Skocz do zawartości

Dakar


simon101

Rekomendowane odpowiedzi

> Przygoński nie wystartował, Sonik już odpadł Szkoda, bo liczyłem na dobre wyniki obu Panów.

Wycofala sie tez ciezarowka z polskim mechanikiem na pokladzie. Oby reszta dojechala!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziś awansował na 5 miejsce, zajmując na OS2 6 miejsce...

> Dziadek Sainz jednak wymiata...szacunek dla gościa, zawsze był moim idolem w WRC...

Ale widać na relacjach, że ciasne zakręty pokonuje lepiej niż inni, jak za dawnych lat w WRC, poprostu zarzuca tyłem smile.gif

Peterhansel już jednek mniej zarzucał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a Kamaz znów łoi

Nio łoi strasznie, ale cos chyba przegapiłem, bo Czagin miał wielką przewagę, a na prowadzeniu jest Kabirow, Czagin miał jakąś przygodę?? wiem, ze wygrywał OSy po 20-30 min, a ma straty kilka minut do Kabirowa...

Moze ktos z zainteresowanych ma link do filmiku, na którym chyba w 88 roku Czagin sciga sie z Kankunenem po dnie wyschniętego jeziora na jednym z OSów Dakaru?? Kankunen Pugiem 405, a Czagin go wyprzedaza swoją ciężarówką..:D oczywiście wszystko przy 200 km/h..:D bo przekopałem net i znaleść nie mogę.. frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nio łoi strasznie, ale cos chyba przegapiłem, bo Czagin miał wielką przewagę, a na prowadzeniu jest

> Kabirow, Czagin miał jakąś przygodę?? wiem, ze wygrywał OSy po 20-30 min, a ma straty kilka

> minut do Kabirowa...

> Moze ktos z zainteresowanych ma link do filmiku, na którym chyba w 88 roku Czagin sciga sie z

> Kankunenem po dnie wyschniętego jeziora na jednym z OSów Dakaru?? Kankunen Pugiem 405, a

> Czagin go wyprzedaza swoją ciężarówką..:D oczywiście wszystko przy 200 km/h..:D bo przekopałem

> net i znaleść nie mogę..

to był daf a nie kamaz smile.gif

http://www.youtube.com/watch?v=AdvWNkg26AU&feature=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hołek 2 na mecie dzisiejszego etapu

> Dodam tylko, że na 5 waypoincie miał godzinę przewagi nad Millerem, którego jeszcze nie ma na mecie

> odcinka

Robi się ciekawie, bo Holek traci do Millera już tylko 9 minut. Będzie walka. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> po kilku waypointach dzisiejszych traci juz 15 min ...ale za to Łoker niezle jedzie w quadach

No i po rajdzie.. moim zdaniem wyniki naszych sa rewelacyjne..na wygraną jeszcze za wczesnie dla naszych

Hołek myślę ze wyzej byc nie mógł, fajnie ze odzyskał 5 miejsce.. moze za rok powalczy..ale i tak wielkie brawa, choc jeszcze do czołówki troche mu barkuje...i tak Brawa

Jacek Czachor dalej ma 100% skutecznosci, i wszedł do 10, brawo..11 raz ukończył rajd, znowu jest w czołówce...ogromny szacunek, bo jest świetnym strategiem i jeździ bardzo mądrze...

No i szacun dla naszego Quadowca...myślałem ze po odpadnieciu Sonika bedzie lipa, a tu prosze, piękna walka do końca, śledziłem dzis wszystkie międzyczasy i gdy pojawił sie na mecie wynik Łukasza kamień spadł mi z serca, bo wygrał podium o 54 sekundy, ścigając sie 63 godziny na quadzie i jadac 7 tys km...ogromne brawa... oby za rok chłopaki powalczyli o wygraną, bo mają takie szanse..

Żal mi tylko dziadka Sainza, mojego idola rajdowego..ale to je sport, dobrze ze Miller mu pomógł i na pocieszenie zostało mu najniższe miejsce podium..dla mnie i tak był najszybszy.. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zgadzam się z Tobą w 100%. Chłopaki pojechali bardzo dobrze. A Łukasz pokazał klasę. Ciekawe jak w następnym Dakarze będzie przebiegała rywalizacja Sonik - Łaskawiec bo liczę na to że obaj wystartują.

Hołek w nowym samochodzie też świetnie. Motocykliści już tradycyjnie także świetnie. Bo przecież przed nimi tylko światowa czołówka i to z najwyższej półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.