Skocz do zawartości

Sprinter w Europie i w USA...


Sebbeks

Rekomendowane odpowiedzi

> Dlaczego Sprinter w Stanach jest pod marką Dodge?

> Czymś on się różni od Sprintera pod marką Mercedes? Wygląda przecież identycznie jak w Europie.

> Zdjęcia podglądowe w aukcji.

Pytanie najlepiej chyba kierowac do MarkaF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlaczego Sprinter w Stanach jest pod marką Dodge?

> Czymś on się różni od Sprintera pod marką Mercedes? Wygląda przecież identycznie jak w Europie.

> Zdjęcia podglądowe w aukcji.

na pewno rózni sie atrapą, kierownicą, tylnymi drzwiami grinser006.gif

a i jeszcze rozmiarem opon oraz dekielkami na kołach 270751858-jezyk.gif

silnik wydaje sie ten sam bo nie wiem czy ichniejsze konie są takie same devil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli wlasciciele Mercedesow niechca siedziec w jednej poczekalni z wlascicielami busow . Dobre

> podejscie

Busów? Zobacz do aukcji co dałem na przykładową. On jest tam uznawany za minivana/vana (chyba że tak jest na eBay.com). Dodge Sprinter powstał jak Mercedes był połączony z Daimlerem czy później?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Busów? Zobacz do aukcji co dałem na przykładową. On jest tam uznawany za minivana/vana (chyba że

> tak jest na eBay.com). Dodge Sprinter powstał jak Mercedes był połączony z Daimlerem czy

> później?

poprzedni model mniej wiecej tak samo sie odróżniał jak wyzej napisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzięki kolego utwierdziłeś mnie w przekonaniu , ze dobrze w filmie sprintera widziałem. ok.gif Tylko jakiś właśnie inny był i ten grill się nie zgadzał.

I nie dawało mi to spokoju. na początku myśłałem, że moze nie chcieli marki pokazywać i dlatego inny grill dali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.