Skocz do zawartości

Suzuka


rwIcIk

Rekomendowane odpowiedzi

> cale szczescie ze stalo sie to za SC, a nie na pelnej predkosci

U Rosberga podczas wyscigu.

Swietny start Kubicy. Chociaz... wyjac na starcie Webbera

to tak jak zabrac malemu dziecku cukierka.

Potem pech. Rosberga powinien wyprzedzic tak czy tak,

ale to juz kolejna niewykorzystana szansa dojscia Massy...

Hamilton tez nie ma szczescia. Najpierw cofniety,

potem problem techniczny, gdy zblizal sie do Alonso.

Dla odmiany ladnie pojechal Schumacher.

Wreszcie Naciskal Rosberga.

Kobayashi tez zaliczy wyscig do udanych.

Pieknie opoznial hamowania i zaraz byl pozycje do gory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja zapomniałem że dzisiaj jest wyścig i normalnie przegapiłem

Wstałem w nocy i nie żałuję. Niestety wyścig na początku masakryczny dla wielu kierowców.

A Vettel na mecie pokazał, że jest młody buc zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietrow ukarany przez sędziów FIA

2010-10-10

Pietrow ukarany przez sędziów FIA

Rosjanin Witalij Pietrow zostanie cofnięty o pięć pozycji na starcie do wyścigu o Grand Prix Korei za spowodowanie wypadku na początku dzisiejszych zawodów na torze Suzuka.

Kierowca Renault zderzył się Nico Hulkenbergiem tuż po rozpoczęciu wyścigu. Obaj zawodnicy nie mogli kontynuować rywalizacji z powodu uszkodzeń w swoich bolidach.

Sędziowie FIA uznali, że Pietrow był winny spowodowania kolizji i nałożyli na niego karę cofnięcia o pięć pozycji w kolejnym wyścigu. Sędziowie rozpatrywali także incydent z udziałem Felipe Massy i Vitantonio Liuzziego, lecz w tym przypadku nie nałożyli kary, twierdząc, że był to tzw. incydent wyścigowy.

ciekawostka hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powinien dobiec po drugi jak tym nie mógł jechać

Nie no na 3 miał dojechać do mety zlosnik.gif "Polak Potrafi" ale widać że szpery nie miał zlosnik.gif i cała moc poszła w koło bez opony hmm.gif Powinien starym kaszubskim sposobem zablokować prawe koło łańcuchem lub lina i kontynuować jazdę brawo.gif

Nie ma co dyskutować... jego wina 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie no na 3 miał dojechać do mety "Polak Potrafi" ale widać że szpery nie miał i cała moc

> poszła w koło bez opony Powinien starym kaszubskim sposobem zablokować prawe koło łańcuchem

> lub lina i kontynuować jazdę

> Nie ma co dyskutować... jego wina

> A tu żółty bolid na 3 kołach ;-)

Może gdyby wiedział że to brak koła to by dojechał, Kubek był przekonany że to napęd padł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Masa wystartował średnio i próbować odrobić na dohamowaniu ale nie miał szans zmieścić się tam

> gdzie próbował wjechać (na dodatek po trawie)

Massa zrobił dokładnie to samo co Petrov - wyeliminował rywala a za to daje się kary. Jak widać nie wszystkim.

Manewr Massy był, delikatnie mówiąc kierowcy z poza czołówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Massa zrobił dokładnie to samo co Petrov - wyeliminował rywala a za to daje się kary. Jak widać nie

> wszystkim.

> Manewr Massy był, delikatnie mówiąc kierowcy z poza czołówki.

wrocil na tor tak, że IMO nie było szans by kogoś nie trafił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wrocil na tor tak, że IMO nie było szans by kogoś nie trafił

Tylko czego szukał poza torem? Nieodpowiedzialny i głupi manewr.

BTW Vettel, Webber i Alonso z respektem o starcie Roberta i z nie ukrywaną radością o jego odpadnięciu rotfl.gif

Quote:

From FIA post-race press conference:

Vettel: "Good start which was the key, from the clean side, and I could see Robert (Kubica) got a bit of momentum but the way down to turn one was too short for him"

Weber: "I got a little bit of luck when Robert (Kubica) had the wheel nut come off"

"Robert got an incredible start, the best start out of the top five, just like an absolute cannon off third on the grid and he had a problem behind the safety car, and that obviously released me to allow Seb and I to go away together on the soft tyre in the first stint, so both of us could do that reasonably comfortably"

Alonso: "I didn’t make a good start. Robert did a fantastic start, on the clean side as well, so as Mark said, lucky when Robert retired as he was a tough rival, especially with the top speed of the Renault this weekend"


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tylko czego szukał poza torem? Nieodpowiedzialny i głupi manewr.

