Skocz do zawartości

Wyłączenie lamkpi w środku


Ortes

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawiałem z kilkoma osobami na OZU, że powstał kiedyś taki manual, a teraz go ciężko namierzyć. Mogę prosić o jakieś info/manual jak zrobić z lampką w środku, żeby w jednym położeniu była cały czas wyłączona? 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozmawiałem z kilkoma osobami na OZU, że powstał kiedyś taki manual, a teraz go ciężko namierzyć.

> Mogę prosić o jakieś info/manual jak zrobić z lampką w środku, żeby w jednym położeniu była

> cały czas wyłączona?

wsadzić lampkę z pandy 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie na temat nie chcę

Ja tam nigdy tego nie robiłem, ale rozbierz po prostu tą lampkę i myślę, że wszystko stanie się jasne grinser006.gif Skoro ten przełącznik wychyla się w obie strony to pewnie po rozebraniu wystarczyłoby odgiąć/wywalić jakąś jedną blaszkę żeby nie było zamkniętego obwodu ok.gif Podejrzewam, że to cała filozofia biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozmawiałem z kilkoma osobami na OZU, że powstał kiedyś taki manual, a teraz go ciężko namierzyć.

> Mogę prosić o jakieś info/manual jak zrobić z lampką w środku, żeby w jednym położeniu była

> cały czas wyłączona?

Szukaj na fiatuno.pl w przeróbkach wyposażenia, jest tam taka opcja, że po przechyleniu lampki na jedną stronę ją całkiem wyłączysz, na środku włączana drzwiami, po drugiej stronie na stałe włączona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozmawiałem z kilkoma osobami na OZU, że powstał kiedyś taki manual, a teraz go ciężko namierzyć.

> Mogę prosić o jakieś info/manual jak zrobić z lampką w środku, żeby w jednym położeniu była

> cały czas wyłączona?

najprosciej zalozyc lampke z sieny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co do kłódki.--> chyba nie znalazłem nie? A ty kudłaty co się tak palisz do banów. Daj pracować

> modom.

nie wiem dlaczego liczyłeś że ktoś odpiszę Ci w nowym wątku skoro nie napisał w starym...

zakładanie dwóch takich wątków w prawie tym samym czasie przez tą samą osobę podpada pod spam.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie wiem dlaczego liczyłeś że ktoś odpiszę Ci w nowym wątku skoro nie napisał w starym...

> zakładanie dwóch takich wątków w prawie tym samym czasie przez tą samą osobę podpada pod spam.

> pozdr

Bo starego nie mogłem znaleźć, sądziłem,że został usunięty dlatego założyłem nowy. Proste?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bo starego nie mogłem znaleźć, sądziłem,że został usunięty dlatego założyłem nowy. Proste?

Znalezienie swojego wątku napisanego 2 dni wcześniej chyba nie należy do trudności.

No i nie było i nie ma tam nic co by mogło być powodem do jego usunięcia.

Poza tym nic nie zrobiłem poza zamknięciem tamtego wątku.

Jak nasz jeszcze jakieś wątpliwości to ->priv lub gg

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.