Skocz do zawartości

felgen stilo


Morgan

Rekomendowane odpowiedzi

Pany potrzebuje wrzuć do tego auta

1bb1ec83c061.jpg

http://zapodaj.net/5c079a571c95.jpg.html

te felgi

1986.jpg

w kilku opcjach. Zapewne środek w kolor, a rancik w poler. Kolory jak mnie interesują to zielony, pomarańcz, róż, ciemny róż przechodzący już prawie w fiolet oraz inne które komuś przyjdą do głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba zdecydowałbym się nad zwykłym srebrem i ranty w poler

Kolor auta bardzo ciemny, do tego ciemne szyby i ciemny lakier na kółku zrobi z niego takiego niechlujnego bandytę. A tak to rozjaśniłoby trochę auto.

Można kombinować z kolorami RAL1013-1015 ewentualnie RAL4005 RAL5002 lub RAL7036 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a możesz zrobić to samo tylko z tymi drugimi felgami?

Myślałem,że właśnie o to chodzi.Mając na myśli zdjęcie z innej perspektywy,myślałem właśnie o felgach,nie o samochodzie.Zdjęcie Stilo w plenerze leśnym jest dobre,natomiast same felgi wydają się nieco zniekształcone.A to właśnie z powodu perspektywy zdjęcia wyjściowego.W photoshopie można robić różne cuda,ale materiał wyjściowy również musi być odpowiedni.Chętnie wykonam ponownie pracę.Gdybyś jednak znalazł felgę np.w takim ujęciu:

1322706424_159736579_3-VW-I-INNE-ALUFELGI-R15-4X100-VW-I-INNE-Czesci-samochodowe.jpg

lub takim:

16553946254d4a842d00e8f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Te felgi strasznie postarzają stilona,immo nie pasują do niego felgi z rantem.

Felgi z rantem oczywiście, że pasują, zależy tylko jaki wzór felg. Też myślałem, że STILO źle będzie wglądało na felgach z rancikiem, do czasu jednak aż sam takie załozyłem smile.gif

stilo.jpg

kolo.jpg

DSC_0899.JPG

Kiedyś miałem jeszcze takie koła

ko%25C5%2582o%25201.jpg

i takie.

DSC_5791.JPG

W moim odczuciu te pierwsze z rancikiem ANTERA 17" są najlepsze claps.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na ostatnim? Wieczorem było zdjęcie robione, nie pamiętam już dokładnie. Ale to raczej taka

> rosa/kurz na nim jest.

> Zazwyczaj dbam o auto, staram się zeby było OK.

Z pewnością to swirle. old.gifWidać je zwłaszcza w wieczornej scenerii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tylko, że Morgan ma zupełnie inne felgi

Czytaj ze zrozumieniem zlosnik.gif Napisalem, że u Dawida 9 widełek, u Morgana w proponowanych 6 - po prostu jest to jakieś porównanie i rzut na fele, dla tych którzy twierdzili, że vagowa fela/z rantem nia pasi do stilona wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ty mi tu o felgach nie gadaj tylko propozycje kolorów dorzuć

Masz ciemnośliwkowe wozidło, pytanie czy chcesz kolorystyke tradycyjną czy niekoniecznie? zlosnik.gif

Dla ścisłości mówimy o samym środku, bo sądze, że rant będzie w poler zlosnik.gif

Tradycyjne kolorki czyli srebrny,czarny,grafit jakoś do mnie nie przemawiają. Masz ciemny samochód - w słońcu i po dobrym detaililngu wyjdzie troche tej sliwki - także o tym też trzeba pamiętać wink.gif

Także moim zdaniem potrzeba Ci coś jasnego, z tradycyjnych - biały - bardzo ładna biała perła? Czemu nie wink.gif Choć osobiście najlepiej widziałbym tu écru lub kość słoniowa, nie są to kolory tak wyraziste jak wanilia/beż, ale również mieszające się bielą z lekką tonacją żółci - do śliwki elegancko waytogo.gif

W/w kolory jak beż 600tki/wanilla - bardziej żółta czy sam kanarkowy można spróbować, ale takie kolory jak écru / kość słoniowa byłyby najabrdziej neutralne moim zdaniem wink.gif

Z mniej tradycyjnych rozwiązań myśląc o kolorystyce monochromatycznej tj. polecieć w odcienie fioletu ? Z ciemniejszych jagoda, purpura, indygo; z jasniejszych : wchodzące w róż, bardziej jaskrawe magenta, fuksja, malina, ciemny róż z fioletem: cyklamen - mógłby być spoko.. Ale to wsio w jednej tonacji..

Do kontrastu prócz tych odcienii żółci i bieli można zaliczyć jeszcze też odcienie pomarańczowego; oranż, tycjan, sam pomarańcz i póżniej jakieś namieszane odcienie wink.gif

Mówisz i masz IThankYou.gif

zlosnik.gif

IMO écru i kość słoniowa to faworyci przedstawienia waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.