Skocz do zawartości

Megane do oceny


spad

Rekomendowane odpowiedzi

> Proszę o wszelkie uwagi dotyczące tej meganki.

na 100% przebieg im się omsknął przy przekręcaniu bo za bardzo obniżyli ok.gif

zauważyłem że żeby łatwiej znaleźć klienta zaraz po sprowadzeniu wciskają gaz do auta żeby wydawało się atrakcyjniejsze ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Proszę o wszelkie uwagi dotyczące tej meganki.

ze zdjęć nie widać nic niepokojojącego, pp prostu przygotowana do sprzedaży zlosnik.gif

jedynie co to ma różne cewki zlosnik.gif dwa sagemy będą do zmiany zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na 100% przebieg im się omsknął przy przekręcaniu bo za bardzo obniżyli

Na przebieg nawet nie patrzyłem smile.gif No ze stówkę więcej doliczam.

> zauważyłem że żeby łatwiej znaleźć klienta zaraz po sprowadzeniu wciskają gaz do auta żeby wydawało

> się atrakcyjniejsze

I tego się obawiam jeżeli to inst. gazowa zakładana na świeżo. Wolałbym taką kilkuletnią bo chociać można ocenić czy sprawna czy też nie i jak silnik działa po latach użytkowania. Choć logiczne, że auto z Niemiec i LPG to trochę mało spotykane rozwiązanie u nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ze zdjęć nie widać nic niepokojojącego, pp prostu przygotowana do sprzedaży

Nic zaskakującego dla mnie smile.gif

> jedynie co to ma różne cewki dwa sagemy będą do zmiany

Wi fil kostet ta wymiana cewek? smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ok 100PLN sztuka,

> ale tu jest ładny kwiatek, urwany tłumik drgań (brak) w układzie dolotowym:

A możesz rozwinąć temat? Da sięto samemu naprawić? Ewentualnie jego brak z czego może wynikać? Czy wycina się to celowo jak w dieslach dpf lub zaślepia się egr? Jak da się naprawić to za 100zł czy bardziej za 1000zł i co jego brak oznacza dla auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ok 100PLN sztuka,

będzie się martwił jak padną, ja jakieś 4 lata wstecz przed zakładaniem gazu w clio(1.6 16v) wymieniłem sagemy(miałem 2 szt) "profilaktycznie" ale przed wymianą nie zgłaszały niedomagań

> ale tu jest ładny kwiatek, urwany tłumik drgań (brak) w układzie dolotowym:

robota gaziarzy?

swoją drogą - brak wygłuszenia klapy to chyba nie jakiś ficzer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> albo nie beda, józek, boj sie boga, nie jest powiedziane ze sie sypna

u mnie się dwie (sagemy) sypnęły przez ostatnie 30kkm. Obie zupełnie inaczej. Pierwsza padła na amen - zaczął pracować na 3cyl, check engine. Druga padła przedwczoraj. Najpierw objaw był taki, że auto przy przyspieszaniu czasem przerywało. Bez obciążenia pracował normalnie. Z tym, że z każdym dniem częściej i bardziej przerywał przy przyspieszaniu. Na cewkach z zewnątrz nic nie było widać, ale jedna z nich grzechotała jak się nią potrząsneło zlosnik.gif po jej wymianie wszystko wróciłodo normy. IMHO sagemy to zło bbq.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> będzie się martwił jak padną, ja jakieś 4 lata wstecz przed zakładaniem gazu w clio(1.6 16v)

> wymieniłem sagemy(miałem 2 szt) "profilaktycznie" ale przed wymianą nie zgłaszały niedomagań

> robota gaziarzy?

> swoją drogą - brak wygłuszenia klapy to chyba nie jakiś ficzer?

nie gaziarzy, tylk partaczy, przy zdejmowaniu dolotu bardzo łatwo to odłamać. Koszt raczej niewielki, - trzeba szukać używanej rury z tłumikiem. Bardziej niepokojące jest to, że jeździ zaklejone taśmą i nie wiadomo co sobie silnik zacjągnął przez tę dziure grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na przebieg nawet nie patrzyłem No ze stówkę więcej doliczam.

> I tego się obawiam jeżeli to inst. gazowa zakładana na świeżo. Wolałbym taką kilkuletnią bo chociać

> można ocenić czy sprawna czy też nie i jak silnik działa po latach użytkowania. Choć logiczne,

> że auto z Niemiec i LPG to trochę mało spotykane rozwiązanie u nich.

ogólnie sam bym chciał taką tylko nowszą po lifcie i na taką choruje właśnie z takim wyposażeniem ok.gif

niestety jak szukałem i sprawdzałem po Vinie to żadne się nie zgadzał a najbliższy prawdy był mój ok.gif

Wiesz jeśli ktoś oszukuje już na przebiegu to nie wiadomo co dalej siedzi ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ogólnie sam bym chciał taką tylko nowszą po lifcie i na taką choruje właśnie z takim wyposażeniem

> niestety jak szukałem i sprawdzałem po Vinie to żadne się nie zgadzał a najbliższy prawdy był mój

> Wiesz jeśli ktoś oszukuje już na przebiegu to nie wiadomo co dalej siedzi

Ja ogólnie rozglądam się za wersją HB ale od razu z LPG. Ale, że szukam głównie niedaleko Wrocka to ten kombiak wpadł mi w oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja ogólnie rozglądam się za wersją HB ale od razu z LPG. Ale, że szukam głównie niedaleko Wrocka to

> ten kombiak wpadł mi w oko.

przez to że nie znalazłem Kombi które bardzo chciałem kupiłem HB z którego jak na razie jestem bardzo zadowolony ok.gif

