Skocz do zawartości

Myjka cisnieniowa do mycia samochodu za rozsądne pieniadze


Mr_Harry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jaką warto kupić myjkę ciśnieniowa do auta. Mogłaby mieć jakieś akcesoria typu szczotki, ale nie koniecznie. Widziałem, ze tani jest sprzęt Lavor, ale chyba nic specjalnego. Makita, B&D no i słynna firma na K..

Co warto kupić, a co jest jedynie imitacją myjki. Musi być dość tanio, tak do 300 zł, jeżeli się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od chyba 5-6 lat używam słynnej marki na K.

Wtedy je koszt to ok. 600-700 zł brutto i działa cały czas, używana średnio raz na 2-3 tygodnie / 2 auta.

Jedynie rok temu uszczelka za 7 zł na lancy się wysypała, polecam tylko K jak narazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie za 300zł żadnej rewelacji nie dostaniesz. Dobrze za tą kase i mniej będą się sprawować również chińskie no name (mam takową od dwóch lat i działa).

Gadanie w stylu patrz na pompe (musi być alu) bo to najważniejsze jest głupie, bo praktycznie już wszystkie takową mają w standardzie ok.gif.

Problem w tym, że za 300zł dostaniesz myjkę, której ciśnienie będzie powiedzmy średnie, a więc i tak będziesz musiał użyć wiadra wody z płynem i szmatkę/gąbkę, aby dobrze auto wyczyścić icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to ile trzeba wydać, bo myjki po 800-1000 nie wchodzą w grę. Ja tego chce używać raz na miesiąc, bo błoto nie zawsze daje się z wnęki koła wypłukać samym szlauchem. Nie musi mieć ciśnienia wginającego lakier smile.gif Kwestia, czy tanie Chiny różnią się czymś od tanich firmowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No dobra, to ile trzeba wydać, bo myjki po 800-1000 nie wchodzą w grę. Ja tego chce używać raz na

> miesiąc, bo błoto nie zawsze daje się z wnęki koła wypłukać samym szlauchem.

To nie ma sensu kupowanie myjki. Na ręcznej, bezdotykowej myjni samoobsługowej zrobisz to za jakieś 2zł.

k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Nilfisk

Mam od niedawna, polecali na AK to kupiłem zlosnik.gif

Myje 4 samochody + sporą powierzchnię kostki brukowej. Pompa aluminiowa, końcówki niestety plastik ale wydają się być trwałe. Widzę, że teraz z podstawowym wyposażeniem kosztuje 400 zł, w październiku za takie same pieniądze można było kupić z dodatkowymi końcówkami (teraz ponad 500zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam pod Warszawą, czasem mam ochotę przemyć auto, mam ich w rodzinie w sumie 5, zawsze któreś warto przepłukać. Myjni samoobsługowej w mieście nie ma (chyba). Najbliższa ze 6 kilometrów, trzeba się ubrać, pojechać, poczekać. Ja chce mieć na miejscu, stąd pomysł na myjkę. Więc MI SIĘ OPŁACA. Chyba, że myjka za 300 zł to taki badziew, że się tylko zdenerwuję i niczego nie umyję i wtedy to prawda - NIE WARTO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Chyba, że myjka za 300 zł to taki badziew, że się tylko >zdenerwuję i niczego nie

> umyję i wtedy to prawda - NIE WARTO.

Ja mam juz 3 rok (albo i lepiej dokladnie nie pamietam) karchera za 199 z promocji w kerfurze waytogo.gif czyszcze nia polbruk i 3 auta. 2h jazdy bez przerwy nie robia na niej wrazenia.

Moi rodzice maja karchera za 6 czy 7 stowek z kolkami i wogole model na wypasie - poza tym ,ze jest ciezszy i ma wiecej akcesorii roznic nie zauwazam zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam niedawno studiowalem ten temat cos do 300 zl i powiem szczerze ze jedyna interesujaca opcja to Makita HW 101 cos 250-260zl ( sporo osob ja posiada i nie slyszalem opini zeby szybko nawalila przy domowym uzytku chodza po kilka lat bez zadnego ale druga sprawa to ewentualna dostepnosc czesci, no i serwis - to akurat mam na miejscu, w pracy tez mielismy taka do mycia od czasu do czasu dostawczaka i dawalo to rade), B&D - sam bylem nia mocno zainteresowany bo niby nie najgorsza firma ma sporo bajerow itp. itd. ale podobno gorzej z awaryjnoscia nie raz czytalem o czestych nieszczelnosciach i przeciekach wiec zrezygnowalem, a slynny K.. no niestety tanie modele do 300zl na 100% maja pastikowe pompy ( jak ktos przypadkiem pozostawi zima w pomieszczeniu gdzie temperatura spada ponizej 0C to na 100% bedzie po niej )

wiec jedyny sluszny wybor z taniego badziewia to wspomniana Makita!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ostatnio w Tesco jest Black&Decker 1400W ze sporym pakietem akcesoriów za 299 zł. Przecenione

> chyba z 499 zł, bo to jakiś schodzący z rynku model.

kupiłem taką jakieś dwa lata temu za podobną cenę.

jest ok, polecam ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, jaką warto kupić myjkę ciśnieniowa do auta. Mogłaby mieć jakieś akcesoria typu szczotki, ale

> nie koniecznie. Widziałem, ze tani jest sprzęt Lavor, ale chyba nic specjalnego. Makita,

> B&D no i słynna firma na K..

> Co warto kupić, a co jest jedynie imitacją myjki. Musi być dość tanio, tak do 300 zł, jeżeli się

> da.

nie wazne czy kupisz za 150 czy za 300 - roznicy nie zauwazysz - w tym przedziale cenowym myjki sa takiej samej jakosci . ja kupilem myjke Variant ( czy jakos tak na allegro) i sprawuje sie dobrze , cisnienie takie sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja kupiłem B&D chyba 2 lata temu. Prosty model. Działa ok. Teraz bym jednak myjki nie kupił, bo

> wolę podjechać na myjnię, zapłacić parę pln i bez rozkładania całego majdanu umyć szybko

> auto.

Umyjesz szybko, ale wczesniej postoisz w kolejce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.