Skocz do zawartości

Assistans


Randar

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie ogólne o assistans. Mam w pakiecie ubezpieczenia assistans na holowanie auta tylko na wypadek kolizji, nie obejmuje to awarii auta. Z racji tego, że mi ostatnio zdechł alternator (prawdopodobnie bo zdechlak stoi w warsztacie i jest diagnozowany) i na resztach pradu z akumulatora dojechałem do warsztatu, szukam właśnie jakiego assistans. Co możecie polecić z opcją holowania (lawety) do miejsca wskazanego przeze mnie ? Żeby to obejmowało cały kraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> za dodatkowe 80 zł do OC - liberty direct - assistance premium - cała europa.

wystarczy Polska, jak jadę na urlop to kupuję ubezpieczenie ekstra na czas urlopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wystarczy Polska, jak jadę na urlop to kupuję ubezpieczenie ekstra na czas urlopu.

Warta ma taki dodatek do OC. Kwota mniejsza niż 80zł, dwadzieścia kilka zdaje się, ale szczegółów jeszcze nie znam, szwagier korzystał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> za dodatkowe 80 zł do OC - liberty direct - assistance premium - cała europa.

Obawiam się, że za tyle to masz - niestety - franszyzę kilometrową.

Takie ubezpieczenie nie zadziała pod domem, co jest MEGA upierdliwe przy "cywilnej" eksploatacji pojazdu.

Edit: Jednak jest bez franszyzy, co czyni z tego dość dobrą ofertę za ten pieniądz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> starter

> po Polsce masz holowanie bez limitu km , za granicą do 100 km

tylko starter się na tych assistance strasznie przejechał i aktualnie nie można ich kupić, będzie nowa oferta ale już z limitem na PL tak jak u konkurencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> o masz ci los - odnawiałem u nich umowę pod koniec roku - ciekawe czy moje jeszcze działa

kiedy odnawiałeś? bo oferty nie ma jakoś od paź/list na stronie.

W styczniu mi wieźli auto na warsztat i z rozmowy przez tel wynikało, że aktualnie nie sprzedają nic poza doraźną pomocą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie w Liberty Direct jest opcja na takie Assistance. kosztuje ono przeważnie około 100zł, a obowiązuję na terenie całej Polski i Europy. Z tego co wiem, nie można go kupić oddzielnie - trzeba brać razem z OC np. ale się opłaca. Przekonał się o tym mój znajomy, kiedy jego niezawodne Audi zepsuło się w Chorwacji. rotfl.gif

Jakby ktoś chciał zniżkę 50zł lub 100zł w Liberty Direct to polecam wykorzystać mój aktualny kod - 75369166

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.