Skocz do zawartości

Polećcie jakiś odtłuszczacz w sprayu


joshua79

Rekomendowane odpowiedzi

najlepiej taki bez konieczności późniejszego spłukiwania.

Mam pod pokrywą trochę miejsc uwalonych od oleju siln. i napędowego, a nie mam zamiaru tam nalotu z wodą robić z uwagi na elektronikę.

To nie ma błyszczeć na handel tylko w miarę odtłuścić żeby nie śmierdziało w kabinie, tudzież zaobserwować czy jeszcze gdzieś coś nie cieknie czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> najlepiej taki bez konieczności późniejszego spłukiwania.

> Mam pod pokrywą trochę miejsc uwalonych od oleju siln. i napędowego, a nie mam zamiaru tam nalotu z

> wodą robić z uwagi na elektronikę.

> To nie ma błyszczeć na handel tylko w miarę odtłuścić żeby nie śmierdziało w kabinie, tudzież

> zaobserwować czy jeszcze gdzieś coś nie cieknie czasem.

benzyna ekstrakcyjna ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brake Cleaner. Obojętnie jakiej firmy, dostaniesz w sklepach i hurtowniach motoryzacyjnych. Firmy K2 puszka w spraju 600 ml kosztuje jakieś 15 zł. Jest duże ciśnienie i można dojść w słabo dostępne miejsca. Psikasz i cały tłuszcz spływa, po chwili odparowuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> najlepiej taki bez konieczności późniejszego spłukiwania.

> Mam pod pokrywą trochę miejsc uwalonych od oleju siln. i napędowego, a nie mam zamiaru tam nalotu z

> wodą robić z uwagi na elektronikę.

> To nie ma błyszczeć na handel tylko w miarę odtłuścić żeby nie śmierdziało w kabinie, tudzież

> zaobserwować czy jeszcze gdzieś coś nie cieknie czasem.

Ewentualnie ja mam w PL w bagtazniku jakis odtluszczacz od Wurth'a. ale jaki dokladnie to za poltora tygodnia dopiero bede mogl napisac,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> najlepiej taki bez konieczności późniejszego spłukiwania.

> Mam pod pokrywą trochę miejsc uwalonych od oleju siln. i napędowego, a nie mam zamiaru tam nalotu z

> wodą robić z uwagi na elektronikę.

> To nie ma błyszczeć na handel tylko w miarę odtłuścić żeby nie śmierdziało w kabinie, tudzież

> zaobserwować czy jeszcze gdzieś coś nie cieknie czasem.

Potrzebowałem ostatnio odrobinę i musiałem kupić całą puszkę (chyba z litr) jakiegoś odtłuszczacza silikonowego. Nie jest w sprayu ale jak CI się chce podjechać do Oławy to mogę Ci odlać do jakiegoś atomizera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.