Skocz do zawartości

ładne e36 do kupienia


tomecki

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś szukał czegoś ciekawego zlosnik.gif

Niestety silnik niesłuszny, ale samo auto wydaje się ok zlosnik.gif

Jakby ktoś był zainteresowany to... samochód polecany przez kolegę z AK, można łatwo dotrzeć do sprzedającego smile.gif

http://allegro.pl/show_item.php?item=2956876942

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> i znowu ładna trójczyna jeśli ktoś szuka warto się zainteresować

> http://allegro.pl/show_item.php?item=3062182742

ale wypicowane... pięknie.

I ta czysta zapalniczka hehe.gif

Nie wiem czy dobrze widzę, ale lakier na masce i pasie przednim nienajlepiej wygląda.

Pięknie przygotowane auto do sprzedaży. Wymarzony opis. Ciekawe co na to miernik grubości lakieru. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale wypicowane... pięknie.

> I ta czysta zapalniczka

> Nie wiem czy dobrze widzę, ale lakier na masce i pasie przednim nienajlepiej wygląda.

> Pięknie przygotowane auto do sprzedaży. Wymarzony opis. Ciekawe co na to miernik grubości lakieru.

a miernik na to : "niemozliwe" hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakby ktoś szukał czegoś ciekawego

> Niestety silnik niesłuszny, ale samo auto wydaje się ok

> Jakby ktoś był zainteresowany to... samochód polecany przez kolegę z AK, można łatwo dotrzeć do

> sprzedającego

> http://allegro.pl/show_item.php?item=2956876942

tu masz ladne i dodatkowo szybkie grinser006.gif

ale tanie nie jest zlosnik.gif

http://www.autoscout24.nl/Details.aspx?id=222865156&cd=634866957090000000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale wypicowane... pięknie.

> I ta czysta zapalniczka

> Nie wiem czy dobrze widzę, ale lakier na masce i pasie przednim nienajlepiej wygląda.

> Pięknie przygotowane auto do sprzedaży. Wymarzony opis. Ciekawe co na to miernik grubości lakieru.

moze ma też indywidual grubosc lakieru, skoro to czesciowy mpakiet smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i znowu ładna trójczyna jeśli ktoś szuka warto się zainteresować

> http://allegro.pl/show_item.php?item=3062182742

Najpiękniejsza to jest chyba książka serwisowa. Nawet nie zmieniali długopisu, ani koloru stempla, tylko widać że trzepią to jak leci.

No i przebieg też niziutki - auto z 1995 roku i nalatane 214000 km po niemczech ... cud miód crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

> Panowie tak by nie tworzyć nowego tematu.

> Czy e36 2.0 realnie w mieście 150k mieszkanców uda się zmieścić w 10-11 litrach noPB ?

Zimą bedzie cięzkie do wykonania na krótkich trasach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie tak by nie tworzyć nowego tematu.

> Czy e36 2.0 realnie w mieście 150k mieszkanców uda się zmieścić w 10-11 litrach noPB ?

Jest miasto i miasto. Ilość mieszkańców nie ma znaczenia. Przykładowo W 100 tys. Słupsku nie ma korków w ogóle. W Gdańsku często stoisz szczególnie w szczycie, w Gdyni korki są sporadyczne, a jeszcze zależy gdzie się jeździ. Mieszkam w Gdyni i pracuję w Gdyni, mam do pracy 13 km, wieczorem czy w niedzielę pokonuję tą trasę w 10 minut, co daje prawie 80 km/h średniej, w szczycie jadę 15 minut, co daje ponad 50 km/h średniej. O czym to świadczy? O niczym i lepiej porównywać spalanie w spokojnej trasie lub przy stałej na autostradzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie tak by nie tworzyć nowego tematu.

> Czy e36 2.0 realnie w mieście 150k mieszkanców uda się zmieścić w 10-11 litrach noPB ?

Zależy od kierowcy i zależy od miasta.

Kiedyś udało mi się w Warszawie zrobić 11,4l/100km, w E34 525i z automatem(!) ale jeździłem wieczorami i na prawdę wiem co to ecodriving wink.gif Natomiast średnio spala około 15-17l jak stoję w korkach

Myślę, że 11 litrów przy myślącym kierowcy jest do ogarnięcia w lżejszym sprzęcie bo E34 waży 1800kg. Jedno trzeba sobie uświadomić: R6 w BMW jest bardzo podatne na zmianę stylu jazdy i delikatne przyciśnięcie powoduje spalanie w okolicach 20l/100km. Wszystko zależy od stylu jazdy.

Jeśli chcesz oszczędnie i w miarę szybko to poluj na silniki M42/M44. Nie ma lepszych pod względem osiągi/koszty. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Myślę, że 11 litrów przy myślącym kierowcy jest do ogarnięcia w lżejszym sprzęcie bo E34 waży

> 1800kg.

To e34 musiało mieć zabetonowane progi bo najcięższa 540iA touring ważyła 1680kg... grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam LPG, to też dodaje kilka kg.

