierdliwości związane z fotelikiem), sedan nie podoba się mulher.gifhehe.gif

- min. 2 poduchy

- auto bezwypadkowe (wiem czym się różni stłuczka parkingowa od kolizji, więc nie proponować mi tu 'przystanków'), w pełni serwisowane

- od I właściciela, kupione w PL salonie

- mile widziana klimka

- cena do 20k pln

Spark - wymagania j.w. z tym, że w tym przypadku musi być w stanie 'salonowym' i na gwarancji, najlepiej z silnikiem 1.0l.

Ostatecznie Lacek HB też ujdzie choć tu będzie trudno zmieścić się w cenie.

Zdecydowanie nie pali się, więc jakby ktoś np chciał sprzedać autko na wiosnę to też temat może być aktualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja bardzo podobnie, dla żony i też do ok. 20k

Aveo najchętniej w miarę świeże i doposażone, raczej 5d lub inna marka ale zależy mi na roczniku więc w Toyotę Yaris raczej nie wierzę

Wszystkie sensowne propozycje rozważę, aha do sprzedania będzie 9 letnia Corsa, czarna 3d sport, diesel z turbinką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

jak w temacie wink.gif

nie musze pisać, ze idealne na prezent itd

moja galeria:

http://czardisoma.deviantart.com/gallery/

Ceny dla forumowiczów:

Portret jednej osoby: 30zl

Portret dwóch osób: 40zl

portret trzech osób: 50zl

portret czterech osób: 60zl

itd itd

Portret samochodu: 30zl (samochod moge zmodyfikować jak tylko komu sie wymarzy (nowe felgi, grill, body kit itd)

przesyłka priorytetowa- 4zl

Przesyłki zabezpieczone przed uszkodzeniem, portrety lakierowane, co daje zabezpieczenie przed wycieraniem i utratą kolorów po latach (np od słońca)

świetnie prezentują sie w antyramie powieszonej na ścianie

rysowane na profesjonalnym papierze, ołówkami

Rozmiar kartki to 27,9x35,6cm

ps... walentynki się zbliżają zeby.GIF

niektore z moich prac :

Ola_by_czardisoma.jpg

Pawel_by_czardisoma.jpg

panstwo_A__by_czardisoma.jpg

R_I_P_Ryszard_Riedel_by_czardisoma.jpg

MY_LOVE_by_czardisoma.jpg

sun_by_czardisoma.jpg

he_is_back___on_horse___by_czardisoma.jpg

___angel____by_czardisoma.jpg

___angel_2_____by_czardisoma.jpg

face__by_czardisoma.jpg

Wolfs____by_czardisoma.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak w temacie, poszukuje tylnej polki do Lacetti HB (te z allegro widzialem, Potak juz lepsza cene ma) i zagłowkow tylnej kanapy (tego narazie nigdzie nie widzialem, a moze ktos wie czy podejda zaglowki z Lanka lub Nubiry hmm.gif).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teść chce zmienić auto. Szuka:

> Głównie do miasta, więc preferuję Aveo (najlepiej po FL). Wymagania

> co do autka:

> - 2 latka (gwarancja)

> - 4, 5 drzwi

> - min. 2 poduchy

> - auto bezwypadkowe (wiem czym się różni stłuczka parkingowa od

> kolizji, więc nie proponować mi tu 'przystanków'), w pełni

> serwisowane

> - od I właściciela, kupione w PL salonie

> - klimka

> - cena do 20k pln

> Ostatecznie Lacek HB też ujdzie

> Zdecydowanie nie pali się, więc jakby ktoś np chciał sprzedać autko

> na wiosnę to też temat może być aktualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam sprzedam bardzo ładne alu kółka 16" 4x100 ET 35 z oponami 195/50 lub 205/55 felgi nigdy nie naprawiane nie lakierowane , prościutkie w bardzo dobrym stanie zresztą wszystko widać na fotkach

