Skocz do zawartości

Z sąsiedniego kącika. Pytanie o 9?


Stallo28

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

Od jakiegoś czasu rozglądam się za 159, obecnie jeżdżę Bravo T-jet Sport.

Przeglądając portale "społecznościowe" znalazłem takie auto:

http://allegro.pl/show_item.php?item=2914482758

Czy podana cena nie jest zbyt niska?

Sprawdziłem auto po nr VIN i okazuje się, że 2011 roku we wrześniu auto miało przegląd przy 32849 km, czyli te obecne 46500 km są jak najbardziej realne.

Proszę Was o opinie i informację czy warto przejechać te 340km dla tego auta.

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cześć wszystkim.

> Proszę Was o opinie i informację czy warto przejechać te 340km dla tego auta.

> Dzięki za pomoc.

To co rzuca się od razu to ktoś mu ukradł oryginalne felgi z wersji TI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cześć wszystkim.

> Od jakiegoś czasu rozglądam się za 159, obecnie jeżdżę Bravo T-jet Sport.

> Przeglądając portale "społecznościowe" znalazłem takie auto:

> http://allegro.pl/show_item.php?item=2914482758

To jest jakieś zdekompletowane auto spineyes.gif Niby wersja TI, ale większośc dodatków z tej wersji nie ma. Właściwie to jest tylko kierownica i znaczek zlosnik.gif

Można snuć podejrzenia, że auto miało rolowanie połączone z dachowaniem i elementy pakietu się "zużyły" grinser006.gif

Cena jak za wersję TI też jest nieprawdopodobnie okazyjna wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jest jakieś zdekompletowane auto Niby wersja TI, ale większośc dodatków z tej wersji nie ma.

> Właściwie to jest tylko kierownica i znaczek

> Można snuć podejrzenia, że auto miało rolowanie połączone z dachowaniem i elementy pakietu się

> "zużyły"

> Cena jak za wersję TI też jest nieprawdopodobnie okazyjna

Dostałem zdjęcia wnętrza, i rzeczywiście z wersji TI auto ma niewiele. Była oferowana chyba jeszcze wersja o nazwie SPORT i raczej to jest ta wersja, a ktoś po prostu podoklejał sobie znaczki TI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dostałem zdjęcia wnętrza, i rzeczywiście z wersji TI auto ma niewiele. Była oferowana chyba jeszcze

> wersja o nazwie SPORT i raczej to jest ta wersja, a ktoś po prostu podoklejał sobie znaczki

> TI.

Znaczek 159 tez chyba dokleil bo cos krzywy mi sie wydaje zlosnik.gif Co moze swiadczyc o naprawie tylnej czesci auta.

To nie jest i nie bylo TI. Z zewnatrz brakuje nie tylko felg oraz progow ale i lusterek srebrnych.

Co nie zmienia faktu, ze 1.9 16V w tym aucie jest chyba optymalnym wyborem. 2.4 jest drozszy w eksloatacji (zarowno spalanie jak i czesci i robocizna) a 1.9 po wizycie u dobrego tunera nie jezdzi duzo gorzej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto stoi w miejscowości Brusy za Chojnicami, więc z Wawki około 340 km, a jeśli potwierdziłyby się słowa sprzedającego, że tylko zderzak był malowany to chyba oferta godna ewentualnego rozważenia. Cinek może się pobawić i pęknie coś koło 190KM i coś pod 400Nm, więc już całkiem przyzwoicie:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Auto stoi w miejscowości Brusy za Chojnicami, więc z Wawki około 340 km, a jeśli potwierdziłyby się

> słowa sprzedającego, że tylko zderzak był malowany to chyba oferta godna ewentualnego

> rozważenia.

Ja tam bym się nie pakował w auto, które już na pierwszy rzut oka zalatuje ściemą. 159-ek pojawia się na allegro coraz więcej, więc jak Ci się nie spieszy strasznie, to ja na Twoim miejscu bym poczekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Auto stoi w miejscowości Brusy za Chojnicami, więc z Wawki około 340 km, a jeśli potwierdziłyby się

> słowa sprzedającego,

Proszę Cię zlosnik.gif

Patrz na to ogłoszenie

Jeszcze 3 miesiące temu to auto było wystawione za ponad 40tyś PLN.

Co z tego ogłoszenia rozumiesz? Że super rodzynek, od pierwszego właściciela, tylko lać benzynę i jechać?

To patrz na mój opis tego cuda na forum bez-wypadkowe wink.gif

To co mówi sprzedający, to....mówi

SKoro to auto już na zdjęciach wygląda na ulepa, to czego oczekujesz na miejscu? Cudownej przemiany? hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Auto stoi w miejscowości Brusy za Chojnicami, więc z Wawki około 340 km, a jeśli potwierdziłyby się

> słowa sprzedającego, że tylko zderzak był malowany to chyba oferta godna ewentualnego

> rozważenia. Cinek może się pobawić i pęknie coś koło 190KM i coś pod 400Nm, więc już całkiem

> przyzwoicie:).

Czy jednak jakieś dziwne spineyes.gif Nie śpiesz się z kupnem, później będziesz przeklinał naprawy grinser006.gif

A co do mocy to tutaj masz więcej info - jakiś tekst grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Proszę Cię

> Patrz na to ogłoszenie

> Jeszcze 3 miesiące temu to auto było wystawione za ponad 40tyś PLN.

> Co z tego ogłoszenia rozumiesz? Że super rodzynek, od pierwszego właściciela, tylko lać benzynę i

> jechać?

> To patrz na mój opis tego cuda na forum bez-wypadkowe

> To co mówi sprzedający, to....mówi

> SKoro to auto już na zdjęciach wygląda na ulepa, to czego oczekujesz na miejscu? Cudownej

> przemiany?

Nie oczekuje niczego, zdaję sobie sprawę, że nie można wierzyć w słowa sprzedającego i tylko wizyta i dokładne oględziny mogą potwierdzić stan rzeczywisty. Z drugiej strony nie można skreślać z góry wszystkich używek,bo tak, pozostałoby kupowanie tylko nówek i też nie do końca jesteś pewny, że auto nie było naprawiane przed sprzedażą. A i link nie bangla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cinek może się pobawić i pęknie coś koło 190KM i coś pod 400Nm, więc już całkiem

> przyzwoicie:).

ale waga zrobi swoje, jesli chcesz zrobic przeskok nie tylko buda auta a tez moca to wejdz w 2.0mj w 159, zrobisz to na 220KM i ok 440Nm i bedzie smigac lepiej niz wykrecona 1.9 zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To patrz na mój opis tego cuda na forum bez-wypadkowe

Obluzowana galka zmiany biegow to norma w tych autach. Wystarczy zdemontowac ten srebrny plastik z rozpisanymi biegami na galce (wyskakuje z zatrzaskow do gory, wystarczy podwazyc) i dokrecic srube MOCNO.

Dokrecalem to juz w dwoch autach, w jednym ze trzy razy.

Jak ktos szarpie po miescie mocno galke to sie luzuje wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak a propos ruszającej się gałki zmiany biegów...

Dopadło mnie to przy 90 kkm i nie wiedzę w tym nic nadzwyczajnego. Żeby to naprawić zdejmuje się plastikową pokrywkę z gałki z dokręca. Maks 5 minut pracy. IMHO w żaden sposób nie świadczy to o przeszłości auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.