Skocz do zawartości

Spamowa rewolucja Październikowa ;)


cacus

Rekomendowane odpowiedzi

> Skoro koledzy tak twierdzą to nie mam prawa im nie wierzyć...

> Warto jednak sprawdzić jak daleko wkręca się śruba w feldze stalowej... jak głęboko ...

W cromie i większości nowych fiatów stosowane są już śruby ,,uni'' czyli pasujące do alu i stali. Pamętać należy by po jakis 100 km sprawdzić dokręcenie kół alu bo specyfika ich budowy powoduje, że potrafią się ,,zluzować'' po demontażu i ponownym montażu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> InstantNav, seryjna nawigacja montowana w Cromach z ostatniego wypustu. Miałem taką nawigację,

> fajny sprzęt. Mapy na karcie SD bardzo drogie, bo tylko oryginalne działają.

czyli to ost dostepna navi w cromie, bo widywalem juz 2 modele a ten pierwszy raz widze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wspomogłem gospodarkę Portugalii, a przynajmniej jednego z Portugalczyków. Wycieraczki z Biedrony - po 9.99 za sztukę. Przy tej cenie mogą się zużyć po 3 miesiącach (he he - kupiłem dwa komplety). Poprzednie Bosch od wiosny już się zeszmaciły, więc stwierdziłem że nie będę przepłacać. Jedyna wada to max. długość - tylko 22". Ale aż takiej różnicy nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzisiaj wspomogłem gospodarkę Portugalii, a przynajmniej jednego z Portugalczyków. Wycieraczki z

> Biedrony - po 9.99 za sztukę. Przy tej cenie mogą się zużyć po 3 miesiącach (he he - kupiłem

> dwa komplety). Poprzednie Bosch od wiosny już się zeszmaciły, więc stwierdziłem że nie będę

> przepłacać. Jedyna wada to max. długość - tylko 22". Ale aż takiej różnicy nie robi.

Właśnie jestem na etapie kupna wycieraczek. Ciekawe czy te wycieraczki są we wszystkich Stonkach? Tak na szybko- jaki mamy rozmiar? niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie jestem na etapie kupna wycieraczek. Ciekawe czy te wycieraczki są we wszystkich Stonkach?

> Tak na szybko- jaki mamy rozmiar?

600/425 - mniej więcej (różne firmy robią zestawy dla Cromy o nieco innych długościach). Ja wziąłem 17" i 22" - czyli najkrótszą i najdłuższą z dostępnych. Krótsza jest minimalnie dłuższa od poprzedniej jaką miałem, dłuższa jest zauważalnie krótsza. Ale tak jak napisałem - już na szybie różnicy wielkiej to nie robi (w sensie nie zahaczy o dach, ani nie zostawi wody w ważnym obszarze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no i nastała zima....

> jestem na letnich oponach 200 km od Warszawy, gdzie leżą sobie zimówki... a tu ciągle pada sobie

> śnieżek

> stan z 16:30

> Obecnie jest z 5 cm więcej

> Nie dałem rady ruszyć na trawie

U mnie od rana jest już dużo gorzej a teraz to do samochodu z szuflą musiałbym iść.

W Stilo od czwartku zimówki, w Krowie ciągle lato(fajnie się dzisiaj ślizgało), mam w piwnicy całe koła, ale nie chce mi się zmieniać, może przy okazji podjadę do mechanika to mi przełoży koła. smile.gif

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 3-wsi disiejszy poranek przywitał mnie lekkim puszkiem koloru białego ale znikł szybko... teraz pod wieczór znowu spadło coś w kształcie gradu i znowu biało... ale u mnie od Poniedziałku zima na kołach więc jestem gotowy ... muszę wypryskać resztki płynu letniego i zimowy zalać....

Może ta zima będzie ciężka ... musze o jakiś łańcuchach pomyśleć na 215 / 55/ R16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja tez na letnich, ale sniegu nie ma poki co w Katowicach.

Teraz w Białymstoku jest juz ze 3 razy wiecej niz na fotce z 16:30!

Masakra, w srodku zimy tyle nie bylo sniegu czasem passed_out.gif

Jadac 45km/h na 4 dodanie gazu zatrudnia od razu ASR

Jutro mam jazde po miescie i powrot do Wawy 200 km passed_out.gif

Na Kumho kierowalnosc calkiem niezla, ale hamowanie i ruszanie bardzo, bardzo slabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no i nastała zima....

> jestem na letnich oponach 200 km od Warszawy, gdzie leżą sobie zimówki... a tu ciągle pada sobie

> śnieżek

> stan z 16:30

> Obecnie jest z 5 cm więcej

> Nie dałem rady ruszyć na trawie

U nas w kujawsko-pomorskim w ciągu dnia było +3st. Ale sucho. Zdążyłem zmienić dziś opony. W kolejce rano byłem trzeci do zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co to się dzieje...? kolejny żegna się z Cromą

Kazu co tak nagle Cię wzieło aby Cromy się pozbywać? I co masz na oku? A tak na marginesie czy pogoda za oknem ma wpływ na te decyzje bo w krótkim czasie jedna croma zmieniła właściciela a druga czeka w kolejce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest okazja zmienic na mlodsze auto, i bron boze nie pogoda.Auto mialo zostac zmienione za jakies 3

> lata, ale trafila sie teraz okazja to zmienie

Skąd ja to znam ok.gif, chyba, że wiesz....... powiemy im prawdę, że Croma do kara.gif ....py i wogóle grinser006.gif270635636-JUMP2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Myslisz zeby zaczac psioczyc co to za nie fajne auto??

Oczywiście grinser006.gifgrinser006.gifgrinser006.gif

> w Octavii masz juz zimowki??

No właśnie nie, przed chwilą założyłem kpl. u żonki w Twingo, ale czasu na Octę nie starczyło. Jutro mam zamiar, bo inaczej będzie bieda, u nas sypie jak diabli.

ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima w Bielsku:

http://www.super-nowa.pl/art.php?i=24390

Ogólnie tragedia, lód miejscami i można się przelecieć.

Croma stoi pod wiatą i czeka na dodatnie temperatury, panda darła jak szalona w brei śniegowej ale na oblodzonych wiaduktach zero przyczepności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.