Skocz do zawartości

Harley-Davidson Forty-Eight


Rekomendowane odpowiedzi

> ale wybor jesli chodzi o HD jest jeden... VROD

za wulgarny, za szpanerski, za duży ...tak, tak, wiem - przecież to Harley grinser006.gif

mnie 48' podoba się właśnie dlatego, że widząc go, pomyślisz, że kierowca jest "spoko"

od gościa na VRod oczekiwałbym najwyżej, że skręci mi kark, albo w najlepszym przypadku powie, żebym oddalił się w szybkim tempie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> za wulgarny, za szpanerski, za duży ...tak, tak, wiem - przecież to Harley

> mnie 48' podoba się właśnie dlatego, że widząc go, pomyślisz, że kierowca jest "spoko"

> od gościa na VRod oczekiwałbym najwyżej, że skręci mi kark, albo w najlepszym przypadku powie,

> żebym oddalił się w szybkim tempie

hmmm ja bym Vroda nie kojarzyl z agresją, a z "pustostanem" smile.gif

zamiast skręcenia karku widziałbym rolexa na ręku, buty ze skóry aligatora i pełne poważanie wobec niższych gatunkowo pozostałych ludzi smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie no powaznie... co to jest?

Moj sasiad ma cos podobnego. Wygodnie na tym sie nie jezdzi, ale wyglada to rewelacyjnie.

> bo nazywanie tego motorem to obraza dla motocykli

Jamniki tez sa nazywane psami i nikt sie nie obraza smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się zeby.GIF VROD to jedyny ładny harley. Nigdy nawet na Harleyu nie siedziałem, ale muszą one mieć cos w sobie że tyle ludzi przyciągają. Z pewnością nie jest to wygląd:) Ja tam się nie znam bo gustuje tylko w sportowych. A jak chcecie piękny motocykl zobaczyć to wujka Google zapytajcie o MV Aguste F4:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zgadzam się VROD to jedyny ładny harley. Nigdy nawet na Harleyu nie siedziałem, ale muszą one mieć

> cos w sobie że tyle ludzi przyciągają. Z pewnością nie jest to wygląd:) Ja tam się nie znam bo

> gustuje tylko w sportowych. A jak chcecie piękny motocykl zobaczyć to wujka Google zapytajcie

> o MV Aguste F4:D

to jest trochę jak z muzyką

nie ma co porównywać Megadeth i Louis Armstrong do DJ Tiesto hehe.gif

jedni lubią dobry bourbon, inni żel i postawione kołnierzyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> "To nie jest motocykl, to jest Harley!" świetny cytat z świetnego filmu Pulp Fiction

Cytat o ktorym mowisz brzmi "To nie jest motocykl kochanie to jest chopper"

A chopper to nie koniecznie Harley....tak dla scislosci grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.