Skocz do zawartości

GSMP LIMANOWA 2011 17-19 CZERWCA


CZUCZU

Rekomendowane odpowiedzi

> Wybiera się ktoś. Sporo szybkich autek bo przyjedzie pare autek z zagranic. Stec powalczy z

> Scyzorkiem z kielc z nce

> Najfajniejsza runda gsmp w polsce.

Killer mu trochę miesza drive.gifok.gifclaps.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co do Steca to fakt zasuwa chłopak trochę :D Na ostatniej eliminacji ładnie latał.....hmm ciekawy

> jestem jak będzie :D Ładnie zapowiada się też walka między C2RMAX :D

ja czekam na crxa z silnikiem nsx rwd do opena który się buduje.

To będzie latać bokami.

A co do wyników to scyzoryki mogą namieszać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja czekam na crxa z silnikiem nsx rwd do opena który się buduje.

> To będzie latać bokami.

> A co do wyników to scyzoryki mogą namieszać

Wszystko możliwe :D Ale jakieś 2 tygodnie temu byłem na Moto Weekendzie w Lublinie :D Na torze 2 x Ewa Wójtowicz swoją C2 obejchała Stecowego Miśka :D haha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wszystko możliwe :D Ale jakieś 2 tygodnie temu byłem na Moto Weekendzie w Lublinie :D Na torze 2 x

> Ewa Wójtowicz swoją C2 obejchała Stecowego Miśka :D haha :D

tor to tor nie porównuj niestety. Pod górke niestety bez mocy i momentu dużego wiadra nie ma co jechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tor to tor nie porównuj niestety. Pod górke niestety bez mocy i momentu dużego wiadra nie ma co

> jechać

Zgadza się :D Ale auto Steca rzeczywiście JEDZIE :D Widziałem na Świdnickim....na żywo Miś też śliczny :D Moim zdaniem napewno będzie ciekawie :D

Haha i znów pół dnia na necie coby wyniki śledzić na bieżąco smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zgadza się :D Ale auto Steca rzeczywiście JEDZIE :D Widziałem na Świdnickim....na żywo Miś też

> śliczny :D Moim zdaniem napewno będzie ciekawie :D

> Haha i znów pół dnia na necie coby wyniki śledzić na bieżąco

kolego nocleg u babki 80zł/ 2 dni, dojazd z wawy nie wiem ale pewnie ze 120zł i ogladasz to na żywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kolego nocleg u babki 80zł/ 2 dni, dojazd z wawy nie wiem ale pewnie ze 120zł i ogladasz to na żywo

Ale Panie CZAS, Czas na to wszystko :/ pod koniec czerwca pilotuje na RallyLandzie więc trzeba tematy ogarniać :D Sam wiesz jak to jest :D :D żeby doba miała 48 h :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale Panie CZAS, Czas na to wszystko :/ pod koniec czerwca pilotuje na RallyLandzie więc trzeba

> tematy ogarniać :D Sam wiesz jak to jest :D :D żeby doba miała 48 h :D

ale tak sobotka rano wyjazd niedziela wiezór powrót. Pomysl najlepsza trasa gsmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> my sie wybieramy wiekszą ekipą z Guttkiem, Mysą, monsterT...i jeszcze z kilkoma człowiekami także

> będziemy Ci kibicować prosze ładnie zapier...po górke

to zapraszam do mnie na kiełbaske

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak tam po "nocnych oesach"limanowa -radom-limanowa?

> dział wszystko?

nosz coś mnie trafia. Dostałem program i auto lepiej szło dołem a gorzej górą, komputer spalony, plus dojazd mój i zetona plus mandaty a moglem to olać i być sporo do przodu. ogólnie 2 dzwony jeden z mojej winy drugi nie z mojej i tyle. Ale dojechałem do mety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z komentarzy wynika, że kierownik Evo uderzył nim w jego własną Imprezę zaparkowaną przy trasie. To

> dopiero pech

Z tego co wiem to STI nie było Killera. Szkoda że nie poszło bo talent jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nosz coś mnie trafia. Dostałem program i auto lepiej szło dołem a gorzej górą, komputer spalony,

> plus dojazd mój i zetona plus mandaty a moglem to olać i być sporo do przodu. ogólnie 2 dzwony

> jeden z mojej winy drugi nie z mojej i tyle. Ale dojechałem do mety

taki ten sport niestety gupi...

przegrasz czy wygrasz i trak jesteś trzy wypłaty w plecy,kobita ma ochote Cie udusić a Ty wracając już kombinujesz jak i za co wyklepac żeby pojechać następne zawody.

ps

mocno wypakowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> taki ten sport niestety gupi...

> przegrasz czy wygrasz i trak jesteś trzy wypłaty w plecy,kobita ma ochote Cie udusić a Ty wracając

> już kombinujesz jak i za co wyklepac żeby pojechać następne zawody.

> ps

> mocno wypakowałeś?

jakby była szpera nei byoby nic. Śmieszna sprawa ale zderzak przyjął cały impet i tak śmisznie zamiast pęknać spiłowało go.

maske wyklepie gorzej z dalszą kasą bo nie pracuje. Ale sopot jadę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Evo mało co ucierpiało, gorzej z Subarakiem, bo przyjął na klatę cały impet

o Subaru póki co nie wiem nic niewiem.gif ale dostało konkretnie w pysk i myślę że będzie ciężko ulepić z tego prosto jeżdżące auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.