Skocz do zawartości

BMW vs Jaguar


endok

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się przesiąść na jakieś lepsze auto. Kocham dwie Marki BMW i Jaguara i powiem szczerze, ze jestem teraz rozdarty totalnie. Z cieknącą ślinką patrzę na Jaguara XF ale i ogólnie auta marki BMW mi się naprawdę bardzo podobają. Obie firmy mają swój prestiż choć BWM jest bardziej autem dla mas ale ma też jak większość aut Jaguara swoje cuda z górnej półki.

Możecie mi podjąć wybór? Auto bym tak chciał zmienić gdzieś za pięć miesięcy wiec pośpiechu nie ma ale im lepiej przemyślę decyzję tym prawdopodobnie wyjdę na tym lepiej.

Jaguar to auto z wyższych sfer. Nie przeznaczone dla byle kogo. Ale prestiż ma swoją cenę. Trudno znaleźć autoryzowany serwis, aut jest w Polsce nie wiele z częściami pewnie też nie ma lekko. BMW z kolei produkuje dużo więcej aut i ma zdecydowanie więcej modeli na koncie. Mi się wydaje, że dzięki temu firma ta ma większe doświadczenie jeśli chodzi o projektowanie samochodów. Także nie bez znaczenia jest fakt, że serwis znajdę dużo szybciej niż serwis Jaguara.

Wybór jest dla mnie trudny i od dłuższego już czasu nie umiem się się zdecydować na co w końcu postawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chciałbym się przesiąść na jakieś lepsze auto. Kocham dwie Marki BMW i Jaguara i powiem szczerze,

> ze jestem teraz rozdarty totalnie. Z cieknącą ślinką patrzę na Jaguara XF ale i ogólnie auta

> marki BMW mi się naprawdę bardzo podobają. Obie firmy mają swój prestiż choć BWM jest bardziej

> autem dla mas ale ma też jak większość aut Jaguara swoje cuda z górnej półki.

> Możecie mi podjąć wybór? Auto bym tak chciał zmienić gdzieś za pięć miesięcy wiec pośpiechu nie ma

> ale im lepiej przemyślę decyzję tym prawdopodobnie wyjdę na tym lepiej.

> Jaguar to auto z wyższych sfer. Nie przeznaczone dla byle kogo. Ale prestiż ma swoją cenę. Trudno

> znaleźć autoryzowany serwis, aut jest w Polsce nie wiele z częściami pewnie też nie ma lekko.

> BMW z kolei produkuje dużo więcej aut i ma zdecydowanie więcej modeli na koncie. Mi się

> wydaje, że dzięki temu firma ta ma większe doświadczenie jeśli chodzi o projektowanie

> samochodów. Także nie bez znaczenia jest fakt, że serwis znajdę dużo szybciej niż serwis

> Jaguara.

> Wybór jest dla mnie trudny i od dłuższego już czasu nie umiem się się zdecydować na co w końcu

> postawić.

Mialem okazje pracowac przy kilku jaguarach i powiem szczerze ze ta angielska mysl techniczna to jest jakies screwy.gif nie kojarze dokladnie wszystkich modeli jaguara wiec nie bede sie wypowiadal.

Natomiast jesli chodzi o Bmw to jestem jak najbardziej za glownie z powodu prowadzenia. nie mialem okazji jeszcze jezdzic lepiej prowadząca sie marką niz Bmw.A mialem okazje wieloma wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwią mnie takie rozterki? byłeś się przejechać, przymierzyć jednym i drugim autem, które rozważasz?

jak mam dwa auta do wyboru to zawsze bez problemu znajde lidera, zawsze jedno auto będzie bardziej mi odpowiadało od drugiego, choćby o włos ale zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chciałbym się przesiąść na jakieś lepsze auto. Kocham dwie Marki BMW i Jaguara i powiem szczerze,

> ze jestem teraz rozdarty totalnie. Z cieknącą ślinką patrzę na Jaguara XF ale i ogólnie auta

> marki BMW mi się naprawdę bardzo podobają. Obie firmy mają swój prestiż choć BWM jest bardziej

> autem dla mas ale ma też jak większość aut Jaguara swoje cuda z górnej półki.

> Możecie mi podjąć wybór? Auto bym tak chciał zmienić gdzieś za pięć miesięcy wiec pośpiechu nie ma

> ale im lepiej przemyślę decyzję tym prawdopodobnie wyjdę na tym lepiej.

