Skocz do zawartości

a moze ktoś tu będzie wiedział...


koNik

Rekomendowane odpowiedzi

> na moje oko z santa fe ale mogę się mylić

hmmm patrze ale nie bardzo... generalnie to przejrzałem juz chyba wszystkie modele hyundaia i nic... chyba że to nie jest radio na rynek europejski...

pytam bo szukam czegoś do zamontowania w Wołdze (chce zamontować schowane tak żeby nie było widać i 2DIN by mi idealnie weszło ;-)) no i jest fajne w formie, takie proste...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hmmm patrze ale nie bardzo... generalnie to przejrzałem juz chyba wszystkie modele hyundaia i

> nic... chyba że to nie jest radio na rynek europejski...

> pytam bo szukam czegoś do zamontowania w Wołdze (chce zamontować schowane tak żeby nie było widać i

> 2DIN by mi idealnie weszło ;-)) no i jest fajne w formie, takie proste...

też lukałem na allegro i znalazłem praktycznie identycze tyle, że srebrne w sante fe.

do czarnej wołgi będzie pasić zlosnik.gif fajnie, że ma seryjnie mp3 smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> też lukałem na allegro i znalazłem praktycznie identycze tyle, że srebrne w sante fe.

> do czarnej wołgi będzie pasić fajnie, że ma seryjnie mp3

kupiłem więc jak już przyjdzie to mam nadzieje że jakoś to rozpracuje z czego to po jakimś p/n

fajne jest tez to i dziwne że ma zwykłe złącze ISO a nie jakiś fabryczny wymysł ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kupiłem więc jak już przyjdzie to mam nadzieje że jakoś to rozpracuje z czego to po jakimś p/n

> fajne jest tez to i dziwne że ma zwykłe złącze ISO a nie jakiś fabryczny wymysł

a pytałeś czy radio jest EU czy może US?

bo będzie peszek jak się okaże że stroi co 0,2 MHz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a pytałeś czy radio jest EU czy może US?

> bo będzie peszek jak się okaże że stroi co 0,2 MHz

aaa nie wiem, nieważne - i tak radia się dziś nie da słuchać (z małymi wyjątkami) podobnie jak nie da się oglądać TV zlosnik.gif

99% grania to będzie moja muzyka ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a pytałeś czy radio jest EU czy może US?

> bo będzie peszek jak się okaże że stroi co 0,2 MHz

Nie miałem radia z US, ale skoro jest na zdjęciu ustawione 87,50, to powinno być z EU. Z US powinno mieć 87,40 lub 87,60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie miałem radia z US, ale skoro jest na zdjęciu ustawione 87,50, to powinno być z EU. Z US powinno

> mieć 87,40 lub 87,60.

błądzisz zlosnik.gif

radio us stroi co 0.2 mhz ale w pasmie nieparzystym (wiec to na aukcji moze byc eu ale aczkolwiek niekoniecznie zlosnik.gif)

radio eu stroi co 0.05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.