> BTW Vettel, Webber i Alonso z respektem o starcie Roberta i z nie ukrywaną radością o jego

> odpadnięciu

Robert też korzystał z wypadnięcia rywali i stawał przez to na podium ok.gif

Teraz sam miał sporego pecha, bo bylo widać, że w kwalifikacjach dał z siebie i bolidu więcej niż było można. Szkoda mi go trochę, bo zaangażowanie nie przełożylo się na wynik. Odnosze wrażenie, że na poczatku sezonu zespół bardziej dbał o jakość swojej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Robert też korzystał z wypadnięcia rywali i stawał przez to na podium

> Teraz sam miał sporego pecha, bo bylo widać, że w kwalifikacjach dał z siebie i bolidu więcej niż

> było można. Szkoda mi go trochę, bo zaangażowanie nie przełożylo się na wynik. Odnosze

> wrażenie, że na poczatku sezonu zespół bardziej dbał o jakość swojej pracy.

Tym bardziej jest to dziwne, ze nie nastapilo po pitstopie

ale przed wyscigiem, gdzie jest wystarczajaco duzo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dokładnie tak samo myślę. Tyle czasu żeby sprawdzić wszysstko a tu taka wpadka. Po prostu żenujące

Żenujące i owszem, od razu przypomina mi sie zespół mechaników BMW biglaugh.gif

Ale w tym wszystkim jest i powiew optymizmu na przyszłość, patrząc na atomowe starty żółtych bolidów jest w tym tunelu iskierka nadziei. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Żenujące i owszem, od razu przypomina mi sie zespół mechaników BMW

> Ale w tym wszystkim jest i powiew optymizmu na przyszłość, patrząc na atomowe starty żółtych

> bolidów jest w tym tunelu iskierka nadziei.

Widać że Pietrov nad atomem jeszcze nie panuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dokładnie tak samo myślę. Tyle czasu żeby sprawdzić wszysstko a tu taka wpadka. Po prostu żenujące

Gdzieś obiło mi się o uszy że pozostałe koła też nie były dobrze dokręcone, jakaś ogólna awaria kluczy do kół....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gdzieś obiło mi się o uszy że pozostałe koła też nie były dobrze dokręcone, jakaś ogólna awaria

> kluczy do kół....

szkoda, chcialbym zobaczyć widok bolidu w którym odpadają wszystkie kółka, byłoby ciekawie grinser006.gifhehe.gif

byłaby fajna reklama dla merca albo beemy idnośnie jakości w autach na lub z "f" hahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> szkoda, chcialbym zobaczyć widok bolidu w którym odpadają wszystkie kółka, byłoby ciekawie

Cztery to chyba jeszcze nie odpadły ale dwa, już tak:

zlosnik.gif

Zauważcie że jak zaczyna go zarzucać to odruchowo kontruje hehe.gif

> byłaby fajna reklama dla merca albo beemy idnośnie jakości w autach na lub z "f"

Z Merca też odpadło devil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cztery to chyba jeszcze nie odpadły ale dwa, już tak:

wiedziałem, że ktoś to zapoda grinser006.gif

> Zauważcie że jak zaczyna go zarzucać to odruchowo kontruje

dla mnie z jednej strony odruchowe zachowanie, z drugiej zaś, jest to kierowca wyścigowy - takich "błędów" nie powinien robić, bo to śmieszne jest icon_rolleyes.gif

> Z Merca też odpadło

no tak, zapomniałem hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wiedziałem, że ktoś to zapoda

270635636-JUMP2.gif

> dla mnie z jednej strony odruchowe zachowanie, z drugiej zaś, jest to kierowca wyścigowy - takich

> "błędów" nie powinien robić, bo to śmieszne jest

Trudno przewidzieć zachowanie się w takiej sytuacji...

Taka prędkość, takie dziwne zdarzenie, chyba instynkt samozachowawczy wtedy bierze górę... hmm.gif

Dopiero pod koniec zdjął ręce z kierownicy...

> no tak, zapomniałem

waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.