Skocz do zawartości

Pytanie o komis.


OlekBartek

Rekomendowane odpowiedzi

> Ale zobaczyć co?Ich GMACH? Nie ma konkretnego adresu, nie ma z kim gadać, samochody fejki...

wczoraj rozmawiałem z właścicielem niewielkiej firmy komputerowej, która obsługuje naszą firmę. w jego działaniach prawdopodobnie też jest pośrednictwo albo doradztwo w kwestii wynajmu biur.

ten "konkretny" adres z wątku (w tym przypadku ul. Jana Pawła II etc.) jest nowością i robi się bardzo popularny wśród firm.

w praktyce wygląda to tak, że pod tym adresem jest stale jedna osoba np. sekretarka budynku i odbiera telefony i pocztę do firm podających "ten adres" jako swoją siedzibę. pocztę wkłada do właściwych skrzynek, a telefony zapisuje bądź przełącza do odpowiednich firm, o ile prezes tej firmy ma taki kaprys (prezes może być poza "biurem").

nie trzeba być 24h na miejscu pod tym adresem, klient - firma umawiają się, jak jest potrzeba spotkania. jest więc dostępne biuro, 230V, kawa, kanapa etc. (miting rum) nie trzeba płacić 24h za wynajem pomieszczenia. pod jednym adresm może być i 30 firm, bo małe są szanse, że w danej chwili wszyscy będą nagle potrzebować biura.

tak więc IMHO powyższa sprawa czysta jeśli idzie o formę kontaktu z klientem ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wczoraj rozmawiałem z właścicielem niewielkiej firmy komputerowej, która obsługuje naszą firmę. w

> jego działaniach prawdopodobnie też jest pośrednictwo albo doradztwo w kwestii wynajmu biur.

> ten "konkretny" adres z wątku (w tym przypadku ul. Jana Pawła II etc.) jest nowością i robi się

> bardzo popularny wśród firm.

> w praktyce wygląda to tak, że pod tym adresem jest stale jedna osoba np. sekretarka budynku i

> odbiera telefony i pocztę do firm podających "ten adres" jako swoją siedzibę. pocztę wkłada do

> właściwych skrzynek, a telefony zapisuje bądź przełącza do odpowiednich firm, o ile prezes tej

> firmy ma taki kaprys (prezes może być poza "biurem").

> nie trzeba być 24h na miejscu pod tym adresem, klient - firma umawiają się, jak jest potrzeba

> spotkania. jest więc dostępne biuro, 230V, kawa, kanapa etc. (miting rum) nie trzeba płacić

> 24h za wynajem pomieszczenia. pod jednym adresm może być i 30 firm, bo małe są szanse, że w

> danej chwili wszyscy będą nagle potrzebować biura.

> tak więc IMHO powyższa sprawa czysta jeśli idzie o formę kontaktu z klientem

Wirtualne biuro działa nie od dziś i doskonale znam sposób jego działania, tylko jak skonfrontujesz to z ich ofertą na ich stronie+to co tam wypisują, to już się robi mniej smaczne i nasuwa się szereg pytań, które zadałem, no ale pracownica dała nogę grinser006.gif

Wirtualne biuro, samochody wirtualne, sporo marketingowego bełkotu, ale kasa potencjalnych chętnych już prawdziwa, Rozumiesz? cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a rozumiesz co ja napisałem?

IMHO powyższa sprawa czysta jeśli idzie o formę kontaktu z klientem

więc trudno ich "od strzała" osądzać, że mają wirtualne biuro to muszą być przekrętasami.

o reszcie się nie wypowiadam, bo ja bym na takie warunki się nie skusił 30.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a rozumiesz co ja napisałem?

> IMHO powyższa sprawa czysta jeśli idzie o formę kontaktu z klientem

> więc trudno ich "od strzała" osądzać, że mają wirtualne biuro to muszą być przekrętasami.

Zacytowałeś mnie a tam było chyba deko więcej napisane? cfaniaczek.gif

Z resztą nieważne, bo póki co nikt nie ocenia tylko chce wyjaśnień powstałych wątpliwości, Pani Karolina zaczęła coś tłumaczyć, ale nagle wszystko się urwało...

