Skocz do zawartości

[KZAK] VW/Audi...


Kiwal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tematow podobnych bylo juz milion ale malo adresujacy moje bariery brzegowe.

Tak wiec samochod musi byc albo VW Passatem, albo Audi A4, A5, A6.

Musi byc w kwocie do 200tys wg cen katalogowych.

Musi emitowac mniej niż 155g CO2.

Moja rodzina to 2+2 przy czym jedno z grona "+2" ma pol roku a drugie 3 lata.

I tak sobie mysle ze Passat moglby byc w wersji CC z wszystkim co sie da do niego wlozyc, A4 - podoba mi sie Allroad - bedzie przecietnie wyposazone, a A5 czy A6 to moglyby byc gołe wersje...

A co brac Ak mysli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Audi A5 Sportback 1.8 TFSI 136g. 2.0TFSI niestety 159g.

> Edit:

> 2.0 TFSI też by pasowało, emisje podałem dla wersji quattro - przy przednim napędzie 144g.

Pisalem o Passacie.

A ze w Audi 2.TSI z automatem wchodzi w gre to wiem grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja bym brał A5 sportback. 2.0 tfsi z multitronic 167kzł, tyle samo co 2.0tdi 170KM z tą skrzynią.

> Na doposażenie starczy No chyba, że oczekujesz wodotrysków i oczka wodnego w kabinie.

Jasnej kabiny, Navi, plus kilku niezbednych funkcji typu fotochromatycznych lusterek, Bluetootha do GSM-a, tempomatu, itp i wyszlo w limicie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do cc średnio wygodnie się wsiada i wysiada...

dla 4 osób miejsca w środku pod dostatkiem...

z tyłu dla osób 180cm jest ok...wyżej nie wiem choć patrząc na wysokość samochodu i opadający dach może być problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z kosztów paliwa pewnie. Jedno z drugim ma bezpośredni związek.

czyli to taki wybieg marketingowy-zastanawiamy sie ile dane auto pali,ale poniewaz na AK kazdego na paliwko stac to zapytamy o emisje?

potem wykonamy proste dzialania arytmetyczne i wiemy ile spala a przy tym cieszymy sie opinia dbajacego o przyszlosc naszej planety ok.gifzlosnik.gif

a powaznie-pewnie podatek drogowy nono.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czyli to taki wybieg marketingowy-zastanawiamy sie ile dane auto pali,ale poniewaz na AK kazdego na

> paliwko stac to zapytamy o emisje?

> potem wykonamy proste dzialania arytmetyczne i wiemy ile spala a przy tym cieszymy sie opinia

> dbajacego o przyszlosc naszej planety

> a powaznie-pewnie podatek drogowy

Nie. Po prostu zamiast sie wdawać w szczegóły odnośnie spalania i dywagacji diesel benzyna podaje sie emisje co2. Nie dla członków AK tylko dla pracownika ktory ma prawo wybrać sobie auto służbowe. To oczywiscie jedna z opcji. Wylacznie domysl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> znaczy to, ze w markach premium rzeczy, ktore w takim fjordzie masz w standardzie tam juz sa za

> doplata i jako opcja

> po drugie to niby mamy luksusowy samochod, ale zydle w szmacie, lampy w h7 itd itp i tak naprawde

> tego luksusu nie ma

Polityka firmy - zerknałem na efl.pl 2.0 TFSI kosztuje ok. 170 tzł. 30 kawałków nie starczy na doposażenie? niewiem.gif

Zresztą, chyba nie sprzedają sie w cenach nominalnych, czy sie mylę? icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Polityka firmy - zerknałem na efl.pl 2.0 TFSI kosztuje ok. 170 tzł. 30 kawałków nie starczy na

> doposażenie?

az wrzucilem konfigurator

175k w manualu

bardzo szybko sie robi 200k tylko po wybraniu lakieru i jakiegos pakietu z tapicerka skorzana i co ciekawe nawigacja

dorzucisz kilka innych niezbednikow i masz 250k spokojnie

> Zresztą, chyba nie sprzedają sie w cenach nominalnych, czy sie mylę?

raczej sie nie mylisz

jednak kolega nie napisal czy limit dotyczy ceny po rabacie czy cennikowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A6 oczywiscie najfajniejsze, ale gole to IMO straszna porazka

> Pasek w takim budzecie to profanacja

Raczej sensownie wyposażona klasa średnia wyższa ok.gif

> Bierz wypchane A4 kombi najlepiej w automacie

Za 200 kzł wejdzie dużo do wypchania? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zydle wszedzie sa w doplacie. Ale tam nie ma nawet komputera pokladowego, czujnikow cofania,

> lusterek fotochromatycznych, nie wspominajac o Navi...

w PL widze, ze fajny pakiet dla A6 jest z nawi i skora

wiadomo, ze skorzane zydle wszedzie sa doplata

tylko poziom, ktory jest akceptowalny w pasku IMO juz nie jest akceptowalny w klasie wyzszej w dodatku premium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.