Skocz do zawartości

Polskie motocykle SHL w Indiach, czyli Rajdoot 175


kolox9

Rekomendowane odpowiedzi

"Nasze wspaniałe motocykle SHL cieszą się dużym uznaniem w Indiach. Pomimo całkiem innego klimatu gdzie zdarzają się upały, SHLki dzielnie się spisują i dają wiele radości swym właścicielom. Bardzo mnie to cieszy, jako że jestem zagorzałym fanem motocykli SHL. Czyż nie jest wspaniałe, że Nasz polski motocykl jest tak wychwalany gdzieś na końcu świata? Historia motocykli SHL wspomina o sprzedaniu licencji do Indi"

Rajdoot%20guy%20.jpg

bananaevil.gifPolskie motocykle SHL w Indiach, czyli Rajdoot 175 - cały artykuł bananaevil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary - daj sobei na wstrzymanie z zakladaniem podobnych watkow. To juz twoj trzeci zupelnie bez sensu temat. Masz taki motocykl? To pochwal sie nim, pokaz co chcesz z nim zrobic i wtedy bedziemy oceniac. Takie suche fakty jak w tekcie do znalezeinia sa w internecie i nei ma potrzeby ich powielac.

Prosze moda o usuniecie tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Stary - daj sobei na wstrzymanie z zakladaniem podobnych watkow. To juz twoj trzeci zupelnie bez

> sensu temat. Masz taki motocykl? To pochwal sie nim, pokaz co chcesz z nim zrobic i wtedy

> bedziemy oceniac. Takie suche fakty jak w tekcie do znalezeinia sa w internecie i nei ma

> potrzeby ich powielac.

> Prosze moda o usuniecie tego tematu.

A może zrobić jeden podwieszony wątek, np. "Ciekawostki PRL" gdzie każdy będzie mógł wrzucić jakiś interesujący link? smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale jest gdzieś napisane, że to kącik tylko dla posiadaczy ? Temat jak każdy inny, artykuł ciekawy,

> nie potrzeba osobnego wątku.

No to wrzucmy tutaj caly internet zwiazany z motoryzacja okresu PRLu, bo nie jest napsiane, ze nie tylko posiadaczy. kompletnie poroniony pomysl pisac tu o wszystkim - wystarczy zajrzec do googla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Yerzó ŚFiebodzińsky!!!

> ja ma silnik od eshelki i mi ten watek pasuje. nie ma natomiast malucha

Oj bezu, nie przesadzaj juz grinser006.gif Czytam kazdy watek pojawiajacy sie tutaj o posiadanych - mozna powiedziec juz - zabytkach, ich odrestaurowywaniu, uzytych sposobach i wielu wielu inych. Nie musza te samochody byc maluchami czy posiadac sinik malucha (sam nie poiadam takowego od kilku ladnych lat), a mimo to przedstawiaja naprawde bardzo duza wartosc dla posiadaczy i stanowia - jakby nie patrzec - kawal historii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to wrzucmy tutaj caly internet zwiazany z motoryzacja okresu PRLu, bo nie jest napsiane, ze nie

> tylko posiadaczy. kompletnie poroniony pomysl pisac tu o wszystkim - wystarczy zajrzec do

> googla.

Najpierw była walka o kącik a teraz jest zniechecanie do pisania... icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Stary - daj sobei na wstrzymanie z zakladaniem podobnych watkow. To juz twoj trzeci zupelnie bez

> sensu temat. Masz taki motocykl? To pochwal sie nim, pokaz co chcesz z nim zrobic i wtedy

> bedziemy oceniac. Takie suche fakty jak w tekcie do znalezeinia sa w internecie i nei ma

> potrzeby ich powielac.

> Prosze moda o usuniecie tego tematu.

Lepiej prywatne wiadomości pisać publicznie old.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Najpierw była walka o kącik a teraz jest zniechecanie do pisania...

Ralf - BYNAJMNIEJ!!! Piszmy jak najwiecej, ale nie kopiujmy internetu, bo nie ma to najmniejszego sensu. Suche fakty sa dostepne w kazdej chwili, kazdy, kto bedzie chcial, bedzie mogl sobie poczytac. Rozumiem wrzucic suche fakty jak w pierwszywatku, po czym dodac, ze wlasnie weszlo sie w osiadanie takiego sprzetu i bedzie sie probowalo go zrobic, szuka sie czesci lub inne jakeis rozwiazania - wtedy sam bede zwolennikiem takiego wprowadzenia, szczegolnie dla nietypowych sprzetow jak wlasnie historyczne motocykle czy pojazdy, oktorych malos ie slyszalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Żuraw wyluzuj, interesujący temat, niezła ciekawostka a Ty się czepiasz. W życiu bym jej nie

> znalazł w necie.

Dokladnie. Ja tez bym nie znalazl bo.............. bym nie szukal.

Dzieki temu watkowi znow sie czegos ciekawego dowiedzialem.

Z drugiej strony, Zuraw ma troche racji ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to wrzucmy tutaj caly internet zwiazany z motoryzacja okresu PRLu, bo nie jest napsiane, ze nie

> tylko posiadaczy. kompletnie poroniony pomysl pisac tu o wszystkim - wystarczy zajrzec do

> googla.

No to równie dobrze po co pisać coś o naprawach, skoro można zajrzeć do książek... Kolega wrzucił akurat wątek, który jest ciekawym faktem historycznym. Gdyby wrzucił np. rodzaje silników w SHL-kach (czyli typowo suche fakty możliwe do znalezienia w necie ) to spoko, ale tak to dla mnie ciekawostka.

20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to równie dobrze po co pisać coś o naprawach, skoro można zajrzeć do książek... Kolega wrzucił

> akurat wątek, który jest ciekawym faktem historycznym. Gdyby wrzucił np. rodzaje silników w

> SHL-kach (czyli typowo suche fakty możliwe do znalezienia w necie ) to spoko, ale tak to dla

> mnie ciekawostka.

ok.gif W życiu bym nie przypuszczał, że te motocykle były tak długo produkowane gdzieś na świecie... icon_eek.gif

Swoją drogą, to hindusi muszą być mało wymagający hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> słowo "garaż" dodaje mi chęci w załatwianiu formalności budowlanych

Już kiedyś pisałem - kazałem powiększyć garaż do bez mała 50 m2. ok.gif

W razie, jakby nie starczało miejsca...

...jedno auto wystawi się na podjazd. rotfl.gif

> - jest szansa, że wiosną

> zacznę budowę

Trzymam kciuki! ok.gif

Tylko nie rób tych wiszących w powietrzu schodów... facepalm%5B1%5D.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Już kiedyś pisałem - kazałem powiększyć garaż do bez mała 50 m2.

> W razie, jakby nie starczało miejsca...

> ...jedno auto wystawi się na podjazd.

> Trzymam kciuki!

> Tylko nie rób tych wiszących w powietrzu schodów...

weź przestań...te schody mi się bardzo podobają, ale nie wiem jeszcze co na to majster hehe.gif.... i czy mnie na nie będzie stać 270751858-jezyk.gif

BTW...zakład energetyczny to niezłe skur.... angryfire.gifzlosnik.gif

ale nie róbmy offtopa, bo nas jakiś moderator ostrzeże zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.