Skocz do zawartości

Jakiej marki/model akumulatora?


nieboraku

Rekomendowane odpowiedzi

> Co kupic - wydaje mi sie, ze oryginal GMa padl. Trzeba by go podmienic na cos innego. Co plecacie

> do Vectry C (benzyna)? Cena powiedzmy, ze do 500pln.

nie wiem, zależy co chcesz. za 500zł to z wyższej półki możesz coś mieć,

To tak jakbyś zapytał - mam 500tys zł. Jakie kupić auto? Ogólnie ma jeździć. hehe.gif

Akumulatory Sznajder słyszałem że są OK, i nie najdroższe (żeby było do tematu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie wiem, zależy co chcesz. za 500zł to z wyższej półki możesz coś mieć,

> To tak jakbyś zapytał - mam 500tys zł. Jakie kupić auto? Ogólnie ma jeździć.

Chce akumulator, ktory nie padnie mi po dwoch latach, bedzie mial 4-5 letnia gwarancje i ogolnie bedzie niezawodny.

> Akumulatory Sznajder słyszałem że są OK, i nie najdroższe (żeby było do tematu).

Niestety nie sa dostepne w UK crazy.gif. Patrze na jakies Bosche, ale juz nie pamietam, czy slyszalem dobre/czy ze opinie o nich zlosnik.gif

Z tego co patrze na "markowe" - siakies Bosch silver, Varta Blue/Silver, Exide...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chce akumulator, ktory nie padnie mi po dwoch latach, bedzie mial 4-5 letnia gwarancje i ogolnie

> bedzie niezawodny.

> Niestety nie sa dostepne w UK . Patrze na jakies Bosche, ale juz nie pamietam, czy slyszalem

> dobre/czy ze opinie o nich

> Z tego co patrze na "markowe" - siakies Bosch silver, Varta Blue/Silver...

w ukm masz xs power nie wiem czy sie wyrobisz w $ ale to sa aku na lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bedzie mial 4-5 letnia gwarancje

A są takie ?

> Niestety nie sa dostepne w UK . Patrze na jakies Bosche, ale juz nie pamietam, czy slyszalem

> dobre/czy ze opinie o nich

> Z tego co patrze na "markowe" - siakies Bosch silver, Varta Blue/Silver, Exide...

A delkor są dostępne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Albo krzywo patrze, albo nie widze czegos, ale chyba nie maja aku w UK

Jeśli już się zdecydujesz na coś sprawdź EuroCarParts, w zeszłym roku z promocyjną zniżką Bosch od nich wyszedł najtaniej, taniej niż w sieci, w dodatku sklep mam blisko, więc odebrałem osobiście. Mają obecnie promocję - 20% zniżki, kod ALL20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli już się zdecydujesz na coś sprawdź EuroCarParts, w zeszłym roku z promocyjną zniżką Bosch od

> nich wyszedł najtaniej, taniej niż w sieci, w dodatku sklep mam blisko, więc odebrałem

> osobiście. Mają obecnie promocję - 20% zniżki, kod ALL20.

Widzialem ok.gif.

Ale dzieki. Zaraz bede porownywal ceny, i cos zamawial ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co kupic - wydaje mi sie, ze oryginal GMa padl. Trzeba by go podmienic na cos innego. Co plecacie

> do Vectry C (benzyna)? Cena powiedzmy, ze do 500pln.

> Prad rozruchu 540A, pojemnosc 60Ah.

Varta Silver, chociaz u Ciebie to nie wiadomo jak z zywotnoscia i jakoscia aku, bo moga byc z innych fabryk niz w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chce akumulator, ktory nie padnie mi po dwoch latach, bedzie mial 4-5 letnia gwarancje i ogolnie

> bedzie niezawodny.

> Niestety nie sa dostepne w UK . Patrze na jakies Bosche, ale juz nie pamietam, czy slyszalem

> dobre/czy ze opinie o nich

> Z tego co patrze na "markowe" - siakies Bosch silver, Varta Blue/Silver, Exide...

Miałem w F'ce od 2004 roku Boscha Silver, przy sprzedaży w 2009 roku nie dawał żadnych oznak zużycia. ok.gif Ale i tak polecę Tople jak da się kupić w UK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Polecam jako sprzedawca Vartę blue dynamic,immo do vectry c powinna wystarczyć,niestety gwarancja

> wynosi 24 miesiące.Jak ma być coś jeszcze lepszego to seria silver dynamic,spokojnie wytrzyma

> z pięć lat na luzie;-)

Blue w UK ma 4 lata gwarancji, a silver 4 & 5, gdzie ten z 5 letnia gwarancja jest drozszy o jakies 100pln ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Polecam jako sprzedawca Vartę blue dynamic,immo do vectry c powinna wystarczyć,niestety gwarancja

> wynosi 24 miesiące.Jak ma być coś jeszcze lepszego to seria silver dynamic,spokojnie wytrzyma

> z pięć lat na luzie;-)

Posluchalem i zamowilem Varte Silver Dynamic. 5 lat gwarancji ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.