Skocz do zawartości

będę robił wiochę?


tomecki

Rekomendowane odpowiedzi

LEDy SMD właśnie sobie na allegro zamówiłem i polecą w ringi... zlosnik.gif

Tak dla testów zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Szczerze- podoba mi się białe światło w ringach i chcę spróbować. Poza tym dwa tygodnie temu przepaliła mi się postojówka. Włożyłem zwykłą żarówkę i świeci jaśniej niż oryginał. Oryginalne widziałem na allegro- 70zł / szt (jedna aukcja z taką ceną była). Ale zobaczę jak to będzie z tym wynalazkiem wyglądać, najwyżej będę dalej kombinował zlosnik.gif

Wrzucę foty jak dojadą biglaugh.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> LEDy SMD właśnie sobie na allegro zamówiłem i polecą w ringi...

> Tak dla testów

> Szczerze- podoba mi się białe światło w ringach i chcę spróbować. Poza tym dwa tygodnie temu

> przepaliła mi się postojówka. Włożyłem zwykłą żarówkę i świeci jaśniej niż oryginał.

> Oryginalne widziałem na allegro- 70zł / szt (jedna aukcja z taką ceną była). Ale zobaczę jak

> to będzie z tym wynalazkiem wyglądać, najwyżej będę dalej kombinował

> Wrzucę foty jak dojadą

Też będe miał ledy grinser006.gif i tez będe robił wioche yay.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> LEDy SMD właśnie sobie na allegro zamówiłem i polecą w ringi...

> Tak dla testów

> Szczerze- podoba mi się białe światło w ringach i chcę spróbować. Poza tym dwa tygodnie temu

> przepaliła mi się postojówka. Włożyłem zwykłą żarówkę i świeci jaśniej niż oryginał.

> Oryginalne widziałem na allegro- 70zł / szt (jedna aukcja z taką ceną była). Ale zobaczę jak

> to będzie z tym wynalazkiem wyglądać, najwyżej będę dalej kombinował

> Wrzucę foty jak dojadą

wrzuc fote jak wygladaja zamontowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie wiem nawet jakie, znalazłem w samochodzie

ciezko dostac te 10W, wszedzie od reki dostepne sa tylko 4W spineyes.gif

w serwisie to wiesz ile wolaja za caly wklad wink.gif

ja osobiscie nie kupowalem, tylko ojciec jak kupowal do siebie to wzial od razu kilka wiecej dla mnie ok.gif

i reki obciac sobie za ten serwis opla nie dam tongue.gif

ale w tesco przy gorczewskiej w wawie widzialem na wlasne oczy ok.gif

te 4W ledwo swieca, w nocy cos tam widac ale w dzien praktycznie ringi sa niewidoczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie wiem nawet jakie, znalazłem w samochodzie

potrzebna jest żarówka BA9S o mocy 10W co jest rzadkością i żarówki te są drogie, ok 10 PLN, do E90 nowa z oprawką z ASO kosztuja ok 130 PLN pad.gif Ja kiedyś rozciąłem umiejętnie swoje oprawki i teraz każda wymiana jest kwestią odklejenia taśmy izoalcyjnej i rozsunięcia oprawki, polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> potrzebna jest żarówka BA9S o mocy 10W co jest rzadkością i żarówki te są drogie, ok 10 PLN

sprawdzę te LEDy i jak będzie lipnie to kupie, dzięki za link

> do

> E90 nowa z oprawką z ASO kosztuja ok 130 PLN

to samo do E39 (2 tygodnie temu były na allegro oryginalne za 70zł/szt)

> Ja kiedyś rozciąłem umiejętnie swoje oprawki i

> teraz każda wymiana jest kwestią odklejenia taśmy izoalcyjnej i rozsunięcia oprawki, polecam

ile razy mam mówić, że mam tak samo? zlosnik.gif przynajmniej w jednej lampie, na drugą nawet nie patrzyłem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A wie kolega o tym ze moc swiecenia reguluje sie wsunieciem i wysunieciem zaroweczki (ogniskową) ?

no właśnie kojarzę coś i nawet o to tu pytałem, ale chyba było zero konkretów cfaniaczek.gif

co dokładniej się wsuwa / wysuwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> potrzebna jest żarówka BA9S o mocy 10W co jest rzadkością i żarówki te są drogie, ok 10 PLN, do

> E90 nowa z oprawką z ASO kosztuja ok 130 PLN Ja kiedyś rozciąłem umiejętnie swoje oprawki i

> teraz każda wymiana jest kwestią odklejenia taśmy izoalcyjnej i rozsunięcia oprawki, polecam

ja mam dwa kompety wink.gif ori i nie ori wink.gif dostalem z autem wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wrzuc fote jak wygladaja zamontowane

Tadam zlosnik.gif

A więc... przesyłeczka przyszła w momencie małej... biesiady 20.GIF, ale nie omieszkałem po wszystkim zjeść do samochodu smile.gif

Zdjęcia nie są "sensowne", bo już trochę spineyes.gifrotfl.gif I nie mogłem nigdzie pojechać, tylko cykać na parkingu zlosnik.gif

Takie oto pudełeczko

DSC03991.JPG

Z takim czymś w środku

DSC03989.JPG

Które to zastąpiło takie coś

DSC04020.JPG

I w samochodzie. Uprzedzam! Bawiłem się czasem naświetlania, ale barwa światła skopana, jakoś nie pomyślałem, żeby ustawić pub2.gif270635636-JUMP2.gif

Postojówki:

DSC03994.JPG

DSC03996.JPG

DSC03999.JPG

DSC04003.JPG

Dzienne

DSC04005.JPG

Mijania

DSC04012.JPG

Wstępnie jestem zadowolony, jak będę miał więcej czasu, żeby pobawić się aparatem to wrzucę lepsze foty zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> One są białe, mówiłem, że aparat kłamie

> Dwie foty z dzisiaj, bo zimmmnooo

Kupa!

Nie ma porównania ze standardem!

Poza tym, co to za "dzienne" z ringami?

U mnie DLR świecą się bez ringów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mój błąd, to były postojówki na włączonym zapłonie, wtedy palą się i dzienne i ringi

Z tą kupą przesadziłem lekko. Po korekcie barwy wydaje się być OK.

Wiele taki wynalazek kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tą kupą przesadziłem lekko. Po korekcie barwy wydaje się być OK.

spox, nie żywię urazy hehe.gifzlosnik.gif

> Wiele taki wynalazek kosztuje?

allegro

od 100ki w górę, ja bez porównywania kliknąłem chyba w najtańsze zlosnik.gif (ekspresowa dostawa pocztą zlosnik.gif )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ty masz coś z tymi żółtymi Pamiętam, że przy poprzedniej Buni, też miałeś taki projekt Trzeba

> przyznać, że zacnie to wygląda

no i juz mialem praktycznie caly material na dokonanie tjuningu ale w ciagu praktycznie tygodnia wpadlem na swietny pomysl ze sprzedaje e46 i biore sie za e90 w 2xturbo jak sie trafi w dobrej kwocie ladnie wyposazone wink.gif

Dzis jak bede mial chwile to moze bede walczyc z przeciwgielnymi , zrobie sobie zolte i potem bede myslal co dalej ze soba zrobic wink.gif

a w planie mam:

wywalic klapki kolektora - zaslepki juz mam

nowe uszczelki

wyczyscic kolektor i zawor EGR oraz rury do IC i Tss..

zmienic wiekszosc wezy podcisnieniowych

zmienic wszystkie swiece zarowe

Po sprzedazy e46

szukac jakis 19cali ew. kupic takie jak mam teraz ale w nienagannym stanie lub proste i nie spawane... smile.gif

Jak bedzie 19cali to moze kiedys jakies lekkie sprezyny lub kokret gleba - ale nie wiem dobrze mi sie lata teraz na wyskosci...

Z czasem jak sie uda:

To zmiana IC , caly wydech , program na pelno szmocy devil.gif ale to bardzo odlegle smile.gif mozliwe ze nidy nie bedzie zrobione wink.gif

taki plan chwilowo mam zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.