Skocz do zawartości

opinie o firmie MOOG


_jedrek_

Rekomendowane odpowiedzi

> konkretnie chodzi mi o drazki kierownicze i koncowki tych drazkow z tej firmy. Jak z jakoscia i

> wytrzymaloscia?

Zwykle wyznawałem taką zasadę żeby kupować sprawdzone produkty gdzie rzadko sie je wymienia a wymagają dodatkowych kosztów (np końcówki drążków bo później trzeba robić zbieżność i sie nie oplaca płacić 2 razy za to samo). Tak też zrobiłem z łącznikami stabilizatora. Choć wymiana prosta to pomyślałem raz kupie porządne wytrzymają dłużej. Co sie okazało wytrzymały dokładnie tyle samo co febi czyli rok (25 tys km). Nie wiem czy trafiłem na podróby (kupione w IC) ale wkurzylem sie i nastepnym razerm kupiłem JGR (na allegro jakaś chałupnicza wersja). Śmigam już drugi rok a kosztowwały coś 30 zł za szt a mogg 70 zł. Zresztą na forum mazdy są dość polecane. Czyli nie ma co przepłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> konkretnie chodzi mi o drazki kierownicze i koncowki tych drazkow z tej firmy. Jak z jakoscia i

> wytrzymaloscia?

w octavi założone 4 lata temu, prawy i lewy w tym samym czasie się rozumie, po przebiegu 50 tyś. brak oznak zużycia, auto użytkowane głównie po mieście....

mogę polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj mi w Bosch Service wcisnęli taką końcówkę. Trochę sceptycznie podchodzę do Moog'a bo podejrzanie tani jest, ale póki co spotykam same dobre opinie.

Na początku o cudownym niemieckim producencie Optimal też krążył mit, iż mimo że tanie to bardzo dobre, ale przekonałem się że to dziadostwo no.gif Mam nadzieje, że z Moog'iem będzie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie wczoraj mi w Bosch Service wcisnęli taką końcówkę. Trochę sceptycznie podchodzę do Moog'a

> bo podejrzanie tani jest, ale póki co spotykam same dobre opinie.

> Na początku o cudownym niemieckim producencie Optimal też krążył mit, iż mimo że tanie to bardzo

> dobre, ale przekonałem się że to dziadostwo Mam nadzieje, że z Moog'iem będzie inaczej.

odnośnie Optimala też wiele słyszałem, ale osobiście w octavi mam w przednich piastach wymienione oba łożyska na Optimala, było to robione razem z wymianą końcówek drązków na Moog więc jakość porównywalna, w przypadku łożysk Optimala wszystko zależy od jakości montażu bo nawet bardzo dobre łożyska można zepsuć montując je nieprawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.