> Jaguar to auto z wyższych sfer. Nie przeznaczone dla byle kogo. Ale prestiż ma swoją cenę. Trudno

> znaleźć autoryzowany serwis, aut jest w Polsce nie wiele z częściami pewnie też nie ma lekko.

> BMW z kolei produkuje dużo więcej aut i ma zdecydowanie więcej modeli na koncie. Mi się

> wydaje, że dzięki temu firma ta ma większe doświadczenie jeśli chodzi o projektowanie

> samochodów. Także nie bez znaczenia jest fakt, że serwis znajdę dużo szybciej niż serwis

> Jaguara.

> Wybór jest dla mnie trudny i od dłuższego już czasu nie umiem się się zdecydować na co w końcu

> postawić.

ale nowe?

jak nowe, to tylko Jag. BMW jest więcej niż fiatów Panda... Jaguar to fajny rodzynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale nowe?

> jak nowe, to tylko Jag. BMW jest więcej niż fiatów Panda... Jaguar to fajny rodzynek.

Chyba Cię troszkę poniosła fantazja

porównując sprzedaż Pandy z BMW wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba Cię troszkę poniosła fantazja

> porównując sprzedaż Pandy z BMW

nie poniosła.

1. wszystkie kołnierzyki kupuja BMW, wygłupiają się w maty itp. a każdy model BMW obecnie wyglada tak samo - 3ke od 5tki odroznic trudno... nuda totalna i zalew na ulicach.

2. kto porownuje sprzedaż? mowie co widze na ulicach stolycy.

jakbym stał przed takim wyborem - nawet bym do salonu BMW nie jechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba Cię troszkę poniosła fantazja

> porównując sprzedaż Pandy z BMW

yikes.gif

az sprawdzilem i ma troche racji

BMW w 2012r. w Polsce sie sprzedało

5592sztuk.

Fiatów Panda 5954sztuk

z czego BMW najwiecej sprzedalo

1461 - BMW X3

1237 - BMW 5er

931 - BMW 3er

508 - BMW X1

466 - BMW 1er

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW obecnie wyglada

> tak samo - 3ke od 5tki odroznic trudno... nuda totalna i zalew na ulicach.

> 2. kto porownuje sprzedaż? mowie co widze na ulicach stolycy.

> jakbym stał przed takim wyborem - nawet bym do salonu BMW nie jechał.

Mądrego to przyjemnie poczytać grinser006.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale nowe?

> jak nowe, to tylko Jag. BMW jest więcej niż fiatów Panda... Jaguar to fajny rodzynek.

Może nie do końca nowe. Rocznik 2012. Chodzi mi dokładnie o tego

http://www.jlrcentrum.pl/jaguar/samochody/oferta-rocznika2012/oferta-rocznika2012-xf/

Jest fajnie przeceniony. Na tej stronie trobią też o tym, że są nowe extra fajnie stawki za przeglądy i ogólny serwis. Nie wiem jak jest faktycznie z tym ich serwisem ale się trochę już naczytałem, ze są bardzo drodzy i bardzo kiepscy ( mam na myśli ich oficjalne punkty serwisowe). To, że serwis jest drogi to jestem na to przygotowany. Kupując takie auto nei będę jeździł po szrotach i szukał części do niego ani tym bardziej odwał je jakiemuś mechanikowi co ma młotek i śrubokręt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może nie do końca nowe. Rocznik 2012. Chodzi mi dokładnie o tego

> http://www.jlrcentrum.pl/jaguar/samochody/oferta-rocznika2012/oferta-rocznika2012-xf/

> Jest fajnie przeceniony. Na tej stronie trobią też o tym, że są nowe extra fajnie stawki za

> przeglądy i ogólny serwis. Nie wiem jak jest faktycznie z tym ich serwisem ale się trochę już

> naczytałem, ze są bardzo drodzy i bardzo kiepscy ( mam na myśli ich oficjalne punkty

> serwisowe). To, że serwis jest drogi to jestem na to przygotowany. Kupując takie auto nei będę

> jeździł po szrotach i szukał części do niego ani tym bardziej odwał je jakiemuś mechanikowi

> co ma młotek i śrubokręt

kupując auto za cwierc miliona chyba nie jest problemem raz na 20000 tys wydac1,5 tys na przedląd? nawet jakby bylo to 2-3 tys to tragedii nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kupując auto za ćwierć miliona ...przeważnie wiesz co chcesz kupić.

gówno wiesz za przeproszeniem grinser006.gif im więcej kasy masz do wydania tym wiekszy problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.