Skocz do zawartości

wypas w starym stylu


Rekomendowane odpowiedzi

> Ja na szczescie nie mam takich kosztownych aspiracji, zadowolilbym sie 4,75-metrowym Fiatem 130 .

dlatego ja mam W108 - cena znośna a z wyglądu troche udaje W100 zlosnik.gif

a Fiat 130 fajny, nawet ostatnio był na allegro ładny zlosnik.gif

taki wieeelki DF hehe.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak

Slinie sie na niego od kilku lat, tym bardziej, ze jest praktycznie z mojego podworka. Sledze go odkad wyplynal na powierzchnie, jeszcze przed wpisaniem do rejestru zabytkow. Zastanawiam sie tylko co z nim jest niehalo ze od tylu lat sie nie sprzedal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Slinie sie na niego od kilku lat, tym bardziej, ze jest praktycznie z mojego podworka. Sledze go

> odkad wyplynal na powierzchnie, jeszcze przed wpisaniem do rejestru zabytkow. Zastanawiam sie

> tylko co z nim jest niehalo ze od tylu lat sie nie sprzedal.

to specyficzne auto i musi się na nie znaleźć amator - za podobną cenę można mieć Mercedesa, BMW i ludzie idą często tą drogą. Fiaty to bardziej 124 spider, 850, 130 ale coupe. Ten sedan to nie jest auto któremu każdy się poświeci, choć mnie osobiście bardzo się on widzi ok.gif

Poza tym podejrzewam że dostać do niego jakieś części to mission imposiible zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poza tym podejrzewam że dostać do niego jakieś części to mission imposiible

Gdzieś na jakimś forum czytałem, jak gość kombinował z częściami do 130 Coupe - ponoć tarcze hamulcowe brał z czegoś zupełnie innego i poprawiał na tokarce żeby pasowało, to samo z klockami, też z czegoś tam dobierał i musiał "poprawiać" icon_eek.gif bo kompletnie nie idzie do tego dostać części... Z tym będzie podobnie. A i z tego co pamiętam to cena również nie była jakaś atrakcyjna, chociaż auto bardzo fajne ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gdzieś na jakimś forum czytałem, jak gość kombinował z częściami do 130 Coupe - ponoć tarcze

> hamulcowe brał z czegoś zupełnie innego i poprawiał na tokarce żeby pasowało, to samo z

> klockami, też z czegoś tam dobierał i musiał "poprawiać" bo kompletnie nie idzie do tego

> dostać części... Z tym będzie podobnie.

Kazdy youngtimer to mniejsze lub wieksze wyzwanie - jestem tego swiadom. Juz moje zupelnie niezabytkowe Uno miewa problemy z niektorymi czesciami, a dopiero co zaczelo szukac kiecki na swoja 20-stke grinser006.gif.

> A i z tego co pamiętam to cena również nie była jakaś

> atrakcyjna, chociaż auto bardzo fajne

Zobaczymy, moze kiedys. Mam faze na auto do trzymania w garazu i wyjezdzania nim tylko w sloneczne dni, najlepiej na dluzsza trase (300-500 km). Jedyny wymog - nie moze tracic wartosci i generowac kosztow cyklicznych od samego postoju w garazu. Ten Fiacior spelnia go doskonale ok.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> normalnie prawie że czuję nosem na tym zdjęciu jak pachnie ta skóra i to drewno

> W100 oczywiście

Cudowny..prawdziwa limuzyna, prawdziwa skóra i pawdziwie piękny

Mój Pullman wink.gif szkoda ze w skali 1:18- z BMW 2002 Baur dla porównania wielkosći

DSC00542.JPG

DSC00541.JPG

DSC00558.JPG

DSC00562.JPG

DSC00555.JPG

i na dokładkę cos jeszcze :

DSC00567.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> piękne modeliki

Pięknie- bo piękne były samochody.. Pod maską tyle szczegółów a w tych nowych- 5 kawałków plastiku i koniec. Dlatego zbieram np stare BMW w skali 1:18 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pięknie- bo piękne były samochody.. Pod maską tyle szczegółów a w tych nowych- 5 kawałków plastiku

> i koniec. Dlatego zbieram np stare BMW w skali 1:18 ...

da się kupić takie E12 ? i ile to kosztuje bo w ogóle nie jestem w temacie spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> da się kupić takie E12 ? i ile to kosztuje bo w ogóle nie jestem w temacie

hmm szczerze mówiąc e12 w skali 1:18 ładnie zrobionej czyli AutoArt, Minichamps nie widziałem. z BMW w 1:18 AutoArt mam E21, E28, kilka 2002, E9 3.0, 635 csi E30..

Co do cen to niestety AutoArty teraz kosztują w granicach 300-500 a pare lat temu i po 100 kupowałem wink.gif

w skali 1:43 Minichamps są np

dsc01780gn6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.