Skocz do zawartości

Z cyklu co jezdzi po Polsce 2010/2011


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

Na prosbe paru user-ow - co by czytelniej bylo plsblagam.gif wrzucajmy marke auta w tytul.

Stary watek do archiwum a nowy zaczynamywink.gif - 2010 i 2011. ikonka_photo2.gifikonka_photo2.gifikonka_photo2.gif

EDIT:12/2011 - watek zostanie posprzatany za dwa tygodnie - tylko glowne posty z ikonka_photo2.gif zostana.

EDIT 5/2012 - watek w koncu posprzatany

Ozi boxing_kangaroo_normal.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

> Też zacznę temat od klasyków:

> Mercedes-Benz 450SL (C107 SLC; USA wersja) produkowany w latach 70-tych:

> Chevrolet Corvette C3 (również wersja z lat 70-tych):

oba piękne serduszka.gif Corvette Stingray kiedyś sobie sprawie (jak już będę bogaty ahahaha rotfl.gif)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

> Od czasu do czasu widuje ją w Krakowie...

> Wydaje mi się, że to już w pewnym sensie historia. Jeśli nie to na pewno jest piękna.

> Zwłaszcza ta wersja. Z okrągłymi światłami wg mnie to już nie to...

sob.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

> Ferrari są w brew pozorom dość popularne w Polsce, za to ten Nissan GTR to coś wyjątkowego, w

> dodatku piękna maszyna :D

Bez przesady, GT-Rów w Polsce jest sporo grinser006.gif Oczywiście jak na tę klasę aut. Californi też jest niemało, ale to o wiele nowsze i droższe auto, więc jest ich tak czy inaczej mniej.

Jak dotąd warszawski salon sprzedał kilkadziesiąt aut Ferrari (458 Italia, California i 599 GTB) plus te wszystkie sprowadzone.

Ja sam spotkałem około 10-u sztuk Nissana GT-R jak dotąd, chociaż sfotografowanych mam mniej. Szkoda, że wszystkie białe albo czarne, bo jeżdżą jeszcze np. czerwone, niebieskie czy żółte. Ogólnie przewija się w internecie kilkadziesiąt sztuk tego modelu z Polski.

Tu drugi z Władysławowa:

img6223d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> po gliwicach jezdzi niebieska

Sedany są o wiele ładniejsze od coupe, przynajmniej wedle mojego gustu. Ale o wiele rzadsze, ten łódzki to zaledwie druga sztuka jaką widziałem na ulicy.

molo_ napisał:

> w Sobote po Wiśle jeździł Rolls-Royce Phantom

Pamiętasz może skąd miał tablice rejestracyjne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ostatnio w Łodzi miałem okazję posłuchać i popatrzeć na ciekawy model mercedesa. W sumie prototypowy bo jako jedyny egzemplarz ma 680 kM. Była możliwość przejażdżki ale niestety z pewnych względów nie udało mi się do czekać kolejki 270751858-jezyk.gif

Jak już zbierałem się do domu to przyjechało ferrari, żeby również przejechać się mercem- no ale z tych samych względów co mi nie udało się zlosnik.gif

20111006338.jpg

20111006339.jpg

20111006340.jpg

dsc0899h.jpg

dsc0925l.jpg

dsc0926ob.jpg

dsc0928m.jpg

dsc0937b.jpg

dsc0946d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.