Skocz do zawartości

Klasa sama dla siebie...


Rekomendowane odpowiedzi

...czyli auto które swego czasu było sprawiło spory zawód BMW... miało konkurować z Ferrari/Lambo ale nie do końca to wyszło. Za to cena była astronomiczna...

Po E9 jedno z najpiękniejszych BMW wszechczasów oczywiście IMO. Nowa 6er postawiona przy nim wygląda jak kiepski żart 270751858-jezyk.gif

Panie i Panowie - E31 (jeszcze kiedyś sobie kupię):

40238725.jpg

76478674.jpg

obraz4726.jpg

najpiękniejsze wnętrze jakie spłodziło BMW, pseudonowoczesne pożal się boże, komody jakie teraz produkują - gdyby miały głowy powinny je schować głęboko w piasek:

850cs_interior.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Brak środkowego słupka jest bez sensu,pojeździsz trochę z otwartymi szybami i Cie zawieje.

Młody jesteś i nie znasz się 270751858-jezyk.gifgrinser006.gif

>Panie i Panowie - E31 (jeszcze kiedyś sobie kupię):

He , he też mam na taką chrapkę , tylko budżet tego nie wytrzyma , w naprawach koszmarnie kosztowne , i tylko z motorem 4.0 bo 5-cio litrówka jest paliwożerna , a osiągi takie jak 4.0 zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Młody jesteś i nie znasz się

> He , he też mam na taką chrapkę , tylko budżet tego nie wytrzyma , w naprawach koszmarnie

> kosztowne , i tylko z motorem 4.0 bo 5-cio litrówka jest paliwożerna , a osiągi takie jak

> 4.0

tylko V12, 4 litrówki są bardziej delikatne, a 5 litrów mimo wszystko jest szybsze - szczególnie powyżej 200 zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Świetnie się ten prezentuje. Masz więcej zdjęc tego egzemplarza?

Z jednej strony cieszę się, że zdążyłem strzelić jedno zdjęcie mimo pośpiechu, a z drugiej strony nigdy więcej nie widziałem tego egzemplarza buu.gif Naprawdę robił piorunujące wrażenie, eh... angryfire.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Świetne auto, choć nie uważam za takie genialne jak opisuje autor wątku

> Szkoda, że M-ka w serię nie poszła

> Dodam kilka zdjęć z łódzkich ulic:

> 1. Chyba jedna z bardziej znanych w naszym kraju: :

> 2.

> 3.

> 4.

Też mam parę jednej z Piotrkowskiej:

200910080384r.th.jpg200910080380r.th.jpg200910080382r.th.jpg200910080377r.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[..]

> Panie i Panowie - E31 (jeszcze kiedyś sobie kupię):

Tylko podobno i mowie podobno - moze to moja lokalna specyfikahmm.gif - jak cos elektornicznego pojdzie to pad.gif.... ciezko to dostaclizak.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> właścicel tej BMK-i chyba ma jeszczę parę innych ciekawych wozów, któe nie raz można było podziwiać

> na tym kąciku

Tak jest, kilka razy o tym było szczegółowo ok.gif Ale temat pozostawmy beemce.

Sam słyszałem o wysokich kosztach eksploatacji i napraw tego modelu, stąd mimo dostępności cenowej i rynkowej nie jest łatwo "opiekować" się tym youngtimerem - jeżeli można go już tak nazwać zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ...czyli auto które swego czasu było sprawiło spory zawód BMW... miało konkurować z Ferrari/Lambo

> ale nie do końca to wyszło. Za to cena była astronomiczna...

> Po E9 jedno z najpiękniejszych BMW wszechczasów oczywiście IMO.

Nie wiem co jest ladnego w tym samochodzie. Uwazam, ze sa ladniejsze modele BMW.

>Nowa 6er postawiona przy nim

> wygląda jak kiepski żart

Nowa 6er postawiona obok klasycznej E24 to jest zart. E24 zaslugiwalo na miano "bawarskiego expressu" - obecne nie bardzo wie czym chce byc.

Z drugiej strony stawianie obok siebie serii 6 i 8 jest triche bez sensu.

> Panie i Panowie - E31 (jeszcze kiedyś sobie kupię):

> najpiękniejsze wnętrze jakie spłodziło BMW, pseudonowoczesne pożal się boże, komody jakie teraz

> produkują - gdyby miały głowy powinny je schować głęboko w piasek:

Kupisz, przejedziesz sie i odkryjesz, ze wieksza czesc magii to wytwor wlasciceli probujaczch sie jakos pocieszyc po zakupie zestawu np orginalnz\ych amortyzatorow albo walczacych kolejny raz z elektryka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Świetne auto, choć nie uważam za takie genialne jak opisuje autor wątku

> Szkoda, że M-ka w serię nie poszła

> Dodam kilka zdjęć z łódzkich ulic:

> 1. Chyba jedna z bardziej znanych w naszym kraju: :

> 2.

> 3.

> 4.

Generalnie auto da sie tanio kupic bo wiekszosc ludzi na dluzsza mete sie go pozbywa. Ceny serwisu zabiaja, osiagi nie zabiaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ...czyli auto które swego czasu było sprawiło spory zawód BMW... miało konkurować z Ferrari/Lambo

> ale nie do końca to wyszło. Za to cena była astronomiczna...

> Po E9 jedno z najpiękniejszych BMW wszechczasów oczywiście IMO. Nowa 6er postawiona przy nim

> wygląda jak kiepski żart

> Panie i Panowie - E31 (jeszcze kiedyś sobie kupię):

> najpiękniejsze wnętrze jakie spłodziło BMW, pseudonowoczesne pożal się boże, komody jakie teraz

> produkują - gdyby miały głowy powinny je schować głęboko w piasek:

Nie jest szczegolnie piekne. W jakis sposob nie podobaja mi sie proporcje.

bmw-8er-e31.jpg

Podobnie E24.

bmw-6-e24-630-cs-1.jpg

Zadziwiajace, ze E63 nie ma tej przypadlosci, a wyglada jak ubogi krewny powyzszych.. albo krewny z zespolem downa.

BMW-E63-M6_3.jpg

I ciekawostka.

BMW-850-CSi--Baureihe-E31--Baujahr-1992--Porsche-928-GT--Baujahr-1989-r498x333-C-1c80e8df-300698.jpg VS BMW-850-CSi--Baureihe-E31--Baujahr-1992--Porsche-928-GT--Baujahr-1989-r498x333-C-35d67449-300701.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.