A ja wożę kaloszki co nie zmienia faktu, że e34 525iA touring waży....

...1610kg.

1810kg waży e39 3.0 d touring, a jest od e34 sporo wieksza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak. Miałem gdzieś wydruk. Niecałe 1800kg.

> 525iA touring.

mogłeś wyjść z samochodu i o to samo poprosić pozostałych trzech kolegów wink.gif nie ma opcji, żeby e34 kombi tyle ważyła. jej masa własna to jakieś 1500-1600 kilo (czyli samochód z wszystkimi płynami i normalnym wyposażeniem etc. bez kierowcy). niech LPG waży 50.

to półtorej tony, to wg mnie sporo jak na taki samochód, a 1800 to byłaby jakaś abstrakcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w rybnickich korkach ?

A no w Rybnickich - tyle że do pracy powiedzmy jadę "obwodnicami" (5km) tak w centrum jestem może 2 razy w tygodniu.

Znajomy posiada IS'a i powiedzmy nom dźwięk R6 to kompletnie coś innego smile.gif. hmmm....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mogłeś wyjść z samochodu i o to samo poprosić pozostałych trzech kolegów nie ma opcji, żeby e34

> kombi tyle ważyła. jej masa własna to jakieś 1500-1600 kilo (czyli samochód z wszystkimi

> płynami i normalnym wyposażeniem etc. bez kierowcy). niech LPG waży 50.

Cała instalacja LPG z pełną butlą waży więcej. W samochodzie był kierowca i standardowe gadżety typu pierdoły w schowku, bańka płynu do spryskiwaczy itp. standardowe wyposażenie z którym jeździ się zawsze.

Nie mogę znaleźć wydruku ale na pewno było niewiele poniżej 1800kg bo sam patrzyłem z niedowierzaniem. Ważone było na OSKP jak robiłem przegląd przed zakupem więc waga też powinna być w porządku.

> to półtorej tony, to wg mnie sporo jak na taki samochód, a 1800 to byłaby jakaś abstrakcja.

Półtorej tony to sporo? tyle waży teraz przeciętne auto segmentu D a trafiają się i kompakty "z wypasem" które mają blisko półtorej tony.

Tabelki podawane przez producentów często nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości. No bo jak wyjaśnić brak różnicy w masie samochodów w dwóch różnych wersjach wyposażenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cała instalacja LPG z pełną butlą waży więcej. W samochodzie był kierowca i standardowe gadżety

> typu pierdoły w schowku, bańka płynu do spryskiwaczy itp. standardowe wyposażenie z którym

> jeździ się zawsze.

> Nie mogę znaleźć wydruku ale na pewno było niewiele poniżej 1800kg bo sam patrzyłem z

> niedowierzaniem. Ważone było na OSKP jak robiłem przegląd przed zakupem więc waga też powinna

> być w porządku.

> Półtorej tony to sporo? tyle waży teraz przeciętne auto segmentu D a trafiają się i kompakty "z

> wypasem" które mają blisko półtorej tony.

> Tabelki podawane przez producentów często nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości. No bo jak

> wyjaśnić brak różnicy w masie samochodów w dwóch różnych wersjach wyposażenia?

spoko, niech waży i dwie tony ok.gif

moja na pewno waży mniej zlosnik.gif

i tak, 1500kg, w przypadku samochodu tak leciwego jak e34, uważam za dużo.

przeciętne auto segmentu D z dzisiejszej oferty (f30 na przykład) ma gabaryty takie właśnie jak stara piątka, przy czym ma sporo więcej pierdółek, poduszek etc.

poza tym, pisanie, że "samochód waży" i doliczanie kierowcy (ile waży ten kierowca?), masy instalacji gazowej z butlą zalaną na full (a jaka to butla? bo są 40to i 80cio litrowe) i dodatkowych pierdół wprowadza małe zamieszanie. przynajmniej ja, mówiąc o masie samochodu, w domyśle przyjmuję masę własną, choćby z dowodu rej czy tabliczki znamionowej. bo jakbym miał zważyć aktualnie swój samochód razem ze sobą, to też wyjdzie mi z 1800, bo zatankowana na full, bańka 4l oleju, dwie bańki 5l plynu chłodniczego, płyn do sprysków, pełnowymiarowy zapas, kupa jakichś gratów i części, dodatkowa butla na sprężone powietrze, kompresor, zawory pneumatyczne etc. etc. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A no w Rybnickich - tyle że do pracy powiedzmy jadę "obwodnicami" (5km) tak w centrum jestem może

> 2 razy w tygodniu.

> Znajomy posiada IS'a i powiedzmy nom dźwięk R6 to kompletnie coś innego . hmmm....

2.8 ktorym mam czasami okazje

w miescie złopie kolo 16l lpg

a 2.0 duzo mniej nie pali zlosnik.gif

edyta

mam czasem okazje e46 - chyba jest ciezszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.