Skocz do zawartości

przestronność astry 2


Blues_Brother

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

techniczne pytanie o wielkość wnętrza astry 2:

mam 1,90m i 86kg, będzie mi wygodnie za kierownicą w Astrze 2?

ktoś podpowie? ma ktoś podobne parametry do moich i jezdzi takim samochodem smile.gif ?

jazda do pracy po 30-40km dziennie, 12 razy w roku po 200-250km, 5 razy tak do 700km. dam radę? jest wygodnie?

teraz jeżdżę nubira 1. tam jest wygodnie.

rozumiem że A2 jest mniejsza, ale czy daje radę?

dzięki za wszelkie sugestie.

pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam 1,90m i 86kg,

Masz lekką niedowagę zlosnik.gif

>będzie mi wygodnie za kierownicą w Astrze 2?

Poszukaj kogoś z AG, wsiądz, przejedz się i wtedy będziesz wiedział dokładnie co i jak. JA mam 186 cm wzrostu waga cuś koło 90 zlosnik.gif i nie narzekam. Fotel kierowcy nie jest odsunięty do samego końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem będzie ciasno. Może sama pozycja za kierownicą ok, ale jak ktoś siądzie z boku to już walka na łokcie, szczególnie utrudniona jest zmiana biegów. Astra jest wąska w środku i jest za mało miejsca pomiędzy fotelami. Problem dotyczy wszystkich asterek od F do H. Nie wiem jak jest w J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Masz lekką niedowagę

Jego BMI wynosi 23.8, więc jest w normie grinser006.gif

> Poszukaj kogoś z AG, wsiądz, przejedz się i wtedy będziesz wiedział dokładnie co i jak. JA mam 186

> cm wzrostu waga cuś koło 90 i nie narzekam. Fotel kierowcy nie jest odsunięty do samego

> końca.

Ja mam 178cm wzrostu (waga prawie 70kg grinser006.gif ) w AG czuję się bardzo dobrze, podejrzewam że te 12cm więcej wzrostu nie stanowiłoby problemu.

W mojej ocenie auto jest przestronne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kawał chłopa z ciebie mój pies waży więcej od ciebie

Dzięki wadze auto teraz mniej pali (wcześniej ważyłem więcej), oraz dużo lepiej czuję się w fotelu kierowcy. Gdy ważyłem 22kg więcej, w mojej ocenie robiło się ciasno w fotelu. Stąd taka decyzja, redukcja wagi skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Problem dotyczy wszystkich asterek od F do H. Nie wiem jak

> jest w J.

Jeszcze gorzej - przymierzałem się w Salonie do J - to teraz jeżdżąc F-ką uważam ją za baaardzo duże auto.

Ogólnie wszystkie kompaktowe OPLE są trochę wąskie

Omega B i Vectra C - te obie są naprawdę porażające we wnątrz, ale to już nie ten segment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Problem dotyczy wszystkich asterek od F do H. Nie wiem jak

> jest w J.

J ze swoim zabudowanym kokpitem jest jeszcze ciasniejsza.

Ja ze swoja "sluszna" postura (186cm i grubo ponad 100kg) spokojnie mieszcze sie w F i H, G i J sa za ciasne (z tym, ze walke na lokcie we wszystkich niewykluczona - zaleznie od pasazera).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam,

> techniczne pytanie o wielkość wnętrza astry 2:

> mam 1,90m i 86kg, będzie mi wygodnie za kierownicą w Astrze 2?

> ktoś podpowie? ma ktoś podobne parametry do moich i jezdzi takim samochodem ?

> jazda do pracy po 30-40km dziennie, 12 razy w roku po 200-250km, 5 razy tak do 700km. dam radę?

> jest wygodnie?

> teraz jeżdżę nubira 1. tam jest wygodnie.

> rozumiem że A2 jest mniejsza, ale czy daje radę?

> dzięki za wszelkie sugestie.

> pozd

mam 2m i 110kg

jezdzi mi sie nia bardzo wygodnie.

jezdze nią po całej Polsce turystycznie , wraz z żoną i dzieckiem. Nie mam powodów do narzekan. Są oczywiscie bardziej komfortowe auta ale ja nie mam problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To w takim razie przyjrzyj się dokładnie

Mam te psiaki od 8 lat i nie przypominają świnek, a teraz szczerze powiedz kiedy ty ostatnio widziałeś siew lustrze i co widziałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam te psiaki od 8 lat i nie przypominają świnek, a teraz szczerze powiedz kiedy ty ostatnio

> widziałeś siew lustrze i co widziałeś

To nie miała być jakąś obraza tylko ostrzeżenie - bowiem nie wiem jakiej rasy pies nie gruby waży normalnie dobre 80kg? Ale ogólnie to sorki jeśli urazilem kara.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu to patrząc z zewnątrz już na oko widać, że AII jest szersza sporo od AI. Co do wrażeń wewnątrz to w AI wydaje mi się ciut więcej miejsca. Co do wzrostu to mam 177cm/83kg i w AI dla pasażera z tyłu jest dużo miejsca na nogi, a w AII wydaje mi się, że mniej.

Dodatkowo powiem, że jak wsiadłem do Passata B6 jako kierowca to nijak nie potrafiłem tam wysiedzieć mimo, że nie zdiagnozowano u mnie klaustrofobii. Kierowca jest tam tak zabudowany jakby w bolidzie F1 siedział albo i bardziej pomimo wymiarów tego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.