Skocz do zawartości

Nadszedł MARZEC - czas na plotkowanie/spamowanie ;)


Rekomendowane odpowiedzi

> chu chu ha na zachodzie wróciła zima - cały dzień sypało

U mnie za oknem rano -7 C i zaspy... bez łopaty ani rusz... idealne warunki na letnie oponki... już kilku dzisiaj po rowach widziałem sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U nas tez z 30cm jakies dzis spadlo nie ma prawie nic

Tylko się ociepli w przyszłym tygodniu i wrzucam letnie.

Tak się przypaliłem na:

- Collinite 476s + 840 Zestaw wosk i Clean 129zł.

Chyba zainwestuje choć u jednego sprzedawcy brałbym jeszcze:

- Valet PRO glinka średnio agresywna 100g

- Aplikator Polerski URBAN

- IPA - izopropanol 1000ml

- Nielsen Cyclone APC 500 ml

Tak na początek jedna paczka, może wysyłki nie policzą bo bym chciał zadbać o auto licząc się z kasą.

Jako laik zrobiłem ten zestaw więc proszę o wyrozumiałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie śnieg pada od wczoraj od godz. 14 panika jest wielka:)

Jutro wroclaw stanie w mega korku, drobny snieg szczelnie pokryl ulice i jst naprawde slisko...

Coz, na letnie to jeszcze miesiac zejdzie, a kusi juz bo i ciszejbedzie.

A po cieplosci to mze twardy wosk zapodam,jakies polecane macie co efekt najs da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie śnieg pada od wczoraj od godz. 14 panika jest wielka:)

A w Warszawie sypie, sypie,, sypie ............. śnieg cool.gifcool.gifcool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bez foto sie nie liczy

No tak .....

To z dzisiaj na szczeście w nocy nie padało smile.gif ... za oknem -14 C a zapowiadają -19 C facepalm%5B1%5D.gif gdzie to ocieplenie klimatu i ta wiosna zlosnik.gifniewiem.gif

286767434-b.JPG

286767434-a.JPG

post-15502-14352519563077_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zima dotarła do bielska, jest -5 i cały czas od południa sypie śnieg, 10cm lub więcej bo z wiatrem, warunki drogowe tragiczne, główne drogi przez centrum miasta białe, o komentarzach na temat drogowców przez dużych mobilków którzy ślizgają się na krętych z podjazdami obwodnicach bielska nie będę pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i zima dotarła do bielska, jest -5 i cały czas od południa sypie śnieg, 10cm lub więcej bo z

> wiatrem, warunki drogowe tragiczne, główne drogi przez centrum miasta białe, o komentarzach na

> temat drogowców przez dużych mobilków którzy ślizgają się na krętych z podjazdami obwodnicach

> bielska nie będę pisać.

I u mnie też zaczęło padać a myślałem że zima powiedziała papa frown.giffrown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam narzekacie...

tylko troche wieje.

ogień w piecu mi wywiało - musze składać od nowa smile.gif

a samochód znów po trasie do rzeszowa - jest ...szare.

Ale ponieważ mam już ponad połowę drogi autostradką - nawet się nie zmęczyłem jazdą.

Nawet kawy w brzesku już nie pijam:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj moja mućka przeszła ścieżkę diagnostyczną wzorowo ... 113 tyś km i żadnych luzów na szarpakach

Jak to powiedział diagnosta..... wreszcie w tym Fiacie zmądrzeli i zrobili dobre zawieszenie na nasze Polskie drogi nie to co w tych Audi czy VW co je tu widuje hehe.gif niestety musiałem mu powiedzieć że to zawieszenie to OPLA .. A tak mi się zdawało odpowiedział bo jest identyczne hehe.gifhehe.gif

Niestety miałem w drodze do stacji małe zdarzenie.... wyleciałem z zakrętu mućką bo niestety zbyt odważnie 90km/h wszedłem w zakręt który okazał się zakrętem prawie 120 stopni a że było biało to wiecie icon_eek.gifboje_sie.gifpanic.gif Na początku podsterowność potem lekka kontra i nadsterowność i w efekcie przeleciałem bokiem jak rajdowiec ten zakręt... dobrze że na przeciwny pasie nikogo nie było.... co gorsza dla mnie wszystkie manewry musiałem dokonać lewą ręką bo w prawej trzymałem batonika i tak mi go szkoda było rzucić hehe.gif

Na szczęście w mućce jest tyle systemów kontroli trakcji że nawet pobocza nie zahaczyłem wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.