Skocz do zawartości

sc 900 2001 miały ABS ?


grand1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam sc 900 z 2001 wersja podstawowa jedynie zderzaki pod kolor auta i pasy bezp pirotech.

Brak obrotomierza klimy wspomagania poduszek itd. tylko to co wyżej.

Czy takowe sc miały ABS?

bo szukałęm pod maską a nie widze tej puszeczki przy hamowaniu na lodzie nie czuć też tego drgania pedała.

A pytam bo podejrzewam że auto nie ma absu a na jakimś teście na kompie w ASO przy sprzedaży, na kartce z testu pisze że posiada ABS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam mam sc 900 z 2001 wersja podstawowa jedynie zderzaki pod kolor auta i pasy bezp pirotech.

> Brak obrotomierza klimy wspomagania poduszek itd. tylko to co wyżej.

> Czy takowe sc miały ABS?

> bo szukałęm pod maską a nie widze tej puszeczki przy hamowaniu na lodzie nie czuć też tego drgania

> pedała.

> A pytam bo podejrzewam że auto nie ma absu a na jakimś teście na kompie w ASO przy sprzedaży, na

> kartce z testu pisze że posiada ABS.

hmm nie wiem jak z 900 ale 1.1 w 2001 miał abs. Może pomyłka w papierach smile.gif Ojciec jak oddawał na pierwszy przegląd Renault Thalie to wymienili mu filtr przeciwpyłkowy, gdzie po chyba 5 latach okazało się że nasz model wcale go nie ma... a ASO zarobiło te kilkanaście zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

900 z abs-em widziałem tylko w wersji trofeo-w pierwszych katalogach mógł mieć w opcji,po wprowadzeniu 1.1 do innych modeli nie było w opcji.

Ale mogę się mylić-polityka fiata,jak z nadprodukcją skrzyń ,,900'',które pakowali do vanów grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tam niby jest taka mała kosteczka jakby do której idą metalowe przewody hamulcowe za servem tak w połowie silnika ale to chyba nie to.

Bo na absie podczas blokowaniu kół powinno sie czuć że pedał odbija tak lekko nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No tam niby jest taka mała kosteczka jakby do której idą metalowe przewody hamulcowe za servem tak

> w połowie silnika ale to chyba nie to.

> Bo na absie podczas blokowaniu kół powinno sie czuć że pedał odbija tak lekko nie?

Włacz zapłon i powinna się ukazać czerwona kontrolka abs.

Nie wiem jak w seju,ale w pandzie na mokrym np. napierdziela delikatnie,na lodzie/śniegu wali jak diabli.

Włacz zapłon i zobacz czy kontrolka się zapala(abs)..i gaśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No tam niby jest taka mała kosteczka jakby do której idą metalowe przewody hamulcowe za servem tak

> w połowie silnika ale to chyba nie to.

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=df413a9aa9155805

Masz fotę jak wygląda ABS pod maską w seju. Nie da się go nie zauważyć, ale z Twojego opisu wynika że na 99% go nie masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.