Skocz do zawartości

Zlocik Malaczy- UĆ 24.09


Rekomendowane odpowiedzi

> Żuraw, kiedy się zeswapowałeś na 1.4?

> Uploaded with ImageShack.us

Kurcze, az musze pojsc do samochodu sie przyjrzec, bo nic mi na ten temat nie wiadomo hmm.gif Co ciekiawe nie mowilem nic na temat wad dotyczacych braku tylnego siedzenia czy tez o rozpedzaniu sie PONIZEJ 8 sekund.... boje_sie.gif Od zawsze mowie, ze ma ok. 8,5s do 100km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Forum się rozjechało po wstawieniu skanu gazety

> Gdy Evo wstawił zdjęcia, wszystko było w porządku

chciałem, żeby czytelnie było frown.gif przepraszam..

dajcie jeszcze parę godzin- dotrę do domu to przeprawię...

btw- u mnie w domu na 22" było okej zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chciałem, żeby czytelnie było przepraszam..

> dajcie jeszcze parę godzin- dotrę do domu to przeprawię...

Ale Ty mnie tu nie przepraszaj wink.gif

Wrócisz do domku, to zmienisz i po sprawie grinser006.gif

> btw- u mnie w domu na 22" było okej

Burżuj, ja na 15,6 muszę się męczyć kara.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale Ty mnie tu nie przepraszaj

> Wrócisz do domku, to zmienisz i po sprawie

> Burżuj, ja na 15,6 muszę się męczyć

oj na lapku to ja mam 10" - stron ze zdjęciami to ja nawet na nim nie odpalam zlosnik.gif

a w domu kurczę na czymś muszę konsolę odpalić, a te 22 to takie rozsądne minimum hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Maluszki fajne seryjny bis MikeAnonima bardzo fajny

dziękuję bardzo 893goodvibes.gif

był to chyba jedyny tak ekstremalnie seryjny samochód na zlocie smile.gifsmile.gif

ja również nie żałuję wyprawy na zlot. była to niezwykle interesująca przygoda.

jak czas pozwoli, to zacznę wreszcie pojawiać się na większej ilości zlotów smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziab jak mozesz fotki pare postow wczesniej, zeby forum sie nie rozjezdzalo, bo trzeba przewijac, zeby odpisac.

Co do podwieszania watkow, wydaje mi sie, ze lepsze bedze podiweszanie informacji o kazdym planowanym zlocie, a pozniej zamieszczanie w nim fot otaz relacji wlasnie razem z komentarzami, zeby wiadomo bylo co bylo ok, a co do poprawy. W przyszlosci bedzie mozna wyciagnac wnioski wlasnie z takich uwag dokladnie tak, jak zrobili to chlopcy w Lodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podziab jak mozesz fotki pare postow wczesniej, zeby forum sie nie rozjezdzalo, bo trzeba

> przewijac, zeby odpisac.

> Co do podwieszania watkow, wydaje mi sie, ze lepsze bedze podiweszanie informacji o kazdym

> planowanym zlocie, a pozniej zamieszczanie w nim fot otaz relacji wlasnie razem z

> komentarzami, zeby wiadomo bylo co bylo ok, a co do poprawy. W przyszlosci bedzie mozna

> wyciagnac wnioski wlasnie z takich uwag dokladnie tak, jak zrobili to chlopcy w Lodzi.

wątek jest podwieszony... można go zrobić aby nie wygasł wink.gif możemy to zostawić tylko żeby rozpierducy w środku nie było wink.gif

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.