Skocz do zawartości

zaczynam miec juz dosc Clipa...


Antoine

Rekomendowane odpowiedzi

panio organizator zeby.GIF A co to ma z clipem wspolnego ?? smile.gif Sprzeglo takie samo jak w 1.0 ,progi rowniez sa takie same...a potem jak ktos wpisze w przegladarke clip to wyskoczy mu taki topic i ludzie pomysla ze to najbardziej awaryjna wersja smile.gif

Sprzeglo 160 zł,wymiana to skrzynka piwa dla znajomego i jazda smile.gif o ile oczywiscie to nie jest linka zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> panio organizator A co to ma z clipem wspolnego ?? Sprzeglo takie samo jak w 1.0 ,progi rowniez

ale to wszystko kosztuje... takie jak w 1.0 to takie samo jak w SC 1,1?

> sa takie same...a potem jak ktos wpisze w przegladarke clip to wyskoczy mu taki topic i ludzie

> pomysla ze to najbardziej awaryjna wersja

ja tak nie twierdze ale akurat klipa mam i to jego mam dosc

> Sprzeglo 160 zł,wymiana to skrzynka piwa dla znajomego i jazda o ile oczywiscie to nie jest linka

no niewiem w Lodzi taniej niz 200zl za wymiane nie znalazlem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> napewno ktos z lodzkiej centomanii ma znizki w intercarsie...ale pamietaj ze musisz miec

> wymontowane sprzeglo i dopiero po takim dobierac bo w uno bylo z 5 roznych niestety...

znizki w IC i nie tylko to mam i ja, ale nie zmienia to zasadniczo sprawy bo i tak sprzeglo kosztuje 200zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> znizki w IC i nie tylko to mam i ja, ale nie zmienia to zasadniczo sprawy bo i tak sprzeglo

> kosztuje 200zl

Jak docisk jeszcze dobry to nabić i smigać, jak nie to tylko nowe za 200 chyba ze od czegoś koło zamachowe pasuje z tańszym sprzęgłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> smutno, ale zostala podjeta decyzja o rozstaniu sie z Clipem

> ile jest warta ta kupa zlomu?

poka foto...

Ja swoje sprzedałem za 1100zł z progiem do wymiany i dziurką w podłodze. Do samochodu dorzuciłem dobrą parę przednich drzwi. Uno z 1993r 145tysi km silnik 1.1... no i było kilka mankamentów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> prosze, za 800zl zostawiam nawet nowe tarcze, klocki i zaciski

Ja Ci mówię jak jest frown.gif Audi sprzedawałem poczatkowo za 2.500 zł. Cztery miesiące później posżło za 800 zł sick.gif Najgorsze jest to, że się cieszyłem, że udało mi się to auto sprzedać icon_rolleyes.gif Brutalne ale prawdziwe 20.GIFok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja Ci mówię jak jest Audi sprzedawałem poczatkowo za 2.500 zł. Cztery miesiące później posżło za

> 800 zł Najgorsze jest to, że się cieszyłem, że udało mi się to auto sprzedać Brutalne ale

> prawdziwe

ale bierz je za 800. licze sie z taka cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> cos sie za to placi, cos sie dostaje? ile uno na szrocie jest warte? musi byc kompletne czy np

> mozna wyjac np lampy, kolo zapasowe?

jeśli oddasz na stację demontażu pojazdu to nic nie płacisz, tylko papier dostajesz od nich, że auto jest zezłomowane. Natomiast jeśli jest wybrakowane to jakoś się dopłaca im za brakujące kilogramy. Ale jest też opcja, że sprzedasz go na szrot na podstawie umowy k-s.... a co oni z nim zrobią- ich sprawa. To tyle wiem na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeśli oddasz na stację demontażu pojazdu to nic nie płacisz, tylko papier dostajesz od nich, że

> auto jest zezłomowane. Natomiast jeśli jest wybrakowane to jakoś się dopłaca im za brakujące

> kilogramy. Ale jest też opcja, że sprzedasz go na szrot na podstawie umowy k-s.... a co oni z

> nim zrobią- ich sprawa. To tyle wiem na ten temat.

tzn co jak mi ktos rozkradnie auto ze zostanie sama buda to jeszcze bede musial doplacic zeby sie tego pozbyc? screwy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To tyle wiem na ten temat.

więc niewiele wiesz...

można w pełni legalnie zezłomować samą budę nie dopłacając nawet złotówki... dostaje się papier o przyjęciu pojazdu niekompletnego i na podstawie tego pisma wyrejestrowuje sie pojazd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podobno się dopłaca za brakujące KG... i to miejsce to na żydowskiej jest...

byłeś?? pytałeś?? czy pierdoły powtarzasz??

osobiście na Żydowskiej złomowałem uno... Tschoob całkiem niedawno też... ani ja ani On złotówki nie płaciliśmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.