Cena 1050zł za komplet 4szt więcej info tel 790 407 610

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ca602b1af5365953.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0b8f75c5aae42388.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/215c57d753f1746c.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c42731319e6b37e0.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/38419d96528bd513.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, wlasnie sprawdzilem te opony- w stanie sa idealnym wg mnie

rozmiar to 175/65 R14

komplet pusciłbym za 350zl

dalem 600 i pamietam jak chcialem dębice jakąś brac, ale koles powiedzial, ze te są lepsze, to wziałem

opony kupione w środku tamtego sezonu wiec stan jak nowe praktycznie

tutaj fotki

http://www.imagic.pl/files/19024/Zdj%EAcie0285.jpg

http://www.imagic.pl/files/19024/Zdj%EAcie0284.jpg

http://www.imagic.pl/files/19024/Zdj%EAcie0283.jpg

http://www.imagic.pl/files/19024/Zdj%EAcie0282.jpg

http://www.imagic.pl/files/19024/Zdj%EAcie0281.jpg

opony do odbioru w Lublskim, albo dolnośląskim, możliwa tez wysyłka piwo.gif

mój nr tel.

667559585

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kupie w rozsądnej cenie (złomu) filtr czastek stałych do samochodu Lacetti 2.0. TCDI. Interesuje

> mnie tylko uszkodzony, gdyz potrzebuje z niego obudowe metalowa z rurkami, moze byc bez sondy.

> Oferty sensowne i nie z linkami allegro proszę słać na priv

Nadal szukam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Sprzedam Chevroleta Lacetti 2,0 TCDI CDX htb. 2008 rok ,15 kkm przebiegu. Auto wyposażone w automatyczna klimatyzacje , tempomat,felgi aluminiowe,radio cd ze sterowaniem w kierownicy, 4 poduszki, abs plus tcs, chłodzony schowek w desce rozdzielczej,odpinany hak holowniczy. Auto sprowadziłem osobiscie na kołach z niemiec, miało lakierowany lewy bok, kolor biały, cena 30000 zl w tej cenie nowe opony zimowe 195/55/15. tel 602309473 ps. sorki za jakosc zdjecia , robilem tel.

post-141746-14352508248318_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Z uwagi na zamiane Evendy na Epice mam do sprzedania moje autko.

Informacje na temat samochodu:

Rok:2004

Wlasciciel -2

Zakupiony w Polsce

Wersja CDX bez skory

Przebieg 76000

Instalacja gazowa BRC zakladane przeze mnie

Pelna dokumentacja serwisowa

Bezwypadkowy

Kolor Zloty

Cena 21 tys zl.

Miejsce parkowania -Warszawa

Kontakt - tel 791222109

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nadszedł czas na rozstanie się z moim wózkiem frown.gif

Silnik 1.6 16v + lpg

Rok 2005

Kolor srebrny

Przegląd i ubezpieczenie do świąt Bożego Narodzenia zeby.GIF

Przebieg 125,500 bardzo powoli rośnie

Przyjechał do mnie z Belgii, jestem pierwszym właścicielem w kraju. Przy 100000 wymieniany rozrząd itp (wszystko udokumentowane)

Samochodzik ma założony LPG sekwencje VIALLE chodzi elefancko zlosnik.gif Jest to wersja SX czyli dość bogata brak chyba tylko klimatronica (jest manualna) skóry i radia ze zmieniarką. Poprzedni właściciel niestety popalał w nim co niestety w niektórych miejscach widać ja dbałem jak umiałem zeby.GIF Autko było delikatnie przetarte tylnym prawym nadkolem. letnie opony w stanie bdb na alusach, daje dwie oponki zimowi gratis. Nie mam co się więcej rozpisywać, chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Fotki jakieś dodam później, zainteresowanym wyśle na pocztę. Cena jaka by mnie zadawać to 22000 oczywiście można się ostro handlować zeby.GIF Autkiem śmigam po Pile i w Pile jest do obejrzenia jak by co zeby.GIF

Foto z komy, wiec szału nie ma!

http://zapodaj.net/781ee1fdf62c.jpg.html

http://zapodaj.net/6dfeaa9e6133.jpg.html

http://zapodaj.net/97dc00edf38a.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Sprzedam 4 opony zimowe Goodyear Ultragrip 5 Performance 195/55/R15.

