Skocz do zawartości

hmm a myślałem że to auto powstało tylko na papierze..


koNik

Rekomendowane odpowiedzi

> Tyl zalatuje troche Maserati Quattroporte. Bardzo troche .

ja sie nie moge doczekać podukcji najnowszej limuzyny ZIŁa, a rząd ruskich zatwierdził i będzie ona produkowana zlosnik.gif

Jeśli zachowa formę z pokazanych renderów to osobiście dla mnie będzie mistrzostwo świata zlosnik.gif a RR, BMW, Maybachy czy inne popularne pudła będą wyglądać przy tym jak zabawki zlosnik.gif

zil-concept-13.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja sie nie moge doczekać podukcji najnowszej limuzyny ZIŁa, a rząd ruskich zatwierdził i będzie ona

> produkowana

> Jeśli zachowa formę z pokazanych renderów to osobiście dla mnie będzie mistrzostwo świata a RR,

> BMW, Maybachy czy inne popularne pudła będą wyglądać przy tym jak zabawki

Z boku wygląda dostojnie i obiecująco, ale przód i tył to jakaś pomyłka. Ma urodę lodówki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z boku wygląda dostojnie i obiecująco, ale przód i tył to jakaś pomyłka. Ma urodę lodówki .

IMo jest jedyny w swoim rodzaju... bardzo cięzko w tym "segmencie" nie zostać posądzonym o małpowanie innych, IMO w piękny sposób nawiązali do tradycji ZIŁa, a linia boczna jest obłędna, nawiązuje pięknie do lat 30 serduszka.gif

jest 100000x ładniejszy od Obamowskiego Caddy One czy jak sie ten czołg nazywa zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A moim zdaniem to to co im wyszło można określić tak:

> Ruscy nie potrafią zaprojektować normalnie wyglądającego samochodu od kiedy tylko zaczęli się

> zajmować motoryzacją aż do teraz.

> Masakra

to sie nazywa konstruktywna krytyka? może się mylę ale moim zdaniem nie znasz 2/3 modeli ruskich samochodów które zaprojektowali hehe.gifzlosnik.gif

a poza tym, 1988 rok - spadaj na onet zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to sie nazywa konstruktywna krytyka? może się mylę ale moim zdaniem nie znasz 2/3 modeli ruskich

> samochodów które zaprojektowali

Generalnie to prawda, ale zdanie sobie wyrobiłem na podstawie tych, które znam zlosnik.gif Dla mnie są nie do przyjęcia facepalm%5B1%5D.gif Ale to tylko moje zdanie. wink.gif

> a poza tym, 1988 rok - spadaj na onet

Dzięki, postoję zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Generalnie to prawda, ale zdanie sobie wyrobiłem na podstawie tych, które znam Dla mnie są nie do

> przyjęcia Ale to tylko moje zdanie.

> Dzięki, postoję

pochwal się, które znasz, i co np jest nienormalnego w designie takiej Wołgi GAZ-21 zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A moim zdaniem to to co im wyszło można określić tak:

> Ruscy nie potrafią zaprojektować normalnie wyglądającego samochodu od kiedy tylko zaczęli się

> zajmować motoryzacją aż do teraz.

> Masakra

Chyba tylko jeden tekst może podsumować twój wywód:

" W d..... byłeś g...... widziałeś. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pochwal się, które znasz, i co np jest nienormalnego w designie takiej Wołgi GAZ-21

Szczerze mówiąc nie wiem, co jest w niej nienormalnego, ale całokształt twórczości radzieckich braci jest dla mnie jakiś taki... odpychający tongue.gif Wolę inne samochody. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.