Skocz do zawartości

Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

> Znow mnie piekny zabytek odwiedził w pracy.

Wspaniała. Z moim dziadkiem mi się kojarzy wink.gif

Po Przemyślu jeździ starszy pan taką na czarnych blachach. Z tego co mnie słuchy doszły ktoś dawał gościowi ostatnio za nią nową Fabię i 30 tys do tego, tata kiedyś opowiadał, że dawali mu 100 tys i tez nie chciał. W każdej plotce ziarno prawdy, ale aż się łezka w oku kręci jak takie cuda techniki widac na ulicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wspaniała. Z moim dziadkiem mi się kojarzy

> Po Przemyślu jeździ starszy pan taką na czarnych blachach. Z tego co mnie słuchy doszły ktoś dawał

> gościowi ostatnio za nią nową Fabię i 30 tys do tego, tata kiedyś opowiadał, że dawali mu 100

> tys i tez nie chciał. W każdej plotce ziarno prawdy, ale aż się łezka w oku kręci jak takie

> cuda techniki widac na ulicy.

Za fabie to też bym sie nie zamienił grinser006.gif

Piękne opowieści, szkoda że miliona mu nie proponowali było by bardziej ekscytująco rotfl.gif

Dziwne że ktoś kto ma stówke do puszczenia nie zajrzy na allegro i nie kupi sobie takiej warszawy za 1/n tej kwoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za fabie to też bym sie nie zamienił

> Piękne opowieści, szkoda że miliona mu nie proponowali było by bardziej ekscytująco

> Dziwne że ktoś kto ma stówke do puszczenia nie zajrzy na allegro i nie kupi sobie takiej warszawy

> za 1/n tej kwoty

Wiem, ze ludzie opowiadają różne rzeczy i w dodatku je wyolbrzymiają.

Może dlatego, że jest naprawdę w idealnym stanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za fabie to też bym sie nie zamienił

> Piękne opowieści, szkoda że miliona mu nie proponowali było by bardziej ekscytująco

> Dziwne że ktoś kto ma stówke do puszczenia nie zajrzy na allegro i nie kupi sobie takiej warszawy

> za 1/n tej kwoty

Albo pojechać na Ukrainę i kupić 1000 takich Warszaw (Pobied)

zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Albo pojechać na Ukrainę i kupić 1000 takich Warszaw (Pobied)

Pobieda to nie Warszawa, niby podobne a jednak inne i za pobiede nigdy nie weźmiesz tyle co za Warszawe - to po pierwsze.

Po drugie akurat tak sie składa że miesiąc temu byłełem na Ukrainie i widziałem kilka Pabied na handel, zapewniam Cię że 100 zł to one nie kosztują, w nędzinym stanie krzyczeli ok 2000 $ za M-20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.