Skocz do zawartości

Metaliczny pisk osprzetu


guttek

Rekomendowane odpowiedzi

Łożysko klimy zmienione, rolka prowadząca, napinająca, pasek zmienione. Piszczy po dłuższym postoju, po kilku minutach ustaje.

Po ściągnięciu paska, pod ręka nie czuć zeby to byl altek, bądź pompa wspomagania. Jakies sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Łożysko klimy zmienione, rolka prowadząca, napinająca, pasek zmienione. Piszczy po dłuższym

> postoju, po kilku minutach ustaje.

> Po ściągnięciu paska, pod ręka nie czuć zeby to byl altek, bądź pompa wspomagania. Jakies

> sugestie?

u mnie np piszczała rolka paska wielorowkowego a stawiałem na pompę wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> u mnie np piszczała rolka paska wielorowkowego a stawiałem na pompę wody

rolki wymienione 2 sztuki, a pompa wody zmieniona z kompletnym rozrządem 20tys temu

Wystarczy male psikniecie np silkonu w sprayu na pasek i cisza na chwile jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no ciekawostka bo ja mam taki sam problem właśnie ale jeszcze rolek nie wymieniłem :D dopiero miałem się zapytać co to może być :D

taki ładny świerszczyk :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> rolki wymienione 2 sztuki, a pompa wody zmieniona z kompletnym rozrządem 20tys temu

> Wystarczy male psikniecie np silkonu w sprayu na pasek i cisza na chwile jest

Najprawdopodobniej kółko alternatora. Sprawne kółko powinno pracować jak "wolnobieżka" w rowerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sprzegielko dziala jak nalezy, tak wiec???

Zerknij czy masz dobrze obudowy rozrządu poskładane, miałem przypadek w Multipli, że pasek tarł bardzo delikatnie o osłonę rozrządu i popiskiwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> rolki wymienione 2 sztuki, a pompa wody zmieniona z kompletnym rozrządem 20tys temu

> Wystarczy male psikniecie np silkonu w sprayu na pasek i cisza na chwile jest

U mnie w 2.0 miałem podobny problem...okazało się, że jedna rolka nie była w osi... frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zerknij czy masz dobrze obudowy rozrządu poskładane, miałem przypadek w Multipli, że pasek tarł

> bardzo delikatnie o osłonę rozrządu i popiskiwał.

kolo pasowe mam z doblo i ono widac delikatnie sobie obtarło obudowe, ciekawe jest to ze po kilku minutach piszczenie ustaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kolo pasowe mam z doblo i ono widac delikatnie sobie obtarło obudowe, ciekawe jest to ze po kilku

> minutach piszczenie ustaje

Metalowe części silnika rozszerzają się pod wpływem temperatury, może to powodować zwiększanie się dystansu pomiędzy trącymi elementami ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> rolki wymienione 2 sztuki, a pompa wody zmieniona z kompletnym rozrządem 20tys temu

> Wystarczy male psikniecie np silkonu w sprayu na pasek i cisza na chwile jest

U mnie było identycznie. Jak psikałem na pasek to ustawało na trochę.

Wymieniłem napinacz, ale nie pomogło.

Wymieniłem pasek + oczyszczenie wszystkich rolek po drodze z pozostałości po spray'u (to był błąd, że go używałem) i nastała cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.