Opony zakupione w listopadzie roku 2009 (jeden sezon), używane do marca 2010. Faktura zakupu.

Transport do uzgodnienia, odbiór najlepiej osobiście w Rzeszowie.

---

Sprzedaję, ponieważ zmieniłem pojazd. Cena: 900 komplet (można negocjować).

Istnieje możliwość wymiany na opony też jedno sezonowe o rozmiarze 205/55/R6 (Astra H), najlepiej także Goodyear.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Rocznik 2005-2007, klima, pierwszy właściciel, bez poważnych przygód blacharsko lakierniczych. Jak się trafi ładna sztuka to mogę zrobić nawet dalszą wycieczkę od Wrocławia. Na zadbaną i mało jeżdżoną sztukę w rozsądnej cenie mogę nawet poczekać ze 2-3 miechy. Oferty wrzucać na priva razem z mailem kontaktowym smile.gif Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega szuka kombiaka z pewnej ręki. Oczywiście bez poważnych przygód blacharskich, z klimą, chętnie z LPG (tylko nie z jakimś wynalazkiem bez możliwości serwisu).

Jakby ktoś chciał sprzedać, proszę info na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jest do sprzedania Chevrolet Epica. Diesel. Wersja LT. Rocznik 2007. Rejestrowany 30.11.2007. Przebieg jak w podpisie. Auto jest ciagle uzytkowane. Cala historia dostepna w ASO Bogacki - Szczecin lub na priv. Jedyna przygoda to niewielkie uszkodzenie tylnego zderzaka po najechaniu przez zawodnika z tylu. Wszystko naoprawione w ASO z nowym tlumikiem. Cena wyjsciowa 45kPLN. Auto jeszcze pachnie salonem. Gwarancja do konca listopada 2010. Z samochodem nic sie nie dzieje. Sprzedaje, bo taki byl zamysl od poczatku. Koniec gwarancji - auto do "zyda".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czerwiec, Lipiec 2011 do sprzedania bedzie moje Lacetti. Nie jest on jednak pierwszego lakieru, ale mija juz ponad 2 lata od tego zdarzenia i zadnych uwag do tej pracy juz nie mam. Wersja premium z kilkoma dodatkami: czujniki parkowania przod tył, dodatkowe gniazdo elektryczne na tylnych siedzeniach, radio Pioneer z Bluetooth, spojler tył, spojler przedniego zderzaka z Irmscher.

Cena do uzgodnienia, ale mysle ze bedzie oscylowac kolo 22 tysiecy PLN.

Przebieg na dzien dzisiejszy to 67kkm.

Takze jak ktos szuka to polecam, na pewno nie bede zachwalał ze nie bity i przebieg na pewno oryginalny.

Ja mam juz zamowionego Cruze'a (demo od dealera) i dlatego bedzie potrzebna szybka kasa.

Zdjecie z Jesieni 2010

284547897-CAM_0497_1.jpg

post-115536-14352511051765_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

> Czerwiec, Lipiec 2011 do sprzedania bedzie moje Lacetti. Nie jest on jednak pierwszego lakieru, ale

> mija juz ponad 2 lata od tego zdarzenia i zadnych uwag do tej pracy juz nie mam. Wersja

> premium z kilkoma dodatkami: czujniki parkowania przod tył, dodatkowe gniazdo elektryczne na

> tylnych siedzeniach, radio Pioneer z Bluetooth, spojler tył, spojler przedniego zderzaka z

> Irmscher.

> Cena do uzgodnienia, ale mysle ze bedzie oscylowac kolo 22 tysiecy PLN.

> Przebieg na dzien dzisiejszy to 67kkm.

> Takze jak ktos szuka to polecam, na pewno nie bede zachwalał ze nie bity i przebieg na pewno

> oryginalny.

> Ja mam juz zamowionego Cruze'a (demo od dealera) i dlatego bedzie potrzebna szybka kasa.

> Zdjecie z Jesieni 2010

Do sprzedania juz, zmiana decyzji co do terminu zakupu. Nowe juz zamowione, wiec ten musi pojsc, inaczej dealer wezmie go za bezcen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.