Skocz do zawartości

Jaki gwint na przód?


brzosti

Rekomendowane odpowiedzi

> MTS?

no.gifhehe.gifcrazy.gifmad.gifoslabiony.gifnono.gif

> bilB6?

claps.gifok.gifsmile.gifyay.gifzlosnik2.giffood.gif

> Chodzi mi o zawias w rozsądnych pieniądzach. Czy jest sens inwestować w bila?

a czy jest sens zakładać 1,2 ????

.... albo chcesz mieć zawieszenie albo kup se MTSa facepalm%5B1%5D.gif ino nie płacz za miesiąc...

> Pozdrawiam

Ja Ciebie również...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy do czego używasz auta, jeśli do sportu to na pewno warto zainwestować więcej monety w zawias, ok.gif

jeśli natomiast do jazdy na co dzień to moim zdaniem MTS wcale nie jest taki zły i nie rozumiem czemu tak większość na niego narzeka, jeżdżę prawię dwa lata lato/zima na takim gwincie i nic złego kompletnie się nie dzieje, jedyne na co mogę narzekać to springi z tyłu bo skrzypią i są ciut za miękkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bil jest wart kazdego grosza niestety. Do clio wolałem kupić nowego bila i gorszy silnik bo jednak

> bil robi przepaść

no dobra, ale jest coś takiego jak B6 gwint? czy to amory, które dają się dopiero zmodyfikować do gwintu?

jeśli chodzi o markowych producentów to spotyka się raczej FK i ewentualnie KW do naszych taczek... niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zależy do czego używasz auta, jeśli do sportu to na pewno warto zainwestować więcej monety w

> zawias,

> jeśli natomiast do jazdy na co dzień to moim zdaniem MTS wcale nie jest taki zły i nie rozumiem

> czemu tak większość na niego narzeka, jeżdżę prawię dwa lata lato/zima na takim gwincie i nic

> złego kompletnie się nie dzieje, jedyne na co mogę narzekać to springi z tyłu bo skrzypią i są

> ciut za miękkie

ja osobiscie mam gwint FK jezdze na nim od nie dawna wiec nie powiem ci czy jest twardo czy miekko ale jest twardziej jak na zawieszeniu -40 waiteka (spring + amor)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no dobra, ale jest coś takiego jak B6 gwint? czy to amory, które dają się dopiero zmodyfikować do

> gwintu?

kupujesz B6 i dajesz do Zerkopolu do zrobienia gwinta smile.gif Cały proceder na nowych tajlach przechodził MOrgan i Broker, więc jak ktoś chce więcej wiedzieć to uderzać do tych chłopaków... a może się odezwą...

> jeśli chodzi o markowych producentów to spotyka się raczej FK i ewentualnie KW do naszych taczek...

ja miałem gwinta FK i ok.gif ale już nie mam i PZM1 goszczą w sejku...

masz racje DEV oryginalne gwinty, nie żadne home made itp wychodziły spod loga FK (o KW nie słyszałem akurat ale nie zaprzeczam), tera MTS czy TA Matrix próbuje coś robić ale ja bym osobiście nie ryzykował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a czy jest sens zakładać 1,2 ????

> .... albo chcesz mieć zawieszenie albo kup se MTSa ino nie płacz za miesiąc...

> Ja Ciebie również...

nie napinaj się tylko daj konkrety ok.gif

Większość jezdzi na mts-ach a napinają się ze mają nie wiadomo co no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zależy do czego używasz auta, jeśli do sportu to na pewno warto zainwestować więcej monety w

> zawias,

> jeśli natomiast do jazdy na co dzień to moim zdaniem MTS wcale nie jest taki zły i nie rozumiem

> czemu tak większość na niego narzeka, jeżdżę prawię dwa lata lato/zima na takim gwincie i nic

> złego kompletnie się nie dzieje, jedyne na co mogę narzekać to springi z tyłu bo skrzypią i są

> ciut za miękkie

wszystko i na temat claps.gif20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podczepię się pod temat co by nowego nie zakładać .

> Gdzie najlepiej kupić bilsteina B6 nowe cały komplet ?

Odpiszę Tobie, bo tez pytasz.

Amorki B6 swojego czasu były na alledrogo, nie wiem jak jest teraz bo nie sprawdzałem. Jeśli chcesz kupić b6 i przerobić go na gwintowanego, to nie ma sensu uderzać do jakiegoś kolesia z alledrogo tylko walić prosto do zerkopolu i tam wszystko załatwiać. Koszt takiego gwintu to około 1900pln, jak ktoś jest zainteresowany to niech wali priv, podam numer do gościa który ogarniał mi temat amorków b6 od początku do końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tego co orientowałem się obecnie B6 przód nowy wręcz nie istnieje tz przestali produkować również

> w zerkopolu nie ma dzwoniłem tylko szukać z 2 ręki, co do tyłu są jeszcze obecne na allegro

Na ebay.de jeszcze jest duzo smile.gifhttp://www.ebay.de/itm/BILSTEIN-B6-Sport...=item19cdc01efc tutaj gość ma np 10kpl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie napinaj się tylko daj konkrety

poczytaj trochę fora zarówno AK jak fałwejowskie.... ok.gif

> Większość jezdzi na mts-ach a napinają się ze mają nie wiadomo co

tu nie rozumiem twojego przekazu, pytania, oskarżenia, stwierdzenia.... może jaśniej pisz o co Ci kaman...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To akurat sa tylne

Za bardzo nie znam DE, ale jak przeczytałem "Einbauort: hinten/rear" to zrozumiałem jako komplet, no i też ta cena około 730PLN to myślałem że za kpl. 270751858-jezyk.gif Ale nie będę zaprzeczać i kłócić się z kimś kto mieszka w DE i pracuje 270751858-jezyk.gif i na pewno zna lepiej niemiecki smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> poczytaj trochę fora zarówno AK jak fałwejowskie....

> tu nie rozumiem twojego przekazu, pytania, oskarżenia, stwierdzenia.... może jaśniej pisz o co Ci

> kaman...

forum to forum ok.gif

zeczywistosc jest taka jak pisałem wyzej zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.