Skocz do zawartości

Jakie opony na Rekiny 5.5"


dawidp1984

Rekomendowane odpowiedzi

> W sumie potrzebował bym jak już 4 ale jak nic nie znajdę to odezwę się do Ciebie!

> Aha a takie 195 nie wystają za bardzo??

Ja je miałem na 7" feldze, dlatego napisałem, żebyś raczej poszukał 175.

Musiałbyś sobie kiedyś podskoczyć i je obejrzeć zanim zadecydujesz bo nie są za super. Możesz sobie wziąć i założyć na próbę na felgę ale moim zdaniem kapkę za szerokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W sumie potrzebował bym jak już 4 ale jak nic nie znajdę to odezwę się do Ciebie!

> Aha a takie 195 nie wystają za bardzo??

ContiSport Contact były w rozmiarze 195 i na rekinie wyglądały identycznie jak 175 Dunlopa sp2000

ale nie kupuj Conti bo to jest opona nie do jazdy na codzień, bez rozgrzania w ogóle sie nie klei na suchym, a na wodzie jeździ gdzie chce tylko nie tam gdzie ty chcesz

Na polskie warunki 195 produkował kiedyś Dunlop sp9000 tez ładnie leżały na rekinie, ale chyba już nie do dostania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ContiSport Contact były w rozmiarze 195 i na rekinie wyglądały identycznie jak 175 Dunlopa sp2000

> ale nie kupuj Conti bo to jest opona nie do jazdy na codzień, bez rozgrzania w ogóle sie nie klei

> na suchym, a na wodzie jeździ gdzie chce tylko nie tam gdzie ty chcesz

> Na polskie warunki 195 produkował kiedyś Dunlop sp9000 tez ładnie leżały na rekinie, ale chyba już

> nie do dostania.

jeszcze jakas fulda byla w 195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam! Jakie szerokie mogę założyć opony na rekiny 5,5"? Teraz mam 155/65 a interesuje mnie

> szerokość 185 albo 195.

Na 175/50 jeździ się bdb na rekinach. Kup sobie Yokohamę i będziesz w pełni zadowolony.

195/45 jest nieco wyższa, no i szersza ofc, choć na tą felgę to już przerost formy nad treścią.

Dla przypomnienia 175/50 jest przewidziana katalogowo do 6 cali a 195/45 do 7 cali ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ContiSport Contact były w rozmiarze 195 i na rekinie wyglądały identycznie jak 175 Dunlopa sp2000

> ale nie kupuj Conti bo to jest opona nie do jazdy na codzień, bez rozgrzania w ogóle sie nie klei

> na suchym, a na wodzie jeździ gdzie chce tylko nie tam gdzie ty chcesz

> Na polskie warunki 195 produkował kiedyś Dunlop sp9000 tez ładnie leżały na rekinie, ale chyba już

> nie do dostania.

Ja mam nóweczki, tegoroczne Conti i jestem bardzo zadowolony ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ContiSport Contact były w rozmiarze 195 i na rekinie wyglądały identycznie jak 175 Dunlopa sp2000

> ale nie kupuj Conti bo to jest opona nie do jazdy na codzień, bez rozgrzania w ogóle sie nie klei

> na suchym, a na wodzie jeździ gdzie chce tylko nie tam gdzie ty chcesz

> Na polskie warunki 195 produkował kiedyś Dunlop sp9000 tez ładnie leżały na rekinie, ale chyba już

> nie do dostania.

fulda robiła jeszcze 195/45, ale tez raczej słabo z dostepnością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jakie z tych będą najlepsze??

Z obecnie dostępnych zdecydowanie Yokohama A539 ok.gif

Najmniej styczności miałem tylko z jedną z opon w tym rozmiarze - Pirelli Drago - tylko na ogół mało popularna z racji ceny. Stąd o tych jednych nie wiem zbyt wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.