Skocz do zawartości

Merc do oceny


troliczek2

Rekomendowane odpowiedzi

ze zdjęć w przypadku tych aut nic nie wywnioskujesz - ruda bardzo je lubi i trzeba naprawdę dokładnie obejrzeć całą karoserię...

ja osobiście W210 bym nie kupił bo... jest rażąco gorzej zrobiony od W124 palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ze zdjęć w przypadku tych aut nic nie wywnioskujesz - ruda bardzo je lubi i trzeba naprawdę

> dokładnie obejrzeć całą karoserię...

> ja osobiście W210 bym nie kupił bo... jest rażąco gorzej zrobiony od W124

ja też nie, za podobna kwote (lub troche mniejsza a reszta na doprowadzenie do jakiego takiego stanu ) kupiłbym własnie w124 który nawet i ładniejszy jest grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Siemka kolega z pracy sie napalił na tego merca

> http://moto.allegro.pl/mercedes-benz-e200-stan-idealny-i2098692124.html a ja nic nie mogę mu

> doradzić bo się nie znam na mercedesach , co powiecie o nim , jak spalanie , za wszelkie rady

> będę wdzięczny

130000 w 13 letnim mercedesie? Żart.

Za raz się tu zjawią userzy z krzykiem "a ja 5 lat temu sprzedałem 15 letni samochód taty z przebiegiem 1000 km"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Buahahah 1999 rocznik, z niemiec i przebieg 130 000.

> Chyba jednego zera brakło. ;

To by oznaczało, że jeździł średnio 10000 km rocznie.

Zawsze można zastosować rozumowanie następujące: pomnożyć taki przebieg x 4 lub x 5. Chyba małe szanse, że przebieg będzie dużo większy? Zatem, jesli po zastosowaniu ww "współczynnika wyrónawczego" samochód ciągle byłby atrakcyjna ofertą, to można kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Siemka kolega z pracy sie napalił na tego merca

> http://moto.allegro.pl/mercedes-benz-e200-stan-idealny-i2098692124.html a ja nic nie mogę mu

> doradzić bo się nie znam na mercedesach , co powiecie o nim , jak spalanie , za wszelkie rady

> będę wdzięczny

Oczywiście nic nie zastąpi oględzin ale...

Sprzedający zaznaczył bezwypadkowy, spytaj się dlaczego PP błotnik malowany i krzywo spasowany (w zasadzie cały przód chyba), dlaczego tylna klapa i zderzak są tak fatalnie krzywe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oczywiście nic nie zastąpi oględzin ale...

> Sprzedający zaznaczył bezwypadkowy, spytaj się dlaczego PP błotnik malowany i krzywo spasowany (w

> zasadzie cały przód chyba), dlaczego tylna klapa i zderzak są tak fatalnie krzywe.

i lewe tylne koło jakoś bardziej z przodu... alien.gif

Tylne opony/koła w ogóle jakoś mniejsze się wydają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Siemka kolega z pracy sie napalił na tego merca

> http://moto.allegro.pl/mercedes-benz-e200-stan-idealny-i2098692124.html a ja nic nie mogę mu

> doradzić bo się nie znam na mercedesach , co powiecie o nim , jak spalanie , za wszelkie rady

> będę wdzięczny

nono.gif Nie ten może na pierwszy rzut oka wygląda ok.gif lecz niestety jest to ULEP waytogo.gif ,tył na 100% był walnięty i to porządnie, zwróć uwagę na lewe tylne kolo,zderzak tylny z prawej strony,prawy przedni błotnik ,i jeszcze pewnie wiele no.gifno.gifno.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Siemka kolega z pracy sie napalił na tego merca

> http://moto.allegro.pl/mercedes-benz-e200-stan-idealny-i2098692124.html a ja nic nie mogę mu

> doradzić bo się nie znam na mercedesach , co powiecie o nim , jak spalanie , za wszelkie rady

> będę wdzięczny

Zaproponuj koledze żeby się zalogował na forum w210.pl, jak wrzuci do ogłoszenia to mu wszystko wytkną, łącznie z tym że np drewno jest nie w tym kolorze co wersja wyposażenia.

Co do samego modelu to chyba największym problemem jest ruda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zaproponuj koledze żeby się zalogował na forum w210.pl, jak wrzuci do ogłoszenia to mu wszystko

> wytkną, łącznie z tym że np drewno jest nie w tym kolorze co wersja wyposażenia.

> Co do samego modelu to chyba największym problemem jest ruda.

Tak jak mówią koledzy, auto bardzo fajnie odpicowane, bardzo dokładnie sfotografowane, ale niestety ta dokładność z miejsca gubi to auto.

Od razu rzuca się w oczy źle spasowany prawy błotnik, tył oraz koła wydają się przestawione do przodu.

Może kwestia "złego światła" ale jak dla mnie szkoda go nawet oglądać. no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swojej historii zaliczył etap o nazwie "przystanek" - przecież to widać gołym okiem - walnięty był i przód, i tył - z tym że strzał w tyłek zdrowo przestawił tylne zawieszenie. Przypuszczam, że koło normalnego rozmiaru mogło trzeć o błotnik (tylne lewe), więc na tył zamontowane są opony o mniejszym profilu. A spasowanie elementów jest dość ciekawe i niewątpliwie oryginalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w temacie tylnego zawieszenia, pooglądałem trochę zdjęć z galerii na w210.pl i albo wszyscy tam mają ulepy albo w w210 tylne koła są oryginalnie przesuniete do przodu względem błotnika zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.