Skocz do zawartości

Witam wszystkich!


rafalkrysz

Rekomendowane odpowiedzi

> Zakupiłem w poniedziałek megankę II (rocznik 2006- z grudnia, 1,6 benzynka kombi) no i chciałbym

> dołączyć do tutejszego kącika. Przyjmiecie Przez te kilka dni jazdy wrażenia fajne, na razie

> nie żałuję.

284676724-worthless_thread_wo_pics.gif

post-132361-14352511466246_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zakupiłem w poniedziałek megankę II (rocznik 2006- z grudnia, 1,6 benzynka kombi) no i chciałbym

> dołączyć do tutejszego kącika. Przyjmiecie Przez te kilka dni jazdy wrażenia fajne, na razie

> nie żałuję.

Numer do serwisu już wpisałeś oczywiście do telefonu grinser006.gifgrinser006.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zakupiłem w poniedziałek megankę II (rocznik 2006- z grudnia, 1,6 benzynka kombi) no i chciałbym

> dołączyć do tutejszego kącika. Przyjmiecie Przez te kilka dni jazdy wrażenia fajne, na razie

> nie żałuję.

No.Długo zwlekałeś,ale wreszcie jesteś. zlosnik.gifZaloguj się jeszcze tu i tam

Daleko do Łodzi nie masz.Zapraszamy na spociszony. pub2.gif20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dawno sie tak nie uśmiałem. Jako, że miałem nieprzyjemnośc użytkowania modelu z 2008 roku przez

> ok. kwartał, przyłączam się do życzeń.

> BEZAWARYJNOŚCI!

Niech zgadnę: użytkowałeś najlepsze połączenie wozu terenowego, amfibii, czołgu i bolidu F1, pt. auto służbowe? hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.