Skocz do zawartości

Obstawiamy Kto jutro będzie Mistrzem Świata ?


Apachos

Rekomendowane odpowiedzi

> No ja bym chciał w sumie żeby był to Vettel bo naprawdę gościu daje radę ale Alonso jak nie wyleci

> z toru (chyba że go "niechcący" Webber puknie) to właśnie on będzie Mistrzem.

> Stawiam na Alonso

ja proponuje pisac w jednym watku dotyczacym wyscigu wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No ja bym chciał w sumie żeby był to Vettel bo naprawdę gościu daje radę ale Alonso jak nie wyleci

> z toru (chyba że go "niechcący" Webber puknie) to właśnie on będzie Mistrzem.

> Stawiam na Alonso

Z mojej obstawki wynika, ze bylby to Alonso.

Innym razem, Webber. zlosnik.gif

Co do pomocy kolegow.

Dzis Massa zalatwil prawie Hamiltona. no.gif

Byc moze podczas wyscigu, jesli bedzie okazja, niewiem.gif

cos takiego moze sie wydarzyc. Nie jest to nieprawdopodobne. piesc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No ja bym chciał w sumie żeby był to Vettel bo naprawdę gościu daje radę ale Alonso jak nie wyleci

> z toru (chyba że go "niechcący" Webber puknie) to właśnie on będzie Mistrzem.

> Stawiam na Alonso

Webber, nalezy mu sie.

Alonso juz byl x 2

Red Bull mam wrazenie ze jest za Vettelem.

Jutro bedzie walka o wszystko, moze sie wydarzyc jakas rzeznia, lacznie z tym ze mistrzem bedzie Hamilton.

zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powiedzmy, ze jest wyjatkowa chwila.

ostatni raz taka sytuacja miala miejsce w 2008 roku, gdzie juz w boxie ferrari swietowali mistrzostwo Massy. A wygral Hamilton. angryfire.gif

Co jak co, ale jutrzejszy wyscig raczej nudny nie bedzie. zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powiedzmy, ze jest wyjatkowa chwila.

no dobra.. dobra wink.gif

tak sobie podliczam:

1. jesli Vettel zajmie 1 miejsce, Alonso potrzebuje przynajmniej 5 pozycji aby zostac mistrzem

2. jesli Webber zajmie 1 miejsce, Alonso potrzebuje 2 pozycji

3. jesli Hamiliton zajmie 1 miejsce i chcial by zdobyc tytul mistrza, Alonso nie moze zdobyc zadnego punktu, Webber nie moze byc wyzej niz 6 miejsce, a Vettel moze zajac maksymalnie 3 miejsce

4. jesli Vettel bedzie na 2 miejscu, aby zdobyc mistrza potrzebuje by Alonso dojechal nie wyzej niz na 9 miejscu, a Webber powinien byc nizej niz 4

5. jesli Vettel nie bedzie pierwszy, a 2 miejsce zajmie Webber, wtedy Alonso potrzebuje przynajmniej 5 pozycji aby zdobyc mistrzostwo, w przeciwnym wypadku mistrzem zostaje Webber

wydaje mi sie, ze najbardziej realnym scenariuszem ktory moze sie dzis rozgrywac jest 1 oraz 3 wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ostatni raz taka sytuacja miala miejsce w 2008 roku, gdzie juz w boxie ferrari swietowali

> mistrzostwo Massy. A wygral Hamilton.

> Co jak co, ale jutrzejszy wyscig raczej nudny nie bedzie.

Mam nadzieje, ze bedzie ciekawie i bedzie przetasowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja sie naprawdę cieszę że to Vettel wygrał-zasłużył na to-w tym sezonie był bezapelacyjnie

> najlepszy

a IMO zdobył MŚ kosztem Web

dla mnie mistrzem powinien być Mark i szkoda że nie zdobył tytułu, sporo pomógł zespół wspierający vet

Vettel jest trochę za nerwowy, a teraz będzie jeszcze bardziej

cóż zobaczymy za rok ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a IMO zdobył MŚ kosztem Web

> dla mnie mistrzem powinien być Mark i szkoda że nie zdobył tytułu, sporo pomógł zespół wspierający

> vet

tak szczerze powiem, że dla mnie nikt w tym sezonie nie pokazał czegoś mistrzowskiego. Web nie zasłużył, bo spaprał tyle możliwości, że to aż boli. Vet nie zasłużył, bo robił takie błędy, że człowiek zastanawiał się, co jeszcze może wymyślić (a teraz spodziewam się, że będzie jeszcze gorzej - taki hamilton bis). Alonso w ogóle nic nie pokazał i znalazł się tylko na agendzie z powodu totalnej niekompetencji obu kierowców RBR screwy.gif

Nie mniej jednak, było ciekawie hehe.gif

> Vettel jest trochę za nerwowy, a teraz będzie jeszcze bardziej

> cóż zobaczymy za rok ...

no nie, za pół grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.