Działalność firmy to nie tylko kontakt z klientem i chyba każdy przyzna że zagłębiając się w to co widać na ich stronie i analizując wypowiedzi Pani Karoliny nie wygląda to "cacy".

Poza tym mówisz, że od strony kontaktu wszystko ok, może i tak, ale w umowie też jest zapis

Quote:

będącym właścicielem prowadzonej działalności gospodarczej SZYMON STRZELECKI

z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 27


, czyli jak będzie coś nie tak, to masz się kontaktować z tym adresem, Pani jakaś tam wrzuci do odpowiedniej skrzyneczki korespondencję, którą firma może odebrać, albo nie i potem bujanie się po sadach, będą wymówki, że nie dostali żadnej korespondencji itd.

Ciekawe jak to z poleconym jest, Pani ogólna sekretarka jest upoważniona do odbioru?Jeśli tak to staje się odpowiedzialna za dostarczenie.... spineyes.gif

Kolejna sprawa telefon-żadnego kontaktu poza GMACHEM, więc kończąc wynajem,dzierżawę czy jak to zwać urywa się wszelaki kontakt. Rewelka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poza tym mówisz, że od strony kontaktu wszystko ok, może i tak, ale w umowie też jest zapis Quote:

nie wiem, jak to wygląda w tej końkretnej firmie.

inne firmy też upadają i nie ma gdzie wysłać korespondencji (Amber bamber) grinser006.gif

suma sumarum - jeszcze raz piszę: jeśli idzie o sposób kontaktu z klientem (adres, telefon) to żadna nowość posiadać wirtualne biuro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie wiem, jak to wygląda w tej końkretnej firmie.

> inne firmy też upadają i nie ma gdzie wysłać korespondencji (Amber bamber)

> suma sumarum - jeszcze raz piszę: jeśli idzie o sposób kontaktu z klientem (adres, telefon) to

> żadna nowość posiadać wirtualne biuro.

Ależ łoczywiście ok.gifzlosnik.gif Tu raczej nikt się nie dziwi że to wirtualne biuro, tylko, że przy takim rodzaju działalności i nagle się okazuje że wiele rzeczy zaczyna być wirtualne, dlatego nasunęły się obawy, aby nasza prawdziwa kasa nie zamieniła się w wirtualny-nieosiagalny wózek zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> jestem dyrektorem ds sprzedaży czy jak Panowie tu określają "Panią do kontaktu" z dziwnym zdjęciem

> (za co zresztą bardzo dziękuję, czuję się doceniona - wiem że dobrze wyglądam, ale nie sądzę

> aby trzeba to było komentować na forum) w Autoimport-Strzelecki.

> Na wstępie pragnę serdecznie podziękować za zainteresowanie naszą działalnością i personelem(!).

> Następnym razem zanim, nie będąc naszymi klientami, posuną się Panowie do używania pomówień proszę

> o zapoznanie się z artykułem 212 Kodeksu Karnego a szczególnie z paragrafem 2 tego artykułu.

> Dziękuję też za te wszystkie cudowne i bezpodstawne opinie. Jeżeli chcą Panowie wiedzieć co

> "pachnie ściemą", a co nie to proszę o kontakt, gdzie osobiście chętnie udzielę wszystkich

> informacji.

> Przypominam, że szkalowanie czyjegoś wizerunku nawet w Internecie jest karalne.

> Jeszcze raz dziękuję za zainteresowanie.

> Dyrektor Ds. Sprzedaży ( będzie pięknie wyglądało w CV)

> Karolina Biernat

proponuje juz zlozyc pozew w oparciu o przywolany zapis KK, bedziemy mieli niezly ubaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tu należałoby się zapoznać z umową, która jest na stronie a nie mówić o podlinkowaniu. Oferty nie

> są ciągnięte z otomoto jako że my sami zamieszczamy je zarówno w serwisie otomoto jaki i na

> autoimport-strzelecki.eu..... I tak wystawiamy fakturę VAT 23%, a nie Vat marża.. Zamiast

> pisać bzdury wystarczyło zadzwonić i zapytać o szczegóły.

widze, ze zajecia z marketingu sie opuscilo ..... jesli juz sie wlazi gdzies z butami jako przedstawiciel firmy to powinno sie trzymac oficjalny ton wypowiedzi a nie fukac jak siksa z przedszkola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.