Skocz do zawartości

Jakie opony na Rekiny 5.5"


dawidp1984

Rekomendowane odpowiedzi

> musiałbyś chyba coś dziwnego zrobić żeby ocierały.

> Yoko na rekinach nie będzie ocierać.

Bulshit, zapakuje 4 osoby do auta i przycierka gwarantowana ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy te 175 Yoko nie będą obcierać o nadkola?

Ja mam enzo 5,5' z dystansem 1 cm na stronę czyli et 18 i oponę 165/55 i w 4 osoby trze w ranty jedynie na większych hopach ok.gif Zawias -40/-40.Z oponki 175/50 na 5,5' zrobi się delikatny naleśnik więc może trzeć częściej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

tak dołącze się do tematu, ma ktoś może zdjęcie rekinów w setupie zimowym? Tj w z założona zimówka? Ew czegos 5,5J z zimówkami? Lub tez rekina z opona 145/70 ; 155/70 ; 165/70 wink.gif bede wdzieczny za kazde foto zlosnik.gif20.GIF

edit: znalazlem jeszcze opcje 165/65 w wersji zimowej, wiec takie foto tez mile widziane waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> tak dołącze się do tematu, ma ktoś może zdjęcie rekinów w setupie zimowym? Tj w z założona zimówka?

> Ew czegos 5,5J z zimówkami? Lub tez rekina z opona 145/70 ; 155/70 ; 165/70 bede wdzieczny za

> kazde foto

> edit: znalazlem jeszcze opcje 165/65 w wersji zimowej, wiec takie foto tez mile widziane

Ja tak miałem, jak znajdę foto to wkleję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tragedi nie ma masz foto od tylu albo calkiem od przodu? zeby zobaczyc jak ta opona wyglada? i co

> to za firma oponki jest?

Kormoran Impulser, wg mnie minimum to 155/65 przy 5.5zoll

284363154-Fota%28198%29.jpg

post-43612-14352510386981_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kormoran Impulser, wg mnie minimum to 155/65 przy 5.5zoll

no jaa, ale to ma być koło na zimowy setup, takze nie wiem czy mam 145/70, czy tez 155/70 a zimowki maja dwa lata, wiec szkoda sprzedawac wink.gif i kupowac dany rozmiar, dlatego pytam jakby to wygladalo zlosnik.gif

p.s. poza tym zimowek chyba nie robili 155/65 hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Robili robili

sorry pomylilem z 165/55, bo to rozmiar rzadki na lato, a co dopiero na zime, z zimowego tego rozmiaru na allegro znalazlem jedne uzywki.. 155/65 minimum, bo 145/70 za waskie i za wysokie? Opcja jest 155/65 lub 165/65 chyba lepiej, bo ciut szerzej? hmm.gif

btw jaki miales zawias na tych fotach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie no, to ma byc zimowa fela, takze 135 uwazam za waska opone na zime.. a to bylo 135 na ? i na

> serii zawiasie na tym foto?

> ma ktos inne zdjecia z tego co prosilem?

tu masz 155/65 r13 zimówki

pg_1514565868.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 135/70, no na zimę to nie, ale na lato to jest.

> zawias jest zmieniony, mocno obniżony.

> z przodu były chwile 135/80 i przy skręceniu opony nadawały się do śmieci, tak tarło.

ja mam 135/80 na alufeldze 5,5 i przy seryjnym zawiasie nic nie trze. tylko trakcji niekiedy brakuje zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja mam 135/80 na alufeldze 5,5 i przy seryjnym zawiasie nic nie trze. tylko trakcji niekiedy

> brakuje

przy seryjnym nie, ale przy takim jak w tym maluchu..., co do trakcji to jest baardzo słabiutka, nie powiem co się dzieje, jak się na liście najedzie albo na mokrą jezdnię, jeszcze na zakręcie zlosnik.gif ale fajna zabawa zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> o cos takiego mi wlasnie chodzilo obnizenie zimowe to 60/50 fela docelowo 5.5J no i teraz oponki

> jeszcze lepiej jakby ktos mial foto 155/65 na rekinie

to już mniej więcej wiesz jak to wygląda zeby.GIF

a najlepiej własnie 155/65 waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.