Osobiście wolał bym gaz sam zamontować ok.gif

wiadomo ktoś gaz montuje nie po to żeby jeździć do kościoła ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie gaziarzy, tylk partaczy,

Fakt, najprawdopodobniej jakimś cudem zostali zatrudnieni w zakładzie montującym autogaz smile.gif bywali szpece co rezonator wywalali bo łatwiej było ogarnąć regulację gazu, ale na benzynie działy się cuda

przy zdejmowaniu dolotu bardzo łatwo to odłamać. Koszt raczej

> niewielki, - trzeba szukać używanej rury z tłumikiem. Bardziej niepokojące jest to, że jeździ

> zaklejone taśmą i nie wiadomo co sobie silnik zacjągnął przez tę dziure

Pies trącał już tę dziurę, generalnie można spodziewać się niespodzianek po tym egzemplarzu, ja bym się w niego nie pchał, chyba że zejdzie z ceny dość grubo. Tylko kupowania auta żeby z założenia doprowadzać go do stanu używalności to już może lepiej kupić rozbitka devil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja nie jestem zwolennikiem kupowania auta z zalozona instalacja gazowa, wole sam zalozyc, do tej

> pory to sie zle konczylo i duzo drozej niz by sie wydawalo...

Aktualnie muszę skredytować zakup furmanki, więc jestem zmuszny zakupić auto już z założonym LPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Lekka zmiana tematu, ale zostajemy przy Francuzach Co sądzicie o C4, np. takie ?

Na tych fotkach to za wiele nie widac...

Poza tym, ze na tych kolkach z kolpakami wyglada facepalm%5B1%5D.gif

Te C4 maja kilka standardowych bolaczek, ale jak wiesz co sprawdzic to powinno byc ok.gif (klima automatyczna, przelacznik zespolony, itp)

Silnik + zawieszenia proste w obsludze! Co do gazu to nie mam pojecia, jak znosza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Odświeżam wątek, możecie zerknąć na tę megankę. Warto się nią zainteresować?

Na milion procent przebieg nie prawdziwy.

Moja ma kolo 170tys chyba i nie ma tak zmasakrowanego fotela kierowcy.

Stawiiam na przebieg okolo 250tys albo i wiecej...

A jak ktos sciemnia w tak podstawowej sprawie to lepiej odpuścić. ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na milion procent przebieg nie prawdziwy.

> Moja ma kolo 170tys chyba i nie ma tak zmasakrowanego fotela kierowcy.

> Stawiiam na przebieg okolo 250tys albo i wiecej...

> A jak ktos sciemnia w tak podstawowej sprawie to lepiej odpuścić. ..

Powiem tak, przy tej cenie i wieku auta nawet nie patrzę na przebiegi w ogłoszeniach smile.gif Zakładam ok 250 kkm i tyle smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powiem tak, przy tej cenie i wieku auta nawet nie patrzę na przebiegi w ogłoszeniach Zakładam ok

> 250 kkm i tyle

to weź pod uwagę także inne rzeczy bo ten egzemplarz ani nie ma kierownicy wielofunkcyjnej a tempomat to coś nie do końca bo o ile przycisk z lewej strony może mieć to przycisków do sterowania na kierownicy już nie ma zlosnik.gif

aaa kierownica też wytarta bardziej niż u mnie zlosnik.gif

i po mojemu to źle zakładasz bo jak ktoś Ci robi wałek na starcie to lepiej przygotuj sobie ze 4tys na zmianę zajechanego silnika ok.gif

no i przebieg to nie tylko silnik a także całą reszta ok.gif

ale to ten sam salon samochodowy z kolesiem w którym stało Clio znajomych które w końcu kupiłem hehe.gif

koleś nie chciał im wydać auta non stop twierdził że ma jakieś zadatki na niego zlosnik.gif

jak ja pojechałem je zobaczyć bo znajomi chcieli to nie było problemu żebym kupił zlosnik.gif

cenę mieli wyższą o 3tys zlosnik.gifok.gif co jak co ale bym sobie odpuścił i ten egzemplarz i tych bajko pisarzy zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na milion procent przebieg nie prawdziwy.

> Moja ma kolo 170tys chyba i nie ma tak zmasakrowanego fotela kierowcy.

> Stawiiam na przebieg okolo 250tys albo i wiecej...

> A jak ktos sciemnia w tak podstawowej sprawie to lepiej odpuścić. ..

U mnie przy 110tys. mam już dziurę w oparciu fotela, obok airbaga. sick.gif

Ale reszta - kierownica, rączka w drzwiach wyglądają w egzemplarzu z fotek na mocno zmęczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie przy 110tys. mam już dziurę w oparciu fotela, obok airbaga.

> Ale reszta - kierownica, rączka w drzwiach wyglądają w egzemplarzu z fotek na mocno zmęczone.

ja też mam taką dziurę , ale powiem ci właśnie że nie jest tak wysiedziany ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> macie dziury w fotelach ?

> to montowali w tych waszych wesjach prestige ?

fotele w MII strasznie kiepskie są. Bliskość plastiku obudowy fotela powoduje, że często po 100kkm jest już wytrata dziura. W prestige w tym miejscu nie ma skóry tylko jest imitacja - też szybko pęka confused.gif poza tym mniej wygodne fotele to miałem tylko w seju hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> fotele w MII strasznie kiepskie są. Bliskość plastiku obudowy fotela powoduje, że często po 100kkm

> jest już wytrata dziura. W prestige w tym miejscu nie ma skóry tylko jest imitacja - też

> szybko pęka poza tym mniej wygodne fotele to miałem tylko w seju

To przełozyc z I-nki zlosnik.gif tam sa bufiaste..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.