Skocz do zawartości

Pozegnac sie chcialem z bracia chevroletowa


ZUBERTO

Rekomendowane odpowiedzi

Po prawie 3 latach rozstalem sie z moim Lacetti, pora na rozstanie z kacikiem (z przyzwyczajenia bede jeszcze pewnie jakis czas Wam marudzil).

Jak to mowia, znow jestem szczesliwy grinser006.gif

Czulem sie tu swojsko jak na IKL-u skad przywedrowalem, to nie Skoda, ze sie "nikomu nie psuje" i nic sie nie dowiesz, ani Opel gdzie na powitanie ostrzezenie wyrwalem rotfl.gif

Kusi mnie Cruz (mysl o Aveo przepadla w otchlaniach swiadomosci poszukiwacza), ale jednak 2 raz do tej samej rzeki nie chce pod rzad wchodzic, choc nie mowie kategorycznego NIE.

pub2.gifbanana-wave.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po prawie 3 latach rozstalem sie z moim Lacetti, pora na rozstanie z kacikiem (z przyzwyczajenia

> bede jeszcze pewnie jakis czas Wam marudzil).

> Jak to mowia, znow jestem szczesliwy

> Czulem sie tu swojsko jak na IKL-u skad przywedrowalem, to nie Skoda, ze sie "nikomu nie psuje" i

> nic sie nie dowiesz, ani Opel gdzie na powitanie ostrzezenie wyrwalem

> Kusi mnie Cruz (mysl o Aveo przepadla w otchlaniach swiadomosci poszukiwacza), ale jednak 2 raz do

> tej samej rzeki nie chce pod rzad wchodzic, choc nie mowie kategorycznego NIE.

Czyli zainwetsowałeś w bryke i ją sprzedales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak, zaplacilem za naprawe (kupujacy widzial go w stanie rozebranym u wspolnego mechanika, ktory mu

> auto poskladal, a ja wzialem $ jak na gotowo).

No cóz takie zycie. Ja nadal wierze w Chevroleta i nawet namowiłem ojca na zakup Aveo. Jezdze po swiecie, jezdze roznymi samochodami i powiem ze wszystkie są jednakowe pod wzgledem jakosci tylko w kazdym sie psuje co innego i w innym czasie. Powodzenia w szukaniu nastepcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po prawie 3 latach rozstalem sie z moim Lacetti, pora na rozstanie z kacikiem (z przyzwyczajenia

> bede jeszcze pewnie jakis czas Wam marudzil).

> Jak to mowia, znow jestem szczesliwy

> Czulem sie tu swojsko jak na IKL-u skad przywedrowalem, to nie Skoda, ze sie "nikomu nie psuje" i

> nic sie nie dowiesz, ani Opel gdzie na powitanie ostrzezenie wyrwalem

> Kusi mnie Cruz (mysl o Aveo przepadla w otchlaniach swiadomosci poszukiwacza), ale jednak 2 raz do

> tej samej rzeki nie chce pod rzad wchodzic, choc nie mowie kategorycznego NIE.

Powodzenia w szukaniu następcy ok.gif Mam nadzieję że tym razem będziesz miał więcej szczęścia wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam już czwartego i to z własnego wyboru

Ja mam już piąte auto ze stajni GM, ale dopiero trzeciego Chevroleta. I w sumie to poza Saabem wszystkie inne pojazdy GM wspominam miło. Psuły się od czasu do czasu, ale nigdy poważnie. Zazwyczaj miały pełno interesujących rozwiązań elektronicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2004, ale w przyszłym roku chyba będę sprzedawał i tak się zastanawiam na Cruzem. Jak już to celowałbym w sedana z 1,4T ale nie ma frown.gif Marzy mi się nowe S60, ale za drogie nawet używki, a V40 dopiero się pojawiło.

W razie co to wpadaj TUTAJ dużo ciekawych porad, których nie znajdziesz na AK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Dzisiaj nadszedł ten dzień i Lacetti zmienił właściciela.Zamieszkał dwa kilometry od dotychczasowego miejsca postoju wink.gif Auto dojechało w dobrej kondycji do 117kkm.Oby następny był tak dobry jak Lacetti pozdrawiam brać Chevroletową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzisiaj nadszedł ten dzień i Lacetti zmienił właściciela.Zamieszkał dwa kilometry od

> dotychczasowego miejsca postoju Auto dojechało w dobrej kondycji do 117kkm.Oby następny był

> tak dobry jak Lacetti pozdrawiam brać Chevroletową.

Podobnie jak u mnie - też blisko 117 kkm.

Sądząc po zwrocie składek ubezpieczenia, Lacetti szybko znalazło nowego właściciela smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzisiaj nadszedł ten dzień i Lacetti zmienił właściciela.Zamieszkał dwa kilometry od

> dotychczasowego miejsca postoju Auto dojechało w dobrej kondycji do 117kkm.Oby następny był

> tak dobry jak Lacetti pozdrawiam brać Chevroletową.

A przesiadka na ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jaki rocznik

> Wrzuc fotke

Dzisiaj w nocy przyjechaliśmy do domu.Zrobiłem cytryna 300km i teraz to jest inna jazda cool.gif Motor 2litry 136KM ale najfajniejszy jest zawias to jest klasa sama w sobie.Fotki za pare dni pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.