Skocz do zawartości

Czy "mruganie" bedzie legalne???


koNik

Rekomendowane odpowiedzi

> hmm.. rozumiem, że innym wolno?

Innym też nie wolno, ale 40 tonowy TIR w razie czego robi "troszkę" większe zamieszanie, więc tutaj powinna obowiązywać zasada "zero tolerancji".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podziel się tyma ręcznymi znakami, żebym wiedział, że wyprostowany środkowy palec nie świadczy o

> inteligencji właściciela Bo do trzech różnych sytuacji muszą być trzy różne znaki, a nie

> każdy je zna

otwarta dłoń skierowana wewnętrzną stroną do nadjeżdżającego, ruch ręki mówiący "spokojnie, piano": zwolnij, niebezpieczeństwo.

Kółko wykonane palcem skierowanywm do góry: policja

Pokazanie palcami na oczy i deskę: światła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A na trasie?

90-100 km/h jest ok, szybciej jest już niebezpiecznie, wiadomo, i tak teraz już jeżdżę w większości przypadków, chyba dojrzewam do tego że nie warto poginąć na maxa, tylko spokojniej a dojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja migam jak nie ma Policji, a jak jest to nie migam.

He, He.

Robię często tak samo.

Jak widzę, że jakiś idiota jedzie szybko to mu błysnę drogowymi.

Widać w lusterku jak zaraz mu się zapalają światła stop i hamuje.

Przynajmniej przypuszczalnie przez najbliższe dwie miejscowości lub pewien odcinek drogi pojedzie spokojniej.

Czasami na CB też ktoś żuci hasło, że kino objazdowe jeździ, od razu robi się spokojniej na szosie. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja zawsze mrugam i będę mrugał i mówię stanowcze NIE policji czającej się po krzakach i

> wyskakującej na jezdnię wprost przed samochód.

Ojejej.

Biedny Ty taki.

Sporo lat już jeżdżę i jakoś jeszcze nigdy mi Policjant nie wybiegał nagle przed samochód.

Trzeba jechać wolniej to raz, że się Tobą nie zainteresują, a dwa, że spokojnie dojrzysz Policjanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ojejej.

> Biedny Ty taki.

> Sporo lat już jeżdżę i jakoś jeszcze nigdy mi Policjant nie wybiegał nagle przed samochód.

> Trzeba jechać wolniej to raz, że się Tobą nie zainteresują, a dwa, że spokojnie dojrzysz

> Policjanta.

Widocznie za mało jeździsz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ojejej.

> Biedny Ty taki.

> Sporo lat już jeżdżę i jakoś jeszcze nigdy mi Policjant nie wybiegał nagle przed samochód.

> Trzeba jechać wolniej to raz, że się Tobą nie zainteresują, a dwa, że spokojnie dojrzysz

> Policjanta.

Ooo, następny święty przez Internet zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> He, He.

> Robię często tak samo.

> Jak widzę, że jakiś idiota jedzie szybko to mu błysnę drogowymi.

> Widać w lusterku jak zaraz mu się zapalają światła stop i hamuje.

> Przynajmniej przypuszczalnie przez najbliższe dwie miejscowości lub pewien odcinek drogi pojedzie

> spokojniej.

> Czasami na CB też ktoś żuci hasło, że kino objazdowe jeździ, od razu robi się spokojniej na szosie.

masz zadatki na dziadka który siedzi na starośc w oknie i przegania dzieci z trzepaka rotfl.gifzlosnik.gif

a tak w ogóle nalezy Ci sie mandat za mruganie ok.gifzlosnik.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://www.motofakty.pl/artykul/czy_karac_kierowcow_za_mruganie_swiatlami.html

> ja mówię od razu że zawsze migam

> a Wy?

a ja chybe przestane mrygac , od poniedzialku 800 kilometrów zrobione po Polsce, suszarek dosc sporo i zero mrygniec , nikt nie mrugal - dobrze ze czlowiek ma cb bo by pewnie pkt zabraklo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 90-100 km/h jest ok, szybciej jest już niebezpiecznie, wiadomo, i tak teraz już jeżdżę w większości

> przypadków, chyba dojrzewam do tego że nie warto poginąć na maxa, tylko spokojniej a dojechać.

Innymi słowy uważasz, że jak inni jadą tak jak Ty to znaczy, że jadą bezpiecznie. Jak jadą szybciej niż Ty to stwarzają zagrożenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Innymi słowy uważasz, że jak inni jadą tak jak Ty to znaczy, że jadą bezpiecznie. Jak jadą szybciej

> niż Ty to stwarzają zagrożenie.

hehe.gif

Nie bo ja czasami też jadę szybciej i nie mówię że dobrze robię. Czasem życie nie pozwala na przepisową jazdę, nie u nas, nie przy naszych zarobkach.

Chyba nie muszę dalej się tłumaczyć? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Innymi słowy uważasz, że jak inni jadą tak jak Ty to znaczy, że jadą bezpiecznie. Jak jadą szybciej

> niż Ty to stwarzają zagrożenie.

A to nie wiesz, że kierujący dzielą innych na dwie kategorie? hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://www.motofakty.pl/artykul/czy_karac_kierowcow_za_mruganie_swiatlami.html

> ja mówię od razu że zawsze migam

> a Wy?

Zawsze migam smile.gif

W 2003 zostałem zatrzymany za miganie światłami przez drugi patrol, który był ustawiony kilkaset metrów dalej za pierwszym...

Argument, że jestem za wysoki do seicento i czasem kolanem zahaczę niechcący sprawił, że zostałem puszczony wolno smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.