Skocz do zawartości

Seat do oceny:)


kaska878

Rekomendowane odpowiedzi

cholera a napaliłam się na tego 1 w sobote jade oglądać dzwoniłąm do gościa powiedział że sprzedaje bo od pon. do piątku jeździ w trasy i ma służbowe auto a to z belgii sprowadził 2 lata temu powiedział że jest go pewny i można go w stacji diagnostycznej sprawdzić a czyli jak ma 90KM czy 68??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czyli odpuścić??

może kluczem jest ten pies co stoi koło auta i on dodaje mocy

ja osobiście bym odpuścił sobie auto na temat którego właściciel nie potrafi napisać poprawnych informacji. Albo świadczy to źle o właścicielu że nie potrafi z dowodu rejestracyjnego poprawnie przepisać informacji albo świadczy to o tym że jest to handlarz i nawet nie wie czym handluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ok czyli szukam dalej:) dzięki:)

zresztą wystarczy pooglądać inne aukcje tego użytkownika

handlarza wyczuć na kilometr waytogo.gif

nie mówię że auto jest złe i niedobre

ale... skoro ktoś skupuje np za 10tys i wystawia następnego dnia na sprzedaż za 12tys - warto taką osobę utrzymywać? hmm.gif

są różne fora internetowe - można się tam porozglądać - czasami użytkownicy wystawiają takie auta na sprzedaż i można dokładnie poczytać czy coś się z nimi działo czy nie... czy np co tydzień nie było posta typu: znowu skasowałem 1/2 bryki... czy jak wyklepie młotkiem to będę miał 10KM więcej grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hmmm ja tak nie umiem:) ja jestem baba i jak srokę ciągnie mnie to świecącego:)

A to niedobrze swiety.gif

Nie mozna sie napalac i do zakupu lepiej podejsc z dystansem i brac ze soba kogos kto dostrzeze szczegoly, ktore osobie kupujacej umkna.

Czyli ogolnie biega o to aby plusy nie przeslonily minusow hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hmmm ja tak nie umiem:) ja jestem baba i jak srokę ciągnie mnie to świecącego:)

wystarczy poświęcić trochę czasu na poczytanie ogłoszeń na innych forach i na bank można coś godnego uwagi wypatrzeć. No i pytać.... i pytać... bo co się samemu nie zobaczy to ktoś inny może wypatrzy

Nic to nie kosztuje, nikt nikogo nie pogryzie, nikt nikogo nie skrytykuje bo kto pyta nie błądzi grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hejo a o tej co sądzicie??

> http://super-car.otomoto.pl/seat-ibiza-C14982084.html

Proponuję poszukać czegoś od prywatnych osób bo wszystkie auta które wstawiasz to raz, że komisy a dwa na pierwszy rzut oka są ładne, ale po oględzinach okaże się że to budka telefoniczna.

Sam szukałem auta ok 6 miesięcy i po obejrzeniu 3 aut (2 z komisu i 1 od prywatnej osoby sprowadzony) okazywało się że albo bite albo przekręcone dosłownie o 250 kkm-ów. Więc dałem spokój i szukałem od zwykłych ludzi z ogłoszeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> znalazłam jeszcze 2 Ibizy co o nich myślicie??

> http://moto.allegro.pl/seat-ibiza-1-9-sdi-5l-on-i1267825565.html

> http://otomoto.pl/seat-ibiza-2003-5-drzwi-gaz-sekwencja-C15666206.html

tdi, sdi, benzyna... Nie obraź się ale mam wrażenie że nie do końca wiesz czego szukasz smile.gif

Dam Ci 3 rady:

1. Spróbuj się zastanowić czego szukasz, czy dobrych osiągów, czy też masz podejście bardziej ekonomiczne, czy gaz, czy dizel?

2. Jeśli jesteś otwarta na różne silniki/samochody poszukaj samochodów u znajomych... To na prawdę dużo pewniejszy zakup niż w komisie. Jeśli już komis to koniecznie kupuj samochody tylko z książką serwisową a ich przebieg weryfikuj w aso. Znam przypadki gdzie silniki tdi były cofane o 200k a na pytanie o książkę serwisową padała odpowiedź że "zaginęła" lub "poprzedni właściciel zapomniał przekazać"

3 Koniecznie znajdź kogoś kto ma o samochodach pojęcie i będzie mógł z tobą podjechać i samochód oglądnąć jak już będziesz do któregoś przekonana. Podstawowy przegląd na stacji diagnostycznej TO ZA MAŁO! smile.gif Nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę a trzeba na auto spojrzeć pod kątem "standardowych bolączek danego modelu".

PS Skoro planujesz wydatek w okolicach 12-14k to może rozglądnij się też za golfami IV? W takiej kwocie można coś dobrego z gazem dorwać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.