Skocz do zawartości

Wycieczki male i duze


guttek

Rekomendowane odpowiedzi

> Panie - tereny to Wy tam macie wymarzone do off-roadu.

ok.gif szkoda że coraz mniej jest dostępnych

gminne asfaltują a leśne to wiadomo grinser006.gif

my dość często jeździmy ale parę górek bliżej - okolica Andrychowa Wadowic ok.gif

testy navary na trasie AŚ okolice żywca wink.gif

DSC_8640.JPG

a tak to przeważnie vitarki

DSC_9699.JPG

grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kilka zdjec z Polski poludniowej, z momentów w których aparat byl pod ręka

Fajnie - ok.gif

Tak mi się popatrzyło jeszcze raz na foty Stebela -

Fakt inny sprzęt - ale do zdjęć wypadało by się przyłożyć coby niebyły "rozmazane" -

I przygody zazdraszaczam -

mam bulwara - ale dochodze do wniosku że szkoda mi go w teren oslabiony.gif

A jako że błoto wciąga food.gif - muszę coś zanabyć food.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fajnie -

> Tak mi się popatrzyło jeszcze raz na foty Stebela -

> Fakt inny sprzęt - ale do zdjęć wypadało by się przyłożyć coby niebyły "rozmazane" -

zerknnij w exif te rozmazane sa robione przy F22 i czasach 1/30 rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> yyy ale taka rozdzielczos jest dla monitorow 17 calowych wiec gdzie problem?

> gdzie w regulaminie jest określona wielkość zdjęcia?

Regulamin: Przepisy dodatkowe : pkt 5 skromny.gif

900px odnosi się nie tyle do szerokości tylko dłuższego boku smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to powinno pisac ze dluzszy bok nie moze miec wiecej niz 900 , a nie szerokosc

zmień sobie po prostu rozmiar zdjęć i wklej od nowa w nowym poscie i tyle ok.gif

miałeś 5 dni na to a nie teraz dochodzenie prowadzisz ok.gif wszyscy wiedza tylko

zawsze się ktos trafi co nagle bedąc 8 lat na forum nie wie zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Albania

> Macedonia Palister

Albania poczeka jeszcze, plan na przyszły rok to Rumunia i może? Bułgaria... Za 2 lata powrót na Ukrainę, byłem w tym roku, było ciekawie, ale przydałoby się doposażyć auto w lepsze opony (teraz miałem pożyczone od Radzia z lubuskiego) i usprawnić hak z tyłu, żeby było za co wyciągać. Kilka miejsc byliśmy zmuszeni ominąć, bo jechaliśmy tamtędy 4 lata wcześniej i była rzeźnia... Do następnego wyjazdu jeszcze by się zdały pewne informacje zdobyć, a nie tylko, że "ktoś tam kiedyś wjechał" zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Albania poczeka jeszcze, plan na przyszły rok to Rumunia i może? Bułgaria... Za 2 lata powrót na

> Ukrainę, byłem w tym roku, było ciekawie, ale przydałoby się doposażyć auto w lepsze opony

> (teraz miałem pożyczone od Radzia z lubuskiego) i usprawnić hak z tyłu, żeby było za co

> wyciągać. Kilka miejsc byliśmy zmuszeni ominąć, bo jechaliśmy tamtędy 4 lata wcześniej i była

> rzeźnia... Do następnego wyjazdu jeszcze by się zdały pewne informacje zdobyć, a nie tylko, że

> "ktoś tam kiedyś wjechał"

Masz bardzo dobry plan.

My jeszcze nie wiemy dokąd pojedziemy, może Gruzja, może coś innego.

Czekamy co wymyśli Miłosz i może z nim się zabierzemy. Mam nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej na Jesiennej Jurnej Jeździe. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Masz bardzo dobry plan.

Zobaczymy, co z niego wyniknie, tym bardziej, że na Rumunię wybierają się Leony, Elmery, itd.

> My jeszcze nie wiemy dokąd pojedziemy, może Gruzja, może coś innego.

Gruzja to ciekawa koncepcja, ale moim zdaniem nie ma sensu jechać tam na mniej niż miesiąc, 2 tygodnie to dużo za krótko, a jeździć tam kilka razy pod rząd to może dobić finansowo smile.gif

> Czekamy co wymyśli Miłosz i może z nim się zabierzemy. Mam nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej > na Jesiennej Jurnej Jeździe.

Miłosz ma dobre pomysły, ale ja ze względów $ wycieczki organizuję sam lub z kimś, życie... Choć nie powiem, że nie chciałbym się kiedyś wybrać w rejon mniej znany, ot Kolski chociażby, tam bez przewodnika może być różnie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.