Skocz do zawartości

Moje marzenie na dupowóz


koNik

Rekomendowane odpowiedzi

o takie jest... E34 M5 touring zlosnik.gif

E34-M5-touring.jpeg

choc tego mi się raczej nie uda spełnić, bo mało ich... od pewnego czasu chodzi za mną jednak M5 sedan zlosnik.gifzlosnik.gif a to juz jest bardziej realne smile.gif

Czy ktoś z kolegów użytkował takie auto kiedyś? Da się to utrzymać? :D Zakładamy zakup auta za ok 25-30 tys. czyli nie jakoś strasznie dorżniętego zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> o takie jest... E34 M5 touring

> choc tego mi się raczej nie uda spełnić, bo mało ich... od pewnego czasu chodzi za mną jednak M5

> sedan a to juz jest bardziej realne

> Czy ktoś z kolegów użytkował takie auto kiedyś? Da się to utrzymać? :D Zakładamy zakup auta za ok

> 25-30 tys. czyli nie jakoś strasznie dorżniętego

musi byc w sedanie smile.gif

ponoc pancerne auta.

tu jedna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> o takie jest... E34 M5 touring

> choc tego mi się raczej nie uda spełnić, bo mało ich... od pewnego czasu chodzi za mną jednak M5

> sedan a to juz jest bardziej realne

> Czy ktoś z kolegów użytkował takie auto kiedyś? Da się to utrzymać? :D Zakładamy zakup auta za ok

> 25-30 tys. czyli nie jakoś strasznie dorżniętego

dorzuc 10 tys i zaczną się poszanowane egzemplarze smile.gif z tym, że te słabsze. wersja nurburgring z mk2 felunkiem, to poniżej 50 tysia nie podejdziesz do tematu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dorzuc 10 tys i zaczną się poszanowane egzemplarze z tym, że te słabsze. wersja nurburgring z mk2

> felunkiem, to poniżej 50 tysia nie podejdziesz do tematu:)

a ja bym własnie chciał jak najstarszą, na wąskiej nerze zlosnik.gif i 3,6 (ponoć bardziej wytrzymały silnik). najchętniej to bym chciał E28 ale za drogie zlosnik.gif

Kilka miechów temu była taka z Gdańska, na zdjęciach piekna - w zasadzie jak nowa, może kojarzysz. Koleś chciał chyba 24 tys hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Super auto jak dla mnie chociaż są pewne mankamenty. Części silnikowe są dostępne tylko w ASO,

> spalanie to chyba wiesz no i osiągi troche rozczarowują.

Osiągi? W dupowozie? Nadal jest sporo szybsze niż znaczna większość aut na drodze więc IMO zdecydowanie wystarczy. Wiem - turbo E30 jest szybsze no ale to nie dupowóz. Umówmy się - ~6s do 100 i 250km/h na codzień to aż nadto zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a ja bym własnie chciał jak najstarszą, na wąskiej nerze i 3,6 (ponoć bardziej wytrzymały silnik).

> najchętniej to bym chciał E28 ale za drogie

> Kilka miechów temu była taka z Gdańska, na zdjęciach piekna - w zasadzie jak nowa, może kojarzysz.

> Koleś chciał chyba 24 tys

wiem gdzie stoi do kupienia e28 M535 grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Super auto jak dla mnie chociaż są pewne mankamenty. Części silnikowe są dostępne tylko w ASO,

> spalanie to chyba wiesz no i osiągi troche rozczarowują.

takie auto to inwestycja.

Też mam zamiar kupić ładne E34 (oczywiście nie M bo mnie nie stać na utrzymanie) i za kilka lat sprzedać bez straty złotówki. Dobre egzemplarze już nie tanieją. cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> takie auto to inwestycja.

> Też mam zamiar kupić ładne E34 (oczywiście nie M bo mnie nie stać na utrzymanie) i za kilka lat

> sprzedać bez straty złotówki. Dobre egzemplarze już nie tanieją.

kupiłem palacz.gif

czarny touring, M50B25, automat, shadowline, cool.gif

Pół roku się rozglądałem za takim samochodem. Nareszcie... food.gif

edit: ależ to nie chce jechać sick.gif trzeba się będzie dostojnie przemieszczać panic.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kupiłem

> czarny touring, M50B25, automat, shadowline,

> Pół roku się rozglądałem za takim samochodem. Nareszcie...

> edit: ależ to nie chce jechać trzeba się będzie dostojnie przemieszczać

bez foto się nie liczy hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kupiłem

> czarny touring, M50B25, automat, shadowline,

> Pół roku się rozglądałem za takim samochodem. Nareszcie...

> edit: ależ to nie chce jechać trzeba się będzie dostojnie przemieszczać

jaka cena ? moze być na priv - bo chyba mnie łapie choroba na taką e34 w touringu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> gdzie zdjęcia ?

powoli... auto na razie dojrzewa u speca od kuchenek gazowych wink.gif

Nie było czasu. Jak wyjedzie to zmienię olej w skrzyni automatycznej, potem dokupię kilka plastików i zaślepek i wreszcie będzie można pomyśleć o woskowaniu. cool.gif Potem ze dwa zdjęcia zrobię.

Jakiś dziad mi na parkingu przedni błotnik przerysował w weekend angryfire.gif Lakier spoleruję ale nie wiem czy wgniecenie da się wyciągnąć. Musiał zdrowo pieprznąć żeby taki czołg ustąpił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jaka cena ? moze być na priv - bo chyba mnie łapie choroba na taką e34 w touringu

Przyznam się bez bicia: drogo dałem.

Mam nadzieję, że się zwróci podczas doprowadzania tego pancernika do stanu "lalka" cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a ja bym własnie chciał jak najstarszą, na wąskiej nerze i 3,6 (ponoć bardziej wytrzymały silnik).

> najchętniej to bym chciał E28 ale za drogie

> Kilka miechów temu była taka z Gdańska, na zdjęciach piekna - w zasadzie jak nowa, może kojarzysz.

> Koleś chciał chyba 24 tys

kojarze dobrze... i nie kupilbym za 5 smile.gif nie wiem co bylo jak nowe w niej wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mojego kolegi znajomy sasiad z garazu obok ma do sprzedania czarna w kombi 4.0 gaz sekwencja full

> wypas stan igla za jakos 20 tys jak cos to priv

a kojarze z ogloszen z zeszlego roku jak szukalem dla siebie... cos sie 1,5 roku nie chce sprzedac ta "igła" smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przyznam się bez bicia: drogo dałem.

> Mam nadzieję, że się zwróci podczas doprowadzania tego pancernika do stanu "lalka"

wow. naprawde dlugo Ci zeszło. pamietam na spocie foto już szukałeś smile.gif

gratulacje... zobaczymy się na YT Warsaw latem pewnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na zdjęciach wyglądała super, może nie mówimy o tej samej

mowimy smile.gif jak szukalem swojej to mnie zainteresowała. pamietam cene i egzemplarz, bo ja jestem oryginalnie z Gdańska i chcialem ogladac przy okazji wizyty u rodzicow wink.gif

ostatecznie nie pojechalem ogladac, bo ostrzegali przed nią na ktoryms forum (klekot silnika;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wow. naprawde dlugo Ci zeszło. pamietam na spocie foto już szukałeś

nie spieszyłem się, nie napalałem. Poza tym z założenia nie szukałem dalej niż kilkadziesiąt km od Warszawy. Ten egzemplarz gość specjalnie mi przywiózł pod drzwi żebym mógł obejrzeć. No i kupiłem cool.gif

> gratulacje... zobaczymy się na YT Warsaw latem pewnie?

pewnie tak. Cokolwiek by to nie było ten YT. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a tak mi w oko wpadlo i mam pytanie

> http://img11.allegroimg.pl/photos/oryginal/29/17/34/91/2917349144_2

> http://img02-otomoto.sogastatic.pl/C27285385_7.jpg

> ktory to

> anglik?

i co wszystko poprzekładali, łącznie z tunelem i ręcznym i zapomnieli gałkę odwrócić?

a nie da się jej po prostu odwrotnie zamontować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dobra dobra

powolutku, małymi kroczkami do celu.

Dziś się zabrałem za fltr kabinowy sick.gif

Image00001.jpg

Aż mnie na wymioty zebrało jak to zobaczyłem. Co ciekawe był wymieniany w ciągu ostatnich kilku lat, bo to zamiennik Filtron.

Szyby już nie parują hehe.gif

Wymiana tego ustrojstwa=rozkręcenie połowy deski rozdzielczej facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> powolutku, małymi kroczkami do celu.

> Dziś się zabrałem za fltr kabinowy

> Aż mnie na wymioty zebrało jak to zobaczyłem. Co ciekawe był wymieniany w ciągu ostatnich kilku

Przesadzasz. Nie jest aż tak źle smile.gif widywało się lepsze.

> lat, bo to zamiennik Filtron.

> Szyby już nie parują

> Wymiana tego ustrojstwa=rozkręcenie połowy deski rozdzielczej

Nie wiem, czy przypadkiem Filtron nie eksportuje swoich wyrobów do DE. Ale raczej to już jak to mawia mój znajomy od swapów: "ooooo! nasi tu byli!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Filtron to przy dzisiejszej chinszczyznie haj end

no super. Nawet wszystkich uszczelek dookoła w porównaniu z oryginałem nie ma więc połowa tego syfu zapierdzielała bokiem.

Wleciał oryginał Bosch ok.gif

przy skręcaniu deski urwałem dwa zaczepy od jednej pokrywy i teraz lekko odstaje facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie spieszyłem się, nie napalałem. Poza tym z założenia nie szukałem dalej niż kilkadziesiąt km od

> Warszawy. Ten egzemplarz gość specjalnie mi przywiózł pod drzwi żebym mógł obejrzeć. No i

> kupiłem

> pewnie tak. Cokolwiek by to nie było ten YT.

Youngtimer warsaw i sezonowe czwartkowe spoty pod pkp stadion smile.gif ew. niedzielna skarpa (ale tam mega ciasno).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.