Skocz do zawartości

Tanie, w miare nowe auta.... (otomoto)


Antoine

Rekomendowane odpowiedzi

> Co to za ogloszenia na otomoto sa... GP Abarth 2008 za 14kzl pare 2-3 letnich 500ek z dieslem za

> 12kzl...

> tylko ze w ogloszeniu brak nr telefonu.... jakiś tekst

no jak to nie wiesz? Samochód odbierasz mailem w postaci załącznika JPG po uprzednim przelaniu właścicielowi zaliczki. rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenia na zaliczki nie są od dziś, natomiast pojawiają się niemalże codziennie OKAZJE, najgorsze, że co raz to bardziej perfidne i wydumane, np zakładane są oddzielne strony firmowe, podawane jest ludziom list przewozowy nadania auta, na tych stronach można to potwierdzić i ludziska jak owce idą na rzeź wysyłając kasę.Mało tego dopowiem, że nie tylko zaliczki ale całe wartości aut 5-7 tyś euro wpłacają, konta są szybko czyszczone z kasy i nie ma możliwości namierzenia, bo są zakładane albo na fałszywe dane, albo tylko na imię i nazwisko.

Maile przychodzą w j. polskim, najczęściej z translatora tłumaczenie, ale są już cwaniacy co dość składnie piszą (może wynajmują tłumaczy-nie wiem).

Dodam też, że pojawiły się też sytuacje, gdzie zaliczkowcy po wymianie korespondencji zaczynają grozić ludziom, że jak nie wpłacą to to czy tamto zrobią.

Ogólnie temat nieciekawy i trzymać się z daleka. Przy szukaniu aut kierować się rozumem, że nikt Wam za połowe czy 60% wartości nie odda w pełni sprawnego auta, byście mogli się nim cieszyć, pomimo tego że Mikołaj niedaleko w tej dziedzinie OKAZJI nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bedzie moje juz sie skontaktwałem ze sprzedawca

Ja też już szykuję mamonę hahaha.gif

Może porównamy wersję odpowiedzi

Quote:

Dear Customer,

I am Mr.Vernon Otniel and I will answer at your inquires in behalf of H.A.C. CONTRACTS LIMITED, United Kingdom.

The vehicle that you are interested in, it was under a leasing contract at H.A.C. CONTRACTS LIMITED, but the owner was unable to pay his monthly installments to our company, so we have take back the possession of this vehicle.

Now we are selling it at the price listed, to recover the remaining debit of the leasing contract and this is the final price of this vehicle with no other liabilities (debts) or hidden taxes to our company.

The vehicle is European version with the steering wheel original on the left side, in excellent condition, never involved in accidents.

It will come with service book, all documents required for registration and 6 months warranty from our company.

We have our own Logistics Division and we offer you very attractive delivery services at reasonable rates (only fuel and highway fees). In order to minimize the costs of this transaction, we are billing only fuel and highway fees. Please tell us your exact location in order to give you the exact amount you must pay for delivery.

Given that this is our first transaction, we prefer to use Allegro transactions to make sure that you'll get your vehicle and we will get the money in a safe way.

For more details how the transaction will take place, please call us at the phone number below or just reply to this e-mail.


To co ? Kupujesz? : Jakoś przeboleję tę okazję biglaugh.gif

btw

Może ktoś zarejestruje ten adres [email protected] na jakiś 270747800-sex.gif270747800-sex.gif stronach biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bez ogladania to kupilbym tylko auto zamowione w salonie jako nowe.

> ojoj. błąd. mozna się pomylić i w tym przypadku. więcej napisać nie mogę ale sporo widziałem.

Weź nie strasz sciana.gif. Na przełomie marca/kwietnia odbieram nowego forda fiestę. Trza będzie brata poprosić o zabranie czujnika lakieru facepalm%5B1%5D.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Weź nie strasz . Na przełomie marca/kwietnia odbieram nowego forda fiestę. Trza będzie brata

> poprosić o zabranie czujnika lakieru .

poprostu zycie. kazdemu w fabryce , podczas transportu załadunku/ rozładunku moze sie przydazyc uszkodzenie

sprzedawca ze slaska co mieszka w jukeju nie